Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogkőeltávolítás fájdalomcsillapítással? fórum

Fogkőeltávolítás fájdalomcsillapítással? (tudásbázis kérdés)


3. katt2 (válaszként erre: 1. - Greeneyed)
2022. aug. 11. 09:41

Én Articain injekciót szoktam kapni, abból is kettőt. Ennek ellenére az ultrahang még így is kissé fájdalmas. Utána meg a szúrások nyoma fájdogál vagy két napig.

Muszáj a fogkőeltávolítás, mert nagyon sok nyavalyát okoz hosszabb távon.

2022. aug. 10. 19:19

Nekem magánfogászaton csinálták, először nem kértem csillapítást és bizony főleg mikor alul dolgoztak, szikrázott rendesen.

Következő alkalommal kértem, így lidocain spray-t használtak, azzal fényévekkel jobb volt.

2022. aug. 10. 17:34

Sziasztok!

Nagyon érik már a fogkőeltávolítás, fogorvost is keresek (költözés után még nem választottam).

Sajnos fognyaki kopásom van, így nekem fájdalmas a fogkőeltávolítás. A korábbi fogorvosom adott fájdalomcsillapító injekciót - nem tudom, hogy mi volt a hatóanyaga -, így enyhült a fájdalom, de nem szűnt meg.

Arról érdeklődnék, hogy nektek (aki érintett) milyen fájdalomcsillapítás vált be - zselé, injekció, konkrét hatóanyag stb. -, hogy tudjak célirányosan így keresni, illetve kérdezni.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook