Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Festés tapétázás mennyibe kerül? fórum

Festés tapétázás mennyibe kerül? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. ápr. 12. 17:49

Mi olcsó manapság?

Bármit is veszel, csak hüledezel az árán.

4. Bichi (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. ápr. 12. 17:16
Hát szerintem nagyon átcseszték, egy ilyen pici szobáért extrém sok a 150 ezer munkadíj...
2023. ápr. 12. 15:03

Egy ismerősöm most csináltatott kb. 2 hete egy kis szobát, ami 2,6-3,2 méteres és 2,6 m a magassága.


Az anyag kb. 150 ezer volt és ugyan ennyit kért a festő-

Glett, tapéta, tapétaragasztó.

2023. ápr. 12. 14:52

Ezt könnyen kiszámolhatod.

Felméred, hány négyzetméter a falak felszíne, bele kell számolnod az ajtókat, ablakokat is. Kiszámolod, hány négyzetméter egy tekercs tapéta. A tapétaragasztó nem egy nagy összeg, ráírják hány négyzetméterre elég. A falfestéknél szintén ez a helyzet. Azt kell eldöntened, hány réteget festesz le.

Ha magad állnál neki, mindig az ablaknál kell elkezdeni a tapéta felrakást, és így haladhatsz befelé. A sarkoknál úgy kell ragasztani, hogy ne ott legyen a tapéta széle, hanem 10 centivel odébb. Érdemes olyan tapétát választani, amit nem kell illeszteni, így gazdaságosabb.(van egy kis építőipari rálátásom)

Én is magam csináltam, igaz előtte sokszor láttam, és segédkeztem a szakembereknek. Ezzel megspóroltam a munkadíjat, takarítani meg így is, úgyis nekem kellett volna.

2023. ápr. 12. 14:35

szerintetek mennyibe kerül egy nappali szoba festése tapétázása?

panel. Köszönöm, ha bármilyen információt tudtok adni

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook