Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátlónak lehet ilyen mellékhatása? fórum

Fogamzásgátlónak lehet ilyen mellékhatása? (tudásbázis kérdés)

júl. 2. 11:06
sajnos barmilyen fogamzaasgatlot szedsz sok a mellekhatasa,igen van amelyik hizast okoz!
2. ejmi (válaszként erre: 1. - Hamzane85)
jún. 20. 18:15
Már nem vagyok érintett a dologban, de a mai eszemmel soha nem szedtem volna fogamzásgátlót. Nagyon sok mellékhatása van.
jún. 20. 16:51
Sziasztok! Gondoltam leírom fogamzásgátlóval ért tapasztalatomat. Vagyis kíváncsi lennék van e még valaki ilyen helyzetben? 9 évig szedtem triregol nevű fogamzásgátlót minden rendben volt mellette majd elmentem nőgyógyászhoz és felírta minden ok nélkül a jangeet. Ez mind három éve történt. Elkezdtem szedni aztán fokozatosan jöttek rosszullétek majd panikrohamon lett pánikzavart depressziot diagnosztizáltak nálam és kedelyjavítót és medazepamot szédülésre vitamint szedtem de csak ideiglenes megoldás volt nem sokat segített szorongtam híztam 15 kg.ot. Kerestem az okokat mitől miért? És most mint egy villámcsapás gondoltam arra hogy mivan ha a fogamzásgátló okozza? Azóta van így mióta a jangeet szedem...Még nem jutottam el nőgyógyászhoz de megkérdeztem egyet és azt mondta kár volt váltanom ha a másik a tri regol bevált mert amit most szedek okoz ilyen panaszokat. Most elkezdtem újra a régi gyógyszeremet szedni várom hogy mi lesz s vége ...Hasonló cipőben járt e már valaki ?

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook