Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fisher price nagy építő készlet fórum

Fisher price nagy építő készlet (beszélgetős fórum)


2010. febr. 8. 22:04
Megismertelek a képekről!Már csináltál egyszer nekem valamit.:)
6. diagonalt (válaszként erre: 5. - Cb6e54c3d9)
2010. febr. 8. 15:19
De én vagyok az.
5. cb6e54c3d9 (válaszként erre: 3. - Diagonalt)
2010. febr. 8. 10:40
Szia!Bocsi,de nem te szoktál varrogatni?
2010. febr. 8. 08:22

Én is a duplot javaslom mint építőjáték. Millió kiegészítője van, jól lehet bővíteni, időtálló. Nálunk is nagyon népszerű.

A kislányom 15 hós kora körül még a duplo primo-val játszott, de ezt örököltük, nem tudom lehet-e még kapni.

Nagyon szereti még a mágneses rajztáblát, amiről egy mozdulattal letörölhető a kép. Jót tett a kézügyességének is, rajztudása meghaladja a korabeli gyerekekét.

2010. febr. 8. 08:04
Én duplot javasolnék,mert abban több a készlet,szerintem szebbek,mint az fisher építőfigurái,és ezeket sem tudja lenyelni.A lányom kb 9-10 hónapos volt,amikor rokonoktól megkapta az elsőt.Már elmúlt 20 hónapos,és egy igazi nagy készlet van.Ő is imád építeni,és remek ajándék bármikor.Ráadásul időtálló.Vannak olyan darabjaink,amit még a most 16 éves húgom kapott.Sőt a legelső darabok a 29 éves unokabátyámé voltak.
2010. febr. 8. 07:56
Szia! Nagyon jó játékai vannak, és jót választottál. Hidd el, nem érdemes túl sok játékot venni, mert hamar megunja őket. A legjobbak ezek a készségfejlesztők.
2010. febr. 8. 07:50
A 15 hónapos lányomnak szeretnék valami értelmes játékot venni,tanulószéke és zebrája van.Little people nagy építőkészletre gondoltam.A készletet lehet folyamatosan fejleszteni?Vagy esetleg nem tudnátok valami mást ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook