Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikerült valakinek lefogyni azt követően, hogy antidepresszánst szed? fórum

Sikerült valakinek lefogyni azt követően, hogy antidepresszánst szed? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 22. 10:24
Valojaban en amikor elkezdtem szedni, iszonyatosan meghiztam. De tudom azt is, hogy egyfolytaban tomtem a fejem. Majd amikor azt mondtam, hogy mar iszonyat ahogy kinezek es kell ez ellen valamit tennem, sikerult lefogynom (93kg-rol 75kg-ra). Most viszont teljesen normalisan etkezem a kilok meg csak jonnek. Ősszel mindig meg kell emelnem a gyogyszer adagot, mert ilyenkor keves az amit tavasz-nyaron szedek. Gondolom ez is befolyasolja a hizast. De most mar 85kg vagyok es ez aggaszto, muszaj valamit tennem. Egy hete dietazom es megfogadtam, hogy elkezdek futni (hát ez az, amire nagyon nehezen veszem ra magam, hogy sportoljak valamit :-( ) Remelem lesz valami eredmeny.
9. zuzka78 (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2015. okt. 22. 10:16
Tehat, rad a gyogyszer ilyen hatassal volt, hogy lefogytal? Vagy a gyogyszertol eloszor meghiztal es ezt kovetoen tudtal a gyogyszer szedese mellett lefogyni?
8. mosolyka1111 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2015. okt. 22. 09:00

Az éhségközpontba nyúlkál bele nagyon drasztikusan.

Orvos, gyógyszerész is ezt mondta, ez az Escitil, a többit nem tudom. (Lányom két hónap után lejött róla, nem bírta lelkileg, orbáncfű teával folytatta.)

2015. okt. 22. 00:28
a családban van, aki hosszú évek óta antidepresszánst szed, és köztudottan hizlal. meg károsítja a szívet, és kihullik tőle a hajad. nyilván nem lehetetlen, de háromszor annyi munka. és alkatfüggő is.
6. Naplemente. (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2015. okt. 21. 23:35
Az anyagcserét lassítja le.
2015. okt. 21. 23:07
(laikusként csak kérdezem: ekkora étvágyat csinál, vagy megzavarja az anyagcserét és attól hízlal?)
2015. okt. 21. 23:05
Nekem csak a gyógyszerszedés után sikerült leadnom 22 kg-ot. Addig folyamatosan híztam.
2015. okt. 21. 22:19
Igen.Állandóan szedem,pm alulműködésem van,de 5 kg-t fogytam az édesség mellőzésével és glutén mentes diétával.De egyiket sem vettem vészesen komolyan,csak az első időkben.
2015. okt. 21. 22:17
Igen 2 eve kb vagyis inkabb 3 ,lefogytam 24kg ..
2015. okt. 21. 22:02
Sikerült valakinek lefogyni azt követően, hogy antidepresszans t szed? Vagyis inkab az alatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook