Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátlónak lehet ilyen mellékhatása? fórum

Fogamzásgátlónak lehet ilyen mellékhatása? (tudásbázis kérdés)


5. lolita2112 (válaszként erre: 1. - Hamzane85)
2018. szept. 4. 09:31
nem jartam hasonlo cipomben,de en baratnom is igy hizott meg,igen bizonyos fogamzasgatlok okoznak hizast.enha uj gyogyszert kapok elso dolgom/itt tajekoztato nem divat/szoval utananezek a neten,
4. szirca (válaszként erre: 1. - Hamzane85)
2018. aug. 5. 10:38

Annyira jó hogy idetaláltam, ugyanebben a cipőben járok én is! Évekig szedtem a Jangee-t, majd volt egy pár év szünet és most újrakezdtem. Az 5. hónapnál járok és ez idő alatt egyre erőteljesebb hangulatingadozásaim vannak, mostanra pedig már egyre mélyebb depresszióba zuhanok. Elmondhatatlan feszültség van bennem, egyik percben sírni tudnék a másikban sikítani.. rettenet! Elmentem a nődokihoz hogy a tabi mellékhatásaiban ez szerepel így szeretném ha felírna egy másik tablettát, mert már a kapcsolatomra is kihat ez a nagyjából kéthetente jelentkező mély depresszió. A doktor kb kinevetett, hogy ezt nem a tabletta okozza és hogy pszichológushoz menjek inkább, de végül nagy kegyesen felírt egy másikat (Altforalle) ami betűre pontosan megegyezik a jangee-val. Itt elbizonytalanodtam hogy mégis mitől várnék más hatást és a probléma megszűnését, ha minden összetevője a hormontól a burkolatáig megegyezik? :(

fejdokinál még nem jártam. Tény, hogy alapjáraton is gond van az önértékelésemmel ezáltal hajlamos vagyok a féltékenységre ami valóban probléma és kezelni kell, de eddig és ennyire mélyre sose jutottam emiatt, és biztos vagyok benne hogy a tabi rátesz még pár lapáttal.

Most erőteljesen gondolkodom hogy elhagyom ezeket a bogyókat és teszek egy próbát a hüvelygyűrűvel, noha ott is vannak cifra mellékhatások, de az óvszertől engem is és páromat is a hideg rázza :(

2018. júl. 2. 11:06
sajnos barmilyen fogamzaasgatlot szedsz sok a mellekhatasa,igen van amelyik hizast okoz!
2. ejmi (válaszként erre: 1. - Hamzane85)
2018. jún. 20. 18:15
Már nem vagyok érintett a dologban, de a mai eszemmel soha nem szedtem volna fogamzásgátlót. Nagyon sok mellékhatása van.
2018. jún. 20. 16:51
Sziasztok! Gondoltam leírom fogamzásgátlóval ért tapasztalatomat. Vagyis kíváncsi lennék van e még valaki ilyen helyzetben? 9 évig szedtem triregol nevű fogamzásgátlót minden rendben volt mellette majd elmentem nőgyógyászhoz és felírta minden ok nélkül a jangeet. Ez mind három éve történt. Elkezdtem szedni aztán fokozatosan jöttek rosszullétek majd panikrohamon lett pánikzavart depressziot diagnosztizáltak nálam és kedelyjavítót és medazepamot szédülésre vitamint szedtem de csak ideiglenes megoldás volt nem sokat segített szorongtam híztam 15 kg.ot. Kerestem az okokat mitől miért? És most mint egy villámcsapás gondoltam arra hogy mivan ha a fogamzásgátló okozza? Azóta van így mióta a jangeet szedem...Még nem jutottam el nőgyógyászhoz de megkérdeztem egyet és azt mondta kár volt váltanom ha a másik a tri regol bevált mert amit most szedek okoz ilyen panaszokat. Most elkezdtem újra a régi gyógyszeremet szedni várom hogy mi lesz s vége ...Hasonló cipőben járt e már valaki ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook