Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátlótól lehet máshova hízni? fórum

Fogamzásgátlótól lehet máshova hízni? (tudásbázis kérdés)


6. kriszta773 (válaszként erre: 5. - BlackAndGold)
2015. febr. 28. 16:43
én nem hiszem, hogy magától lemenne, azt döntsd el inkább, hogy szükséged van-e fogamzásgátlóra. ha 17 évesen azt írod, "régen" is híztál, akkor valószínűleg az életmódoddal, táplálkozásoddal van bibi. egy darabig lehet látszat nélkül összevissza enni és nem mozogni, de idővel az bizony meglátszik, kinél előbb, kinél később :)
2015. febr. 28. 16:36
Köszi a válaszokat! :) Kb. 3-4 kilót híztam azóta, mióta szedem, ha abbahagynám, lemenne magától?
2015. febr. 28. 16:35
parnasodik, noiesedik - atalakul - a tested - ez a gyogyszer nelkul is tobbe-kevesbe igy lenne
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. febr. 28. 16:24
fogamzásgátló is okozhat hízást, de nem kell feltétlen hízni, oda kell figyelni az étkezésre, mozgásra. és ha amúgy is hízásra hajlamos vagy, akkor pláne figyelned kell, akkor is, ha abbahagynád a gyógyszert :)
2. viva70 (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. febr. 28. 16:20
A fogamzásgátló okozhat hízást bárhová. Én is mindig híztam, amikor szedtem. A te korodban még nem beszélnék idősödésről...:D
2015. febr. 28. 16:18

17 éves vagyok, 1 éve szedek fogamzásgátlót. Régen hasra és csípőre híztam, de most észrevettem, hogy a fenekem körül egyre több háj van, pedig régen semmi zsír nem volt ott. Ugyan úgy eszek, mint régen, nem eszek édességet, és zsíros ételeket sem. Kilóban annyi vagyok, mint régen.


A bekarikázott helyekre hízok (ez nem én vagyok):

[link]


Ez a fogamzásgátló miatt lehet, vagy attól, hogy idősödök, és azért hízok oda? Ha abbahagynám a szedését, lemenne onnan a zsír?


A válaszokat előre is köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook