Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » FOGYIKLUB Budapesten fórum

FOGYIKLUB Budapesten (beszélgetős fórum)


19. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 17. - Femina57)
2007. ápr. 24. 22:52
Mas is latja a naplodat, csak hogy valaszoljak a kerdesedre, amit a naplodban feltettel :)
18. Hoxa
2006. nov. 3. 00:32
Ajánlom a Körtekört a figyelmetekbe! Anami megcsinálta azt, amire már nagyon régen szüksége lenne jónéhányunknak! Nézzétek meg a cikket itt!


De azért az összejövetelek tervét nem temettem el végleg én sem! :)
2006. szept. 27. 17:27
femia57:én is nagyon szeretném ha volna egy klub ,ahol mi kövérek találkoznánk.Nagyon sokat számit a tapasztalat,tanácsokat tudnánk adni egymásnak. Én nagyon szivesen elmennék.
16. Újév
2006. aug. 3. 13:45

Hali:)

Szerintem azért is jó lenne egy ilyet összehozni, mert legalább sorstársakra lelnénk egymássban. Nekem elég nehéz úgy beszélgetni a dagadtságomból eredő problémáimról, hogy tudom, akinek mondom és soha nem volt több, mint 70kg, és igazából fogalma nincs arról, mit zagyválok össze:(

Szóval én nagyon szívesen mennék, mint írtam alant:)

15. vargaannus (válaszként erre: 13. - Hoxa)
2006. júl. 22. 21:07
Én csupán egy londoni mintát mutattam be. Nem hiszem, hogy bárki is étrendekre várna. Azt talál az oldalon bőven.
14. bige (válaszként erre: 13. - Hoxa)
2006. júl. 22. 13:11

én is csatlakozom. naná:-)))

...de csak szeptembertől tudok. 1 hét múlva utazom 3 hétre...én a tagdíjat nem tartanám rossz ötletnek, mert akkor talán mindenki komolyabban venné. ..és nem mindegy, hogy a pályadíjat vagy terembért hány ember között osztjuk el.

szerintem 1 napot ki kéne pécézni : mondjuk minden hónap akárhányadik akármilyen napja, és akkor mindneki tud azzal számolni.

lehetne kártyacsatákat is:-)

13. Hoxa
2006. júl. 22. 11:14

Hát én étrendeket nem adnék. De a személyes találkozók agy löketet tudnak adni a dilétákhoz.

Csak úhy laza közös programokra gondoltam és beszélgetésre. Természetesen nincs tagdíj, max a terembérlet árát, vagy a bowling óradíjat osztanánk el egymás között.


Szerintem vágjunk bele, aztán csatlakozhatnak, akik szeretnének.

Azt hiszem jövő héten még kánikula lesz, de utána való héten, hétközben, estefelé lehetne valami összejövetel, szabadtéren. Mit szóltok?

12. fhybi
2006. júl. 22. 10:58

Én is érdeklődnék a dolog után, mert úgy tapasztalom, hogy már az is rengeteget segít a fejemnek, hogy ide fellátogatok, hát még ha személyes találkozás is lenne hasonló emberkékkel.

Tényleg csak idő és hely kérdése.

2006. júl. 21. 21:57
..én tolongok, engem baromian érdekelne! Az uncsitesóm Londonban él, éppen most írta az msn-n, hogy 1 hónapja jár fogyiklubba és havonta egyszer összejárnak, ahol megbeszélik, hogy miképpen megy a diéta, étrendeket kapnak és edzésterveket. Nagyon jó móka. Nem ingyenes, némi összeget fizetni kell..de nagyon bejön mindenkinek:-)
10. fuszulka (válaszként erre: 9. - Kisgé)
2006. júl. 21. 20:54

szivesen elmennék én is ha dolgozom csak nyolc után

de különben bármikor

most lehetne a szabadban is

később esetleg termet bérelni?

9. kisgé (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2006. júl. 18. 15:13
Én meg mindenhol ott vagyok, ha épp ráérek!:))))
2006. júl. 18. 14:49
Nekem is tetszik az ötlet, majd meglátjjuk eljutok-e:)?
2006. jún. 22. 20:47
Az ötlet nagyon jó, csatlakoznék is azonnal, de sajnos nem Budapesten élek.
2006. jún. 22. 20:38

Én is, én is.....

Persze időpontfüggő, mert sajna nem mindíg vagyok free..... :)

5. Hoxa
2006. jún. 22. 20:25
Na, ne tolongjatok! :)
4. Hoxa
2006. jún. 21. 17:11
Na persze, hogy szagoljuk a hamburgereket. Azt már nem! :)
3. spin
2006. jún. 21. 16:48

Ha este 8 után van, én mennék:)

Csak nem valami gyorskajáldába szervezzétek:)

2. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2006. jún. 21. 16:37

Jó ötlet, bár én kimaradok... :(((. Tudod a fotós munkám miatt, ígérgetni meg nem szeretek, ha tudom, hogy nem biztos, hogy el tudok menni.


De azért ha úgy jön ki a lépés meglátogatlak titeket :)).

1. Hoxa
2006. jún. 21. 16:23

Sziasztok!

Már rég érlelődik bennem egy ilyesmi, szervezett formás klubélet szerűség. Na ezt jól megfogalmaztam :)))))


A klubtagok rendszeresen összejönnének, mérlegelnének, mesélnének a diétájukról. Tartanánk egymásban a lelket és más közös programokat is szerveznénk.


Ki lenne benne?

Persze némi kötelezettséggel is jár, tehát azért legyen meg a szándék a klub gyűléseken való részvételre, mert könnyű igent mondani, aztán meg mégse jönni, mint ez már számomra a talin kiderült. :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook