Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék már kezdeni valamit az életemmel fórum

Szeretnék már kezdeni valamit az életemmel (beszélgetős fórum)


9. ari hari (válaszként erre: 8. - Ujlany)
2012. aug. 22. 08:33

utánna néztem már,biztos hogy nem csinálják még sehol! :-)

Összedughatnánk a fejünket ha te is nagy ötletgyáros vagy! Kiokoskodunk valamit aztán GAZDAGODJUNK!!! :-)

8. ujlany (válaszként erre: 1. - Ari hari)
2012. aug. 22. 05:46

hat nem irod, hogy ez egy kezzelfoghato termek-e, vagy sem, de en mindenesetre azt ajanlanam, hogy fekudj ra a google-ra es nezz korul, lehet, hogy ez az otlet mar masban is felmerult, esetleg mar meg is valosult.

En is nagy otletgyaros vagyok, aztan szinte mindig kiderul, hogy valaki mar reg megalkotta (sot volt ugy, hogy mar 20 eve :-))


Ha nem talalsz nyomokat arra, hogy ez letezik, akkor erdemes megnezni, hogy melyik nagyvallalat profiljaba ferne ez bele. Ma mar eleg sok nagyvallalat keresi a jo otleteket. En olyan megoldast ismerek, ahol nem te vedeted le, hanem te palyazol (ugyhogy figyelj arra, jo alaposan irdd le az otledet, hogy kesobb bizonyitani tudd, hogy a tied volt) , es ha jo a termek es a ceg levedeti, akkor kapsz pl. 5000 dollart.

Ami persze nem tul sok, de ha igazan jo az otleted, akkor biztos jo targyalasi pozicioban leszel.


Azonkivul ha te is ilyen otletgyaros vagy, akkor erdemes lenne korulnezned az Apple haza tajekan.

Ugy tudom ok kemenyen fizetnek annak aki olyan applikaciora (telefon) tud javaslatot mondani amilyen meg nincs. Mivel kozel 250ezer van mar, ezert eleg sokan a vilagon torik a fejuket, de ez egy igazi kihivas, ugyhogy kevesen ernek celba.

2012. aug. 20. 23:41

Vannak emberek akik zseniként nem adják oda a tudásukat idegeneknek.

Addig amíg nincs saját tőke, inkább rajta ülnek, ha időközben elhunynak, velük megy a tudás...

Amennyiben összejön a tőke, kiadják, de sajnos ez a ritkább eset.

6. b235ac96d5 (válaszként erre: 5. - Ari hari)
2012. aug. 20. 23:13
Az, hogy elmondod, kevés. Egy üzletember ezért pénzt nem ad. Le kell írnod, be kell mutatnod esetleg piackutatási eredményeket csatolni stb. Úgy kell tálalni, hogy abban tényleg fantáziát lásson az, aki megveszi. Meg kell tudni indokolni, mitől különleges, hasznos, energia takarékos, egyedi stb. De ezt mind írásban és adatokkal megtámogatva.
2012. aug. 20. 23:06
Elég sok pénzbe kerülne gyártani mert komoly gépek kellenek hozzá de nem hiszem hogy a sok pénz éhes ember nem venne meg egy jó ötletet hogy neki még több legyen.Csak azt nem tudom hogy van-e ilyen hogy elmondom egy bizonyos összegért aztán azt csinál vele amit akar.
2012. aug. 20. 23:05

Az biztos, hogy ma mindent őrizni kell!:)

De azt gondolom, talán annyit megér, hogy az eredeti példányt hivatalos személynél letétbe helyezd és úgy vágsz bele az üzlettárs-keresésnek. Csak nagy vonalakban: meghirdetheted úgy, hogy "csendestársat" keresel, vagy szponzort. Utána már közösen lehet keresni olyant, aki a prototípust előállítja. Nem tudom miről van szó, tehát csak nagy vonalakban tudok elindulási ötletet adni. Az biztos, arra számítani lehet, hogy amíg befut a dolog, addig igen rendesen önköltséges. Persze a rizikó mindig ott van, az is lehet, hogy nem jön be, akkor úszott a pénz.

Ha hitelből akarod, akkor érdemes több bankot is megkeresni, válogatni a feltételek között.

3. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Ari hari)
2012. aug. 20. 22:54

Mindent lenyúlnak ,ha le van védve ,ha nincs.

Sokszor nem éri meg a procedúra ,mert elég egy betű,vagy egy alkatrész más formája ,hogy a lekoppintott termék megkapja az engedélyeket.

2. simple (válaszként erre: 1. - Ari hari)
2012. aug. 20. 22:51
Jézusom el ne mondd senkinek! Úgy lenyúlják az ötletedet mint a huzat, te meg egy fillért sem látsz belőle! Én próbálnék pénzt szerezni, ha valóban olyan szuper az ötlet.
2012. aug. 20. 22:50

Sziasztok!

Remélem majd tudtok nekem adni sok jó tanácsot! Megpróbálom röviden leirni hogy miről is van szó.Kitaláltam én egy nagyon jó dolgot,ami sok sikert és pénzt hozna egy vállalkozónak aki segitene kivitelezni.Na ezzel van a problémám hogy hogy fogjak hozzá? Mivel nincs levédetve mert nekem arra nincs pénzem ,így nem merem elmondani senkinek,viszont nem tudom hogy akkor hogy valósítsam meg??? Ha kitálalok és nincs védve akkor elkezdhetik nélkülem legyártani és buktam mindent.Na erre szeretnék valami okosságot kérni hogy hogy lehetne ezt megvalósítani!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook