Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló és narancsbőr fórum

Fogamzásgátló és narancsbőr (beszélgetős fórum)


2015. jan. 30. 11:01
Akkor lehet, hogy az ivás miatt van, mert naponta maximum 1 litert szoktam meginni. Ezentúl próbálok többet inni. :)
2015. jan. 30. 09:48
A narancsbőr a rossz táplálkozástól van.Az tökjó, hogy sportolsz, de mit eszel mellette? Mennyit iszol? Ezeket kellene átnézni szerintem.:)
2. Cippora (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2015. jan. 29. 23:41

nem a gyógyszer miatt van,az nem okoz narancsbőrt,sőt még a túlsúly sem önmagában,hanem a helytelen életmód,és főleg a rossz tápanyagok.

Ha nem hagyod abba a gyógyszert akkor is le tudsz fogyni onnan ha akarod,nem mindenki hízik aki fogamzásgátlót szed csak aki sokat eszik is mellette...

2015. jan. 29. 20:57

Majdnem egy éve szedek fogamzásgátlót, kilóra nem híztam, de a combom felső és oldalsó része hízott, és narancsbőrös, pedig sportolok. Olvastam, hogy fogamzásgátló szedése miatt rakódhat le azon a részen a zsír, de lehet tenni ellene valamit? Hideg-meleg váltózuhany valakinek használt?

Ha abbahagynám a gyógyszert, le tudnék onnan fogyni? Van valakinek ebben tapasztalata? Előre is köszi a válaszokat!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook