Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit érdemes megnézni Sopronban és környékén? fórum

Mit érdemes megnézni Sopronban és környékén? (tudásbázis kérdés)


12. Marott (válaszként erre: 11. - Vica009)
2010. okt. 24. 18:21
No látom nemcsak én vagyok "Jégverem-mániás"!!!! Nagyon finom sok étel, finom tüzes víz az elején, annyi saláta amennyi beléd fér salátakocsiról, iszonyú finomak, és jóféle Soproni-kékfrankos!! Felejthetetlen, pedig elég finnya vagyok az éttermi kajákra, /3 hét fertőzőn, szalmonella miatt/
11. vica009 (válaszként erre: 4. - Marott)
2010. okt. 24. 17:37
Sopronba a Jégverem fogadóba annyi ételt szolgálnak fel,hogy azt nem is lehet megenni,ráadásul ingyenapperitívként mézespálinkával is kedveskednek.Szuperfinom az étel ott.
2010. okt. 24. 17:31
Tercia Hubertus étterem a bobpályánál!!!
2010. okt. 24. 17:30
De a Szélmalom sem rossz hely, keresztapáéké :)
8. Szilvamama (válaszként erre: 4. - Marott)
2010. okt. 24. 17:30
Egyetértek!!!! (Jégverem)
2010. okt. 24. 17:29
Köszi az ötleteket! Várom a továbbiakat:)!
2010. okt. 24. 17:24

Sopronba a TŰZTORONY,Lővérek,Várkerület.Soprontól 4 km-re,Sopronpusztán,a PÁNEURÓPAI PIKNIK helye.Fertőrákoson,a pellengér,a kristálymúzeum,püspöki kastély,biciklis út Ausztriába,stb.

Sok boldogságot és szép nászutat kívánok!

2010. okt. 24. 17:22
Menjetek el az Aranyfácánba enni oda járok 85-töl Eisenstadtba is menjetek el, ha az idö engedi Mariazzel is csoda szép 150 km Sopronhoz egy festöi uton van egy tó mellete fel lehet menni a hegyre Ott van még Puchberg a kisvonatjával ami felvisz a sneebergre ott van egy turista ház jól föznek és elég olcsó,nagyon sok jó hely van a Fertö osztrák részén Podersdorfba átmentek lehet séta hajózni,én Szabolcsbol járok minden évbe Sopronba legyen szép nászutatok.
4. Marott (válaszként erre: 1. - Agnes89)
2010. okt. 24. 17:13
Sopron egy gyönyörű város, de Kőszeget sem szabad kihagyni, nincs messze a Fertődi-kastély sem. Sopronban a Jégverem étteremben vacsoráztunk kétszer is, ilyen finomat még életemben nem ettem, mint ott. Nem szabad kihagyni!!!! Érezzétek nagyon jól magatokat!!!
3. danama (válaszként erre: 1. - Agnes89)
2010. okt. 24. 16:46

az osztrák határ mentén Ausztrában van a családi park az ne hagyjátok , ki

Akkor a Fertő tó stb, bőven van ott program 5 napra, hatalmas és szép város.


sok boldogságot!

2010. okt. 24. 16:46
Fertőrákos kőfejtő, Fertő tavi hajókázás, soproni bobpálya, Fertődi kastély, Nagycenk.
2010. okt. 24. 16:41
Szerdán indulunk 5 napos nászutunkra. Egyik nap ki szeretnénk menni Bécsbe, de a többi napra szeretnék programokat, látnivalókat, érdekességeket gyűjteni. Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook