Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló hatása ilyen esetben csökken? fórum

Fogamzásgátló hatása ilyen esetben csökken? (tudásbázis kérdés)


5. Hagumi (válaszként erre: 4. - F8db0709b8)
2016. máj. 21. 11:02
Köszönöm szépen :-) igen én is ezt olvastam a betegtàjékoztatóban. :-)
2016. máj. 21. 07:14
Szerintem nincs jelentősége....egyéb más fogamzásgátló tabiknál is úgy van,hogy próbáld azonos időben bevenni,ha ez nem sikerül vagy kimarad egy szem,lehető leghamarabb pótold..attól védett vagy,ne aggódj:)
3. Hagumi (válaszként erre: 2. - Ba7da9cfc0)
2016. máj. 20. 21:39
Igen vettem, 4 napos a ciklusom és a megvonàsos vérzés a tabimentes hét 4 napjàn jelentkezik. A fogamzásgátlót a vérzés 4, napjàn hétfővel kezdem szedni.
2016. máj. 20. 19:01
Nem sok, mert végül is minden nap vettél be. A mensid hányadik napján kezded szedni? Az sem mindegy, mert ha véletlen lenne péd, az a ciklus 14 napja, a mensi első napja az első napja ciklusnak.
2016. máj. 20. 18:52

Sziasztok!

6,5 éve szedem a jangee fogamzásgátlót, sosem fordult még elő az sem velem, h akàr egy szem kimaradt volna. Hirtelen betegség miatt viszont dolgoznom kellet. Ezért kedden reggel 6kor bevettem (a 9. Tabit) a kedd este 9kor szokásos helyett, mert hajnal 2ig nem tudtam volna bevenni, szerdàn viszont este 9kor szokásos időben vettem be a tablettàt, szóval így a kettő között 27 óra telt el. Pàrommal szombaton voltunk együtt, tudom a döntésem következményét, 9 éve vagyunk együtt, de az idei év nem a legmegfelelőbb lenne egy csöppségnek.


Nem eljeltésről van szó, csak túl korai bevételről, pontosat a teszt tud mondani, de szerintetek mennyi az esély rà?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook