Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fertó tó, Sopron és környéke fórum

Fertó tó, Sopron és környéke (beszélgetős fórum)


2009. márc. 11. 18:16

Sziasztok!

Elküldenétek nekem is a cimet?

köszönöm :)

4. vikke (válaszként erre: 3. - 064abada22)
2009. márc. 11. 18:04
OK, már küldöm is! :)
2009. márc. 11. 18:03

szia Vikke, köszönöm szépen, jöhet az a cím:-)

arra gondoltunk átmennénk Bécsbe is, Sopront megnéznénk, ez már két nap, jó lenne a Fertő tónál szállás, ott is tudnánk sétálni, és vége is a hosszú hétvégének:-)

2. vikke (válaszként erre: 1. - 064abada22)
2009. márc. 11. 18:01
szia! mi rendszeresen járunk oda, és van egy nagyon jó és szuper panzió tök jó áron! ha kíváncsi vagy, priviben szívesen elküldöm a címét! én nagyon ajánlom, mert nagyon jó hely, körbe lehet bringázni a tavat, át lehet ruccanni a másik oldalra, ami gyönyörű, hajóval is át lehet menni, és van egy mini vidámpark is (ezt kevesen tudják), ami szintén szupi. bocsi, ha kicsit értelmetlenül írtam volna le, csak lecsappant mára az agyam :)))
2009. márc. 11. 17:58

sziasztok

valamikor húsvét után szeretnénk elmenni egy hosszú hétvégére a Fertő-tó, illetve Sopron környékére. kicsinek jártam arrafelé a környéken, most szeretnék férjemmel és 21 hónapos kislányunkkal elutazni.

ha valaki tud ajánlani nem túl drága szállást, illetve a látnivalókról tudna írni megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook