Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fevarin antidepresszánsról tud valaki valamit? Vélemény, tapasztalat? fórum

Fevarin antidepresszánsról tud valaki valamit? Vélemény, tapasztalat? (beszélgetős fórum)


9. csyncso (válaszként erre: 8. - Csakjokedvkell)
2011. júl. 31. 13:55

Szia!

Köszi szépen a válaszod, és hogy drukkolsz, ez nagyon jól esik és sokat jelent nekem! Köszönöm szépen azt is, hogy számíthatok a segítségedre és írhatok privátban is!

2011. júl. 31. 12:53

Szia!

Nehéz volt abbahagyni a gyógyszert, és ehhez is nagy türelem kellett. Az első orvosom teljesen leállított és borzalmas rossz állapotba kerültem. A másik orvosom, amikor úgy éreztük eljött az ideje szép fokozatosan csökkentette az adagokat, de mihelyt valami rosszat tapasztaltam visszamentünk egy rövid időre az előző adaghoz. Így szép fokozatosan teljesen el tudtam hagyni minden gyógyszert, és kb. 3-4 évig nem kellet hozzányúlni.

Nagyon drukkolok neked és erőt, gyógyulást kívánok.

Ha beszélgetni szeretnél, vagy bármi segítségre lenne szükséged nekem nyugodtan írhatsz priviben is. Jó hallgatóság vagyok!

7. csyncso (válaszként erre: 4. - D2c74ac17a)
2011. júl. 28. 12:39
Köszönöm szépen a válaszod! Remélem nekem olyan sokáig nem kell szednem és akkora adagban.
6. csyncso (válaszként erre: 5. - Csakjokedvkell)
2011. júl. 28. 12:37
Köszönöm szépen, én pánikbetegségre, depresszióra ás generalizált szorongásra kaptam. Plusz mellé frontin 0,25-öst. Járok pszichoterápiára is, remélem ez a kombináció beválik. Egyenlőre a fejem fáj és a savam nyomja nagyon fel, de bízom benne, hogy elmúlik lassan, ahogy hozzászokom. Igazad van, ebből soha nem lehet meggyógyulni csak megtanulni együtt élni vele és tünetmentessé válik az ember. Ezt nehéz volt elfogadnom... Próbáltam én is az agykontrollt, de nekem önmagában kevés volt vagy csak nem voltam elég kitartó. Egyik ismerősöm alkoholista volt és ő elvégzett egy agykontroll tanfolyamot és annak a segítségével sikerült neki a függőségéből kilábalni. Ennek kb. 10 éve. nehéz volt abbahagyni a gyógyszert? Köszönöm szépen a biztatást és neked is kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok!
2011. júl. 28. 09:59

Szia!

Több éven keresztül szedtem, más gyógyszerekkel együtt. A gyógyszerek mellé egy szuper orvos is nagyon fontos. Engem ez "gyógyított" ki jó hosszú küzdelem után. De tudni kell egy depressziós sohasem gyógyul meg igazából,csak tünet mentessé válik és jól érzi magát. 6 év után most újból belemásztam, de küzdöm, és az agykontroll sokszor segít. Nagyon nehéz, ha nem beszéled ki a dolgokat és ehhez kell egy olyan ember akiben igaziból

megbízol. Sok erőt kívánok neked.

2011. júl. 28. 01:51
Egy ismerősöm 17 éve szedi, 50 mg-mal kezdte, most 150 mg/napnál tart.
3. csyncso (válaszként erre: 2. - 8625c5bd9b)
2011. júl. 26. 16:33
Szia! Köszi szépen, megnézem az aranykolloidot, most ezt írta fel a doki a sokadik próbálkozás után és fenntartásokkal kezelem...
2011. júl. 26. 16:10

szerencsére semmit, de az ilyen szerek sztem többet ártanak, mint amit használnak.


Javaslom inkább próbálkozz ezzel:

aranykolloid


Olyat ismerek akinek ez segített az ilyen jellegű problémáján.

Keress rá a neten.

2011. júl. 26. 15:44
Fevarin antidepresszánsról tud valaki valamit? Vélemény, tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook