Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Flexibilis, vízhatlan billentyűzetről mik a tapasztalatok? fórum

Flexibilis, vízhatlan billentyűzetről mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 19. 08:00

Tőlem a húgom kért karácsonyra és mióta megvan neki, IMÁDJA!!!

Nekem egy kissé bizarr. Van, hogy nem érzékeli a leütött billentyűt, aztán van, amikor túl érzékeny. Magamnak semmiképpen sem vennék!

15. SF
2011. szept. 18. 15:27
Ne vegyél! A Labtec valamelyik modelljét ajánlom helyette. Igaz, 4000 körül van, de annyira tartós is. Évente 1-2 billentyűzetet használok el, ez már másfél éve tart, és még szinte új. Pedig nyüstölöm rendesen!
14. Papp Szilvia (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2011. szept. 18. 14:43

erre én is gondoltam 1.5éve:) de nagyon leszavazták:(

volt a sulinkban egy nagyon halk,kerestem hónapokig,de nem találtam:(


sajnos tapasztalatból mondom,hogy ne zavarjon hogy hangos és a baba felkelhet...megszokja! én vettem laptopot akkor 20ért csak netezésre:P háááááát, a lányom a világ legrosszabb alvója lett:DD még a légy suttogására is felkelne ha a másik szobában aludna:O

pedig eleinte tv számítógép,minden ment mellette...pár hónapig a feje mellett laptopztam amikor az ágyunkon aludt el:S


nehéz,pár alkalom hogy nem alussza ki magát miatta,de megszokja hidd el:(((


mást nem tudok tanácsolni! persze tudom hogy minden a baba:) nekem is:) és pórul is jártam:P

2011. szept. 18. 14:36
csak rosszat tudok írni róla! Inkább vegyél egy olcsóból kettőt! nehezen veszi a leütéseket,kihagy betűket. Nagyon ritkán használtam,de így is elgurultak a gyógyszereim!
12. 332f5861a5 (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2011. szept. 18. 14:21

Szia!

A páromnak flexi van,ő szereti,én nem..

Nehezebben jönnek ki belőle a betűk/erősebben kell ütni,szerintem sokszor kihagy../.

Viszont nagy előnye,h baba mellett is biztonságos,és nagyon könnyen tisztítható..Bár nekem nem kéne ingyen sem:)

11. tejcsi
2011. szept. 18. 14:21
Nem jo! Ha csak par billentyut kell nyomogatnod, akkor meg talan-talan... Hosszu level irasahoz, komoly munkakhoz nagyon nem ajanlott!
10. air (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2011. szept. 18. 14:21
Én utálom,de nagyon !!!
9. mese (válaszként erre: 8. - 1d97508455)
2011. szept. 18. 14:19
szerintem érdemes lenne ha elektronika, számítástechnikai üzletekben néznéd meg és próbálnád ki, mindig kitesznek egy mintadarabot, amin lehet pötyögni, én is a szerint vettem a hagyományos klaviatúráimat.
2011. szept. 18. 14:11

Hát elég elkeserítő válaszok, de legalább nem veszem meg feleslegesen.

Van esetleg olyan billentyűzet, amit ismertek, és halk? Persze gondolok én itt márkára.

tehát nem kattog olyan hangosan, mint az olcsók? Nekem most egy 1200 ft-os van, ez nagyon hangos, néha ha belemerülök az írásba felébred a mélyen alvó gyerek.. :D

Vagy esetleg tudtok segíteni abban, hogy milyen lehetett a régi billentyűzetem? Olyan kialakítása

volt, mint egy laptop billentyűzetnek. sajnos mikor elromlott én hülye fogtam és kidobtam, és nem emlékszem milyen márka volt. :/

7. Carfiol (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2011. szept. 18. 14:09

szerintem nagyon rossz rajta gépelni...nagyon...én maradnék a hagyományosnál

Ha nem szoktattad hozzá a babád a csendhez, akkor nem hiszem, hogy fel fog rá ébredni.

6. mese
2011. szept. 18. 13:53

nekem van!:)


Előnye, hoyg nem katttog, atisztítása könnyű.

Hátránya, hogy más a karaktere hal eütöd a billentyűket, és sok emiatt sok a gépelési hiba. Elégerősen kell pötyögni.

Hátránya még, hogy hosszú, és ha csúszkál az asztalon nyiklik-nyaklik, elnyomódnak a gombok, és én sokszor jártam már úgy hogy emiatt kikapcsolta a gépet munka folyamat közben.

ÉN kicsit bánom, hogy nem a hagyományos mellett döntöttem.És kevésbé tartós élettartamilag, hamarabb tönkremegy.

2011. szept. 18. 13:51
Ha nem vagy gyorsgepelo akkor jo, mert bumibol van az egesz es kicsit nehezkes a billentyuket nyomkodni.
2011. szept. 18. 13:51

nehéz rajta gépelni.

csak 1 ujjal tudok rajta pötyögni, gyors írásra nem alkalmas.

2011. szept. 18. 13:51

Egyetlen hátránya hogy erősebben kell lenyomni a billentyűket, de én csak az olcsóbbik fajtát próbáltam amit 1500-2000 forintért kapni.

Hosszabb távon elfáradt az ujjam.

2011. szept. 18. 13:47
Igaziból nekem csak azért kellene, hogy miközben alszik a babám, tudjak gépelni. sajnos ezekkel a hagyományos billentyűzetekkel az a gond, hogy nagyon hangosak.. :/
2011. szept. 18. 13:44
flexibilis, vízhatlan billentyűzetről szeretnék tapasztalatokat. Válaszokat előre is köszi. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook