Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata a Fevarin 50 mg antidepresszánssal kapcsolatban? Anafranil vagy Fevarin a jobb? fórum

Van valakinek tapasztalata a Fevarin 50 mg antidepresszánssal kapcsolatban? Anafranil vagy Fevarin a jobb? (beszélgetős fórum)


5. Regin_a (válaszként erre: 4. - DNBasser)
2012. dec. 28. 10:18

Ami gyógyszert végigszedtem én anno....

Ez az egy a Fevarin ami tényleg segitett akkor

Ma már csak Xanax megy, de úgy tűnik megint be kell vetni valami drasztikusabbat :(

4. DNBasser (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2012. dec. 14. 20:18
Azok a mellékhatások, amik tartósak az Anafraniltól, és dózis emeléssel erősödnek, nálam pedig többszörösére kéne emelni Verejtékezés, szájszárazság,szexuális zavarok,nagyon durva székrekedés és brutális hízás, állandó mardosó éhségérzettel. Nagyon furcsa lesz most megszokni egy teljesen más gyógyszert, remélem nem csalódok benne :) Bár ne kéne ilyeneket szedni...2 év gyógyszer után meg pláne, újra váltani. :(
3. Regin_a (válaszként erre: 1. - DNBasser)
2012. dec. 14. 16:36

Jahogy már váltott is az orvos?!

Akkor biztatlak kicsit

Engem ez húzott ki anno a legmélyebb pokolbol

Szedtem majd' két épig és elfelejtettem szedni ahogy az orvos jósolta, amikor kérdeztem , meddig kell szedni

Az utca másik oldalára sem mertem gyalog átmenni, aztán meg hajnalban jártam piacozni, éltem a normális életemet

Vagy 4 év után visszajött ez a szemétség, de teljesen kezelhetően

És 100mg-osat szedtem, semmi mellékhatást nem éreztem

Nem is érezhettem, hisz rosszabbul már nem is lehettem volna

2. Regin_a (válaszként erre: 1. - DNBasser)
2012. dec. 14. 16:17

Milyen SÚLYOS mellékhatása van az Anafranilnak??

HA hatásos miért váltanál?

2012. dec. 14. 16:01
2 éve Anafranilt szedek, mint gyógyszer nagyon hatásos, de a sok erős és hosszútávon el nem viselhető mellékhatása miatt javasolt a váltás Fevarinra. Ez más típusúnak tűnik, az Anafranilban már bízom, ismerem, de erről semmit nem tudok. Mától kell szednem. Súlyos depresszív zavarra, és kényszerbetegségre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook