Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel. Jövőre 35 leszek,... fórum

Fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel. Jövőre 35 leszek,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Csikil4ny)
dec. 25. 10:13
Meg ezzel az is a bajom, hogy ha ő is gyereket akar, a nevére is veszi, jogai vannak. Láthatás stb. Más ha valakivel kapcsolatban él az ember, majd szétmennek. És más ha egy ismeretlennel vág bele. De tényleg opció ez is.
10. csikil4ny (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 10:07

Babysitter kelleni fog, vannak alkalmak, amikor nincs más megoldás.



Az nem biztosíték, hogy melletted is marad. Esetleg egy olyan férfival, aki szintén gyereket akar, s nem találra meg az igazit. Csak olyant nehéz találni...

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
dec. 25. 09:46

Igen. Tartok tőle én is, hogy ha velem valami történik. Még az állataimat is nehéz volt 4 napra rábízni valakire, amikor nyáron elutaztam. És tényleg ha megbetegszem, vagy meghalok...


Irodai munkát végzek egy multinál. Adminisztratív munka, gyakran home officeban.


Babysitter? Nemm tudom. Rizikós, bizalmi dolog.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Csikil4ny)
dec. 25. 09:40

Még az is opció lehetne, hogy belevágok valakivel. Akárkivel. Úgy, hogy nincs elvárásom, hogy komoly kapcsolatot akarnék. Csak nem vagyok elég laza ehhez.

Teljes kilátástalanságot érzek.

7. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 09:26
Úgy szerintem inkább ne. Egyik az hogy cefet nehéz lenne, másik hogy ha veled történik valami mi lenne vele? Legyen csak egy betegség, kisebb műtét, baleset…? Hogy állsz anyagilag? Babysitterre futná? Mit dolgozol?
dec. 25. 09:26

Nagy döntés. Ebben nem szabad befolyásoljunk, neked kell eldöntened. Lehetőleg ne most karácsonykor, ilyenkor érzelmileg labilisabbak vagyunk, nem az értelmünkre hallgatunk.


Meg lehet csinálni, de jól át kell gondolni. S ezt mondom úgy, hogy tudtam egyedül fogom felnevelni a gyerekemet, nem adnám semmiért, de az is igaz, hogy nagy árat fizettem érte.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Csikil4ny)
dec. 25. 08:44

Édesanyám 3 éve, Apám 14 éve meghalt. Testvérem egy van, 60 km-re, de neki már 2 nagy fia van, meg unokája is.

Tehát tényleg egyedül lennék.

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 08:43
Itthon nem is lehet szerintem egyedülállóként nem? Hogy állsz anyagilag? 1-2 millió lenne csak a lombik valószínűleg. Lenne családi sgitséged?
dec. 25. 08:19
A mai világban nincs arra garancia, hogy ha megismersz valakit, akivel gyereket vállalhatsz, nem maradsz előbb-utóbb egyedül. Ha anya szeretnél lenni, akkor nincs mire várj. A szüleid tudnak segíteni, ha szükség lesz rájuk?
dec. 25. 05:10
Nehéz kérdés.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook