Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás súlykontroll menüvel fórum

Fogyás súlykontroll menüvel (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. massalhangzo (válaszként erre: 85. - Vessla)
2016. okt. 21. 13:51

a hasonlo helyzetet ugy ertem, 100 kilo felett fogyokurazik es fogy. de ha te is 100 kilo felett voltal es lefogytal, akkor biztos tudsz neki hasznalhato tanacsot adni :D


de szerintem ekkora tulsulynal mindenkeppen erdemes dokihoz menni es dietetikustol kerni tanacsot, etrendet, valoszinuleg az sokkal hatekonyabb, betarthatobb a szemelyre szabottsaga miatt, mint masnal

87. topsy
2016. okt. 20. 15:26
Bocs,massalhangzó ezt Vessla -nak szántam :-D .
86. topsy (válaszként erre: 85. - Vessla)
2016. okt. 20. 15:24
Igazad van ,szerintem is "húzó" erő kell és nem visszahúzó. Eleve motiváló lehet a tudat,hogy a másiknak már sikerült, és motiváció nélkül nincs siker.
85. Vessla (válaszként erre: 84. - Massalhangzo)
2016. okt. 20. 04:44
Szerintem attól kell tanácsot elfogadni aki elért valamit. Mert aki pont olyan helyzetben pont ott toporog egy helyben ahol ő....hát abból sok jó azon kívül nem fog kisülni, hogy érzi másnak is van ilyen gondja.
84. massalhangzo (válaszként erre: 83. - Vessla)
2016. okt. 19. 19:47
az o szamara valoszinuleg hasznosabb, ha hasonlo helyzetben levokkel beszelget, kap tanacsokat, bevalt modszereket. mert azert egy normal sulyban levo emberke szerintem semennyire nincs tisztaban azzal, hogy a tulsuly nemcsak plusz kilokat jelent, es olyan tanacsokat ad, amik itt is voltak, amik egy normal sulyunak megfelelok par kilo plusszhoz maximum, nem 100 kilo felett
83. Vessla (válaszként erre: 82. - Massalhangzo)
2016. okt. 19. 15:18
Hát sajnos a fórumindító nem fogja ezt olvasni.
82. massalhangzo (válaszként erre: 75. - Vessla)
2016. okt. 19. 15:17

szerintem ahhoz nagyon keveset irt barmirol, amit csinal vagy eszik, hogy abba ilyen stilben szoljon bele barki, mint tettek az elejen :D



110 kilos sulyhoz meg az elso hozzaszolasban levo kaja sem sok, ha en irom ezt 50 kilosan, azt irtak volna, egyel meg :D


nekem normal etvaggyal is keves lenne peldaul egy ilyen rendelheto kajaadag. ilyen tulsulynal azert is erdemes dietetikustol tanacsot kerni, mert az addigi taplalkozasi szokasokhoz, egeszsegi allapothoz, munkatipushoz, mozgashoz vagy nem mozgashoz merten keszit el egy tarthato etrendet, amit folyamatosan lehet valtoztatni

81. Vessla (válaszként erre: 80. - Zsú1965)
2016. okt. 19. 15:17
:D Az már fél siker :D
80. Zsú1965 (válaszként erre: 79. - Vessla)
2016. okt. 19. 15:14
Dolgozom ezen is...
79. Vessla (válaszként erre: 77. - Zsú1965)
2016. okt. 19. 15:12

Ja, és neked meg azt üzenem, pusztán jóindulattal, hogy NE legyél lélekben örökké kövér. Mert miért is lennél????

Empatikus lehetsz, de te ne akard más harcát megvívni. Ha meg te megvívtad, akkor lépj ki onnan de nagyon gyorsan, mert már nem oda tartozol!

78. Vessla (válaszként erre: 77. - Zsú1965)
2016. okt. 19. 15:08

Semmi gond.

De néha kell a sokk. Szerintem. És van amikor a támogatás kevés. Mert visszaesik. Én már itt annyi ilyet láttam. Van aki hosszú évek óta fogyózik, és mindig és mindig és mindig csak újrakezdi. Vagy óriási sikert ér el, és egy év múlva megint ott tart mint a kezdeteknél.

77. Zsú1965 (válaszként erre: 71. - Vessla)
2016. okt. 19. 15:06

Bocsánat tőled, a bunkó beszólás valóban nem a tied volt, visszanéztem. Parinoushnak kellett volna címeznem...

Mint testben volt, de lélekben örökre kövér embert, érzékenyen érintenek az érzéketlen beszólások, és első indulatból reagáltam.

76. Vessla (válaszként erre: 74. - 4975ebdc2f)
2016. okt. 19. 15:01

Nekem is :D


És? Feladtuk egy hét után? Nem. Akkor meg????

75. Vessla (válaszként erre: 72. - 4975ebdc2f)
2016. okt. 19. 15:00

HÁt ennyi :D


De aki itt országvilág előtt írja le, hogy mit csinál, és még meg is kérdezi, hogy mit csinál rosszul, az miért csodálkozik rajta, hogy leírják neki???


:D

74. 4975ebdc2f (válaszként erre: 73. - Massalhangzo)
2016. okt. 19. 15:00
Nekem konkrétan 3 evembe telt.
73. massalhangzo (válaszként erre: 71. - Vessla)
2016. okt. 19. 14:51

en peldaul nem is rad ertettem a bunko beszolasokat. es en vagyok az, aki egyaltalan nem fogja vissza a bunkosagot, ha olyanrol van szo :D


de egy kover embernek teljesen masok az etkezesi szokasai, mint egy vekonynak vagy normalnak, tehat teljesen felesleges a fejere olvasni, vagy azt mondani valakinek, aki eddig 3 rantotthusis szendvicstol lakott jol, hogy egyel felet, vagy ket szal zellert. a kitagult gyomor, vercukorszint stb. miatt rosszul lenne. mindegy, e temaban szerintem nagyon jo etrendeket lehet talalni, ha valaki azt keres


valoszinuleg a forumindito sem vonult el sirva kizabalni a hutot, csak mivel lebaszasokba ment at mar az elejen a forum, nem is ertem, miert, es o is rakontrazott, felesleges lenne itt irkalnia


en nem vagyok tulsulyos, de ismeretlenul is tamogatom azt, ha valaki le akar fogyni, az egeszsege, onbizalma, szepsege miatt is klassz, es el tudom kepzelni, milyen nehez. mert ugye nem 2 het alatt fogyhat le valaki, hanem hosszu folyamat resze, es a beidegzodott rossz szokasokat nagy fegyelem, elszantsag betartani mindennap

72. 4975ebdc2f (válaszként erre: 69. - Vessla)
2016. okt. 19. 14:47
Lefogytam sokat naaaaaaagyon sokat, tartom is több mint 5 éve. Azonban előtte évekig nem ment hiába volt még az elmeleti tudás. Segíteni nem tudsz nagy szavakkal mások ostorozasaval. Aki nagyon akar lefogy aki nem legfeljebb úgy marad.
71. Vessla (válaszként erre: 70. - Zsú1965)
2016. okt. 19. 14:38

Nem is voltam bunkó. A közelében nem voltam. Mikor már majdnem igen, akkor az elszánt fórumindító már sehol se volt :) mint te is megjegyezted.


Mellesleg szóltak be a súlyom miatt :) Bizony ám. Csak éppen én tisztában voltam vele, hogy igaza van, mert a helyzet tarthatatlan. És kérem szépen nem a fejemhez vágni, hogy itt holmi "bezzegnekemsikerült" attitűddel állnék a dologhoz, mert nem.


És még mindig azt mondom, aki egy - két vagy akár száz "bunkó" de igaz beszólás miatt zokogva elvonul hűtőtspájzotgyerekeldugottcsokiját felzabálni, hát az így járt.


Ja, és lefogyni könnyű, megtartani nehezebb. Ha még lefogyni se tud, mi lesz később?

70. Zsú1965 (válaszként erre: 69. - Vessla)
2016. okt. 19. 14:28

Abszolút egyetértek a mondanivalóddal. De a hangvételeddel egyáltalán nem. Az őszinteség nem egyenlő a stílusoddal.

Csak nagyon kevés embernek jelent segítséget a Csernus féle bunkó beszólás. Ha tényleg segíteni akarsz, persze hogy legyél őszinte de egyben támogató. Földbe döngöléssel csak rontasz bárki helyzetén. A legtöbb elhízott úgyis küzd a saját magával, minek belerúgni még egy nagyot?

Majd ha egyszer valami miatt, nem feltétlenül súly témában, dehasonló helyzetbe kerülsz életed során, át fogod érezni.

Egyébként pedig meddő a "vita", mert elszánt fórumindítónk azóta sem járt a hoxán, legalábbis ezen a nevén nem.

69. Vessla (válaszként erre: 68. - 4975ebdc2f)
2016. okt. 19. 13:45

Nem hinném, hogy keveset tudok.

És alapból nem olyan emberekről beszélünk, akiknek valami szervi gondja van. Az egy teljesen más téma.


És igen, annak meg alapnak kellene lennie, hogy az éhezés mindig hízáshoz vezet, kivéve ha valaki valóban hosszútávon éhezik. De az meg ugye nem jellemző. Mármint azoknál akik fogyni akarnak.


Tehát ezek alapevidenciák, amikkel én tisztában vagyok, az folyton visszahízók, és le sem fogyók pedig nem.

68. 4975ebdc2f (válaszként erre: 66. - Vessla)
2016. okt. 19. 13:12
Keveset tudsz erről a témáról! Lehet hízni 1400 kcal tol is. Sőt kevesebből is. Pl ha valaki pajzsmirigy gondokkal küzd szó szerint az egészséges ember adagjanak felétől is hizásnak indulhat..Ezt a célt úgy is elérheti valaki ha túl keveset eszik.Par hét az alapanyag csere alatt, és utána elég ha kicsivel többet eszik valaki máris hozhat.
67. massalhangzo (válaszként erre: 66. - Vessla)
2016. okt. 19. 12:01

de mindennek mi koze van ehhez a forumhoz? itt nem bizonygatta senki, hogy o keveset eszik, megis 100 kilos, sem azt, hogy most is megallas nelkul zabal, de fogyni akarna


ezert nem ertettem, mire jo bunkon leb@szni valakit azert, mert kover, mikor pont amiatt nyitotta a forumot, hogy igy meg ugy fogyozik, ahhoz tanacs vagy barmi.


szerintem egy tulsulyos embert, aki le akar fogyni baszogatni azert, mert meghizott, felesleges es bunkosag. a legtobb tulsulyosnak eszebe nem jut a fogyokura, es meg aki le akar fogyni, azoknak a tobbsege is csak nagyon nehezen tud

66. Vessla (válaszként erre: 65. - Massalhangzo)
2016. okt. 18. 17:18

Lehet neked egyértelmű, hogy tisztában van vele. Hát nincs. A nagy része még magának is azt bizonygatja, hogy ő alig eszik. Csak mint a madárka csipeget. :))) És még el is hiszi. És ráfogja a genetikára, "jajjnekünkacsaládbanmindenkiilyennemtehetekróla".


Felmehet a pumpa. Szíve joga. Csak az a baj, hogy utána arra fogják ,hogy most SEM tudtak lefogyni, hogy a csúnyanénik beszóltak nekik :D hát kérem aki tényleg le akar fogyni, az ne durcizzon be. Mert mi történik? Megint valami külső tényezőre fogják a bukást :D


Miért nincs itt a fórumindító? Borítékolható, hogy két nap után megette még a hűtőajtót is. Ennyi.

65. massalhangzo (válaszként erre: 63. - Vessla)
2016. okt. 18. 16:44

nem a kemenyseggel van a baj. es nem kemeny volt, hanem bunko. szerinted egy kover ember azt hiszi, a levegotol hizott meg? :D pontosan tisztaban van azzal, hogy mitol


a kemenyseg az lett volna, ha kifogasokra kemenykedik, nem pedig azt hajtogatja folyton, hogy a sok zabalastol hizott meg. mintha ezt nem tudna :D


ha kover lennek es le akarnek fogyni, erre valaki nekem tamadna azzal, es piocaskodna, hogy minek zabaltam annyit, attol hiztam meg, bennem is felmenne a pumpa. nyilvan oka van, hogy meghiztam, de felesleges azt boncolgatni, mikor a hogyan fogyjak a lenyeg.

64. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Topsy)
2016. okt. 18. 15:40
Szerintem is elírás volt, ő 1 pohár kész kását írt (szóval 40g zabpehelyből készült), 40 deka az meg 2 zacskó száraz zabpehely, amiből egy vájlingnyi kása lesz.
63. Vessla (válaszként erre: 62. - Massalhangzo)
2016. okt. 18. 15:17

Nem volt bunkó, csak kemény. Nem ugyanaz.

És bármilyen okból meg is lehet hízni, csak éppen nagyon kevés ilyen van. A legtöbb az zabálás. Amíg ezt nem ismeri be, addig nem is fog fogyni. Ilyen egyszerű a dolog.

62. massalhangzo (válaszként erre: 57. - 328e1b30ab)
2016. okt. 18. 15:04

de azzal mit ersz, ha egy tulsulyos embert elkezdesz bunko modon leoltani, hogy mennyit evett ahhoz, hogy idaig jusson? attol valtozik valami? igen, meghizott, o is tudja, le akar fogyni, tenni ellene, ami tok jo


ha a kezeben egy meteres pizzaval, azt zabalva mondogatna neked a magaet, megertenelek, hogy leoltod, mert ha valaki le akar fogyni, akkor figyeljen oda


vajon azt is ilyen primko modon hurrogod le, aki barmi okbol nagyon lefogyott es szeretne hizni? hogy te budos bunko, miert nem ettel magadra plusz 1000 kaloriat, te okoztad magadnak

61. topsy
2016. okt. 18. 14:56

Még valami.

Igaz ,hogy parinoush keményen fogalmaz,de (Te is érzed) amit ír igaz.

Leginkább az Ő szavait fogadd meg kisípolva a nem szalonképes részeket :))). Sose arra figyelj aki folyton dicsér. Nem biztos ,hogy Ő mondja a frankót.

60. topsy
2016. okt. 18. 14:49
Akárhogy is nézem ,egy dologtól fogyunk,attól amit nem eszünk meg. Mindegy melyik diétás módszert választod, az a fontos,hogy betartsd. Önfegyelem és kitartás .Fogadd el,hogy az eredmény látszani csak hónapok múlva fog. Érezni már egy hét után is fogod,hogy mennyivel jobb a közérzeted. Az éhségérzetedet próbáld pozitívan megélni :-), pl.ez annak a jele,hogy épp akkor "eszi" a szervezeted a fölösleges kilókat. Ne csüggedj,pár kivételtől eltekintve mindannyian akik túl súlyosak vagyunk pont ezekkel a nehézségekkel küzdünk. Szerintem ha kitartó leszel és nem vársz holnapra eredményt sikeres leszel !!! Az a 40 dkg zabpehely szerintem elírás, a 40 g is kb. 4-5 evőkanálnyi.Kizárt,hogy közel fél kg-nyit megegyél. Sok sikert ! üdv: Ilikó
2016. okt. 18. 11:08
Sziasztok, ha érdekel valakit a történetem, akkor itt elolvashatja :) nem vagyok új diéták terén, de a hosszútávú kitartással akadnak gondjaim és jól jönne egy kis támogatás ;) [link]
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook