Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjemnek szerelmet vallott az egyik kolléganője. Mit tegyek? fórum

Férjemnek szerelmet vallott az egyik kolléganője. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. szept. 19. 18:51
Bízz a férjedben!
139. tádámmm (válaszként erre: 132. - 328aadd89f)
2014. szept. 19. 18:48
Ez pont így van, ahogy írod. Sajnáltatás ezerrel, egyszerre több "fórumon"/pasinál, hátha valamelyik befut a hálóba. Személyesen is volt 'szerencsém' egy ilyen kóbor apácához, aki az én férjemmel, és még több nős pasival is ugyanezt a módszert alkalmazta. Még a szerelmi vallomás is stimmelt. És az én férjem is akkor kapott a fejéhez, amikor más pasikról is kiderült, mekkora a szerelem a k..val.
2013. jún. 14. 22:55

Jobb mihamarabb tisztázni a dolgokat. Mit akar tőled, és mit akar a másiktól?

Én is féltékeny típus vagyok, én lehet szakítanék.

2013. jún. 14. 21:28

Én ezt nem tudnám elviselni, válaszút elé állítanám a pasit: vagy a titokzatos sms - ezgetés, vagy én. A kettő nem fér össze.


És ez a magyarázat, hogy nem akarja megbántani... ez hülyeség. A nős kollegáim többségének eszébe sem jut még csak úgy könnyedén flörtölni sem egyik csajjal sem a munkahelyen. Persze, kommunikálunk, de érződik a távolságtartás. Munkaidőn kívül meg csak akkor beszélünk, ha nagyon muszáj, munkahelyi dolgokról.


Szerintem ez nagyon durva, bár Neked nagyon nehéz lehet most, mert össze is házasodtatok és szereted. Viszont a legrosszabb a bizonytalanság és vívódás, ami, lássuk be, csak a férj viselkedése miatt van. Ebben a nő símán tönkremehet. Egy ilyen iszonyú bizalom és önbizalom romboló. Ha itt még beszélhetünk bizalomról...

2013. jún. 14. 21:01

Ajajj. Tegnap hallottam egy nagyon szomorú esetet. Egy nagyon kedves ismerősöm nagyon lefogyott,s mikor rákérdeztem, hogy miért elmondta, hogy a kedves férje másfél éve k...-át tart. Se a családot se a barátnőt nem akarja elhagyni, aki mellesleg bekönyörögte magát hozzájuk dolgozni, mert nem volt mit megegyen télen. Itt is titkolózás, hazugságok meg minden, a nő hibáztatása, hogy vádoskodik, amíg egyszer utánajárt és rajtakapta egy szállódában.

Nagyon el vagyok szomorkodva. Ha nem agresszív a férfi, akkor hűtlen, ha nem hűtlen, akkor depis, stb (tisztelet a kivétel, mert tényleg létezik).

Én azt mondom kedves fórumindító, hogy járj nyitott szemmel. Lehet, hogy a férjed egy rendes ember, de akiről én beszélek egy minta apa és férj volt a szememben, soha nem veszekedett a feleségével, és egyszerűen az a mocsok fehérnép elszédítette a lábaközével és hogy nem tud nélküle megélni:( Légy résen!!!!

2013. jún. 14. 21:01

Én a helyedben azért nyitott szemmel járnék..

Ha már a csaj bevallotta, hogy tetszik neki a párod, akkor gondolom ez nem változott. Simán el tudom képzelni azt is, hogy mivel akkor nem olyan választ kapott a párodtól, mint amit szeretett volna - most taktikát váltott. Végül is, ha a vallomása után csak simán beszélgetni próbál vele, az hülyén jött volna ki. Így viszont előadhatja a szegény, elesett, megmentésre szoruló, védtelen lányt, és mint tudjuk, a pasik szeretnek hősök lenni.

És mivel már láttad a levelezésüket, ami (egyelőre?) ártatlan, nem fogod ellenőrizgetni, és észre se veszed, hogy az ártatlan levelek hogyan változnak át cseppet sem ártatlanná...

És azért azon is elgondolkoznék, hogy szegény csaj most sajnáltatja magát a pasija miatt, és még te is, a párod is arra bíztatja, hogy szakítson. Azaz: ha rátok hallgat, hamarosan egyedülálló lesz, ami meg azt jelenti, hogy pasizni akar majd - és ki lenne erre jobb jelölt, mint az a pasi, akinek eddig is kisírhatta a bánatát???

Ne legyen igazam...

134. 328aadd89f (válaszként erre: 133. - 55416fb8e2)
2013. jún. 14. 20:20
Egyetértek.:)
133. 55416fb8e2 (válaszként erre: 132. - 328aadd89f)
2013. jún. 14. 20:12
milyen birkak birnak lenni a pasik :) de en ugy gondolom, hogy egy ferfi se hallgatja vegig egy no mizeriajat es tartja neki a papirzsebkendot, ha nem nyitott a nore egyeb teren. erre valok a baratnok, hallgassak, tanacsoljanak azok :)
132. 328aadd89f (válaszként erre: 121. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 14. 19:39

Kedves gyöngyuszka!


Nem elbizonytalanítani szeretnélek, csak elmesélni az én történetemet.

Volt egy pasim, aki szintén ugyanebbe a helyzetbe került, mint a Te férjed.

Kolléganő panaszkodta ki magát neki, csak neki mesélt a rossz párkapcsolatáról. Az exem már annyira sajnálta "szegény" lányt, hogy elindított benne valamit... legalábbis -annak ellenére, hogy az ellenkezőjét állította- én biztos voltam ebben.

Titkolózott a pasi, sőt egyszer még hazugságon is kaptam a csaj miatt. Azt elhittem, hogy testiség nem volt köztük, de lelkileg megérintette a pasit a sok kínjával, bajával.

Akkor én azt mondtam az exnek, hogy meséljen pár kollégának a csajról hallottakról és figyelje meg mi lesz. Megtette és pont az történt, amire számítottam. Volt jó pár kollégája, akinek szintén "csak neki" mesélt a gondjairól.

Magyarán egyszerre több pasit próbált behálózni úgy, hogy az érzelemeire próbált hatni. Na, ez egész hamar kijózanította az exemet.

Én azt tanácsolom, hogy figyelj, mert igenis vannak olyan nagyon ügyes csajszik, akik ilyen módszerekkel próbálnak bepasizni...

Szerintem azt sugalld a férjednek, hogy a lány többre megy azzal, ha nem neki panaszkodik, hanem a pasijával próbálja rendbe hozni azt, ami (nem is biztos, hogy) elromlott, vagy kilép a kapcsolatából...

131. Krisz42 (válaszként erre: 130. - 55416fb8e2)
2013. jún. 14. 17:14
Igazad van,a nők manapság sokkal rámenősebbek,erőszakosabbak.És sajnos a nemből sem értenek,viszont ha a ffi hajlandó szóba állni velük,már azt hiszik bejönnek neki.
130. 55416fb8e2 (válaszként erre: 129. - Idhikai)
2013. jún. 14. 12:51
nem gondolom, hogy minden no ilyen lenne, sot :) de ez annyira tipikus sztori. mit lehetne varni egy olyan notol, akinek van parja, de megis ramaszik, szerelmet vall egy nos kollegajanak, aki nagy valoszinuseggel egyaltalan nem kezdett ki vele vagy nem biztatta. a ferfiak altalaban ertenek a szobol, ha beprobalkoznak es egy no visszautasitja oket, akkor tobbnyire beken hagyjak. kiveve ha ezek utan a no meg reagal a flortre, mert azt biztatasnak veszik :) forditott esetben viszont a legtobb no ugyanugy beprobalkozik mindenfele uruggyel egy pasinal. itt is tobb forum indult azzal: van parom (szeretem/nem szeretem), de a munkahelyemen az egyik pasi nagyon nez. igaz, hogy nos es nem tortent semmi, de hogy szerezhetem meg, biztos akar valamit :) ezt nem tudom megerteni, de ez van, sokszor latni-hallani :)
129. Idhikai (válaszként erre: 127. - 55416fb8e2)
2013. jún. 14. 06:17
... látom, Te is bízol hölgytársaidban, amúgy általában így van... tény. :))
128. kattyus (válaszként erre: 123. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 14. 06:07
Örülök hogy meg tudtátok beszélni:)
127. 55416fb8e2 (válaszként erre: 125. - F758a7200f)
2013. jún. 13. 20:26

nagyon sok no van, aki nem fogadja el a visszautasitast es elkezd 'baratkozni'. ez altalaban abbol all, hogy valamiert sajnaltatja magat az adott ferfival, itt a rossz kapcsolataert. az meghallgatja, esetleg tanacsokat ad, sajnalkozik, es o lesz a szuperpasi. :)


en vigyaznek az asszony helyeben, mert ha egy ferfit hagyja magat bepalizni, egy ramenos, pioca no nem fogja annyiban hagyni, es mindig nagyon ugyesen fogja megoldani, nem lerohanja, de mindig lesz valami baja, amiben tanacsot ker, segitsegert fordul a nagy, eros ferfihoz :)

126. b486c9cf7d (válaszként erre: 115. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 13. 15:49
Orulok, hogy igy alakult! :)
125. f758a7200f (válaszként erre: 123. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 13. 13:24

Oké, akkor más.


CSak azt nem értem, hogy miért volt akkor az elején úgy, hogy bevallotta neki, hogy vonzalmat érez iránta? Ha ki akarta önteni a szívét, nem lett volna elég, ha csak azt mondja, hogy szimpi és ezért akarja neki kiönteni a szívét? Miért vallotta be a vonzalmat?

124. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 115. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 13. 12:40
Nagyon örülök,hogy rendeződött..:)Sok boldogságot nektek:)
123. gyöngyuszka86 (válaszként erre: 122. - F758a7200f)
2013. jún. 13. 12:38

Miután nem olyan a férjem munkahelye ahová én bemehetnék, egy nagy gyárban dolgozik, egy műszakban 100-an vannak.Így ez kivitelezhetetlen, de nincs is rá szükségem, tegnapi beszélgetés után úgy érzem nincs is miért.Ő az én pasim, sajnálom a csajt.

De a levelek a csaj részéről se voltak becserkésző jellegűek, sokkal inkább olyanok amiket akár én is írhatnék a legjobb barátnőmnek.

122. f758a7200f (válaszként erre: 121. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 13. 12:34

Hát még jobb így:)


Csak a kisördög beszél belőlem, de finoman odamenni a csajhoz és finoman azt mondani, jaj, sajnálom a pároddal kapcsolatos problémákat, a férjem mutatta a levelezéseteket, remélem, hamar túljuttok rajta otthon...


VAlami ilyesmit, csak hogy tudja, hogy nincs értelme bizalmaskodnia a férjeddel:)

121. gyöngyuszka86 (válaszként erre: 120. - Bowie)
2013. jún. 13. 12:28

Semmi extra nem volt, teljesen baráti hangvételű levelek voltak, tele a lány panaszaival a pasijáról, mondjuk tényleg érdekes pasija van. Az én férjem, pedig csak biztatta, meg próbált lelket önteni belé.

Néha érdekes a férjem, azt mondta azért titkolózót, mert nem akart megbántani, meg nem akarta, hogy kombináljak, persze ép a titkolózás miatt kezdtem el kombinálni. :D

Túl jó lelkű, jószívű a drágám és ezt szeretik mások kihasználni.

120. bowie (válaszként erre: 115. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 13. 10:47

És miket írtak a mailekben? Miért változtatta meg a jelszavát?

Én is drukkolok.:)

119. knatali
2013. jún. 13. 10:16
...........:)
118. Csurmi
2013. jún. 13. 09:18
Én is örülök neked:) remélem minden rendbe jön és boldogok lesztek.
117. nbandus
2013. jún. 13. 08:53
Gratulálok, és örülök, hogy így alakult...:) Direkt visszakerestem a fórumot, hogy megtudjam a fejleményeket...;)
116. 328aadd89f (válaszként erre: 115. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 13. 08:48

Szia!


Nagyon örülök, hogy így alakult! Nem kell magyarázkodnod senkinek a kapcsolatod, a kinézeted, vagy bármi miatt! A lényeg, hogy rendeződni látszik a helyzet és a bizalom kérdése is.:)

Minden jót kívánok Nektek!

2013. jún. 13. 08:44

Kedves Válaszolok!

Köszönöm mindenkinek a hozászolásokat. Gondoltam ha valaki kíváncsi megosztom a tegnap estét és válaszolnék 1-2 itt elhangzott kijelentésre.

Először is tegnap este mindent sikerült megbeszélnünk, megérte mi a bajom. Megmutatta ez e-maileket, és ő maga ajánlotta fel, hogy nem fog többet levelezni és sms-ezni a lánnyal, értelemszerűen a munkahelyét nem fogja ott hagyni, azaz ott össze fognak futni, de ezen felül semmi más kapcsolatot nem kíván fenntartani a lánnyal Sőt megadta a nevét is és a telefonszámát ha beszélni szeretnék vele. Megbeszéltük a bizalom kérdését is , amire azt válaszolta meg tesz mindent, hogy megbízzak benne, mivel neki én vagyok a legfontosabb.

Ezek után szeretnék reagálni 1-2 hozászolásra:

- 3 éve vagyunk együtt, nem kényszerből házasodtunk össze, ő kérte meg a kezem és közös elhatározás volt, hogy összekössük az éltünket.

- a másik: igen PCOS vagyok nem vagyok kis darab, de sosem voltam az, és amióta megismerkedtünk nem igazán szedtem fel kilókat. Így ismert meg ilyennek szeret, továbbá nem vagyok kopasz szép hosszú barna hajam van, csak abban az időszakban mikor a másik kérdést írtam, jobban hullott mint addig és ettől megijedtem, de azóta abbamaradt.

ÉS sose hagytam el magam, mindig csinosan és ízlésesén öltözködtem a súlyom ellenére és adok magamra, nálam ez alap.

Úgyhogy mindenkinek köszönöm aki gondolt rám és segíteni próbált. :D

2013. jún. 12. 22:11
Van egy forum; kb. az a cime, hogy a parom beleszeretett a kozmetikusomba. Tanulsagos :(
2013. jún. 12. 21:23
Ja és mielőtt valaki megtámad... Nem védem a pasikat, elég hülyével volt dolgom... És mélységesen elítélem a megcsalást, a hazugságot... De! Engem is csaltak már meg, és jóval később visszanézve bizonyos %-ban az én hibám volt, mert a szuperszexi barátnőből átmentem lusta házisárkánnyá, míg a párom ugyanolyan maradt... eltelt 3 év, majd lelépett egy szuperszexi barátnővel... Nem kár érte, de tanultam belőle!!!
112. ViDaTimi (válaszként erre: 50. - Krisz42)
2013. jún. 12. 21:11

Félreértettél... A páromra ráakadt egy kolléganője, egy olyan igazi lotyó... Olvastam a beszélgetésüket, ami arról szólt, hogy a csajnak bejön a párom, és hogy irigyel engem, stbstb... A párom végig azt mondta neki, hogy hát igen, mi milyen boldogok vagyunk, stb:-) A bibi az volt, hogy mikor csak úgy szóbakerült a csaj, azt mondta, hogy sosem beszélt még vele..

Én meg pont a csajtól tudtam meg, hogy igen... Azóta mi mindnt megbeszélünk... De szép is lett volna, ha mielőtt megkérdezem, fórumtanácsokra hivatkozva kidobom pl... Utánajártam, megbeszéltük, és ennyi... Csodálatos életünk van, és minden nap keményen megdolgozunk a házasságunkért... Tök durva, hogy manapság 2 perc alatt elfeleujük az átélt szépet, csak egyből nem baj, majd jön a következő... Arról meg nem beszélve, hogy egy kapcsolat nem egy emberes!!!

111. a78c2ff918 (válaszként erre: 39. - Kulminator)
2013. jún. 12. 20:42
Végigolvastam a hsz-eidet.Nagyon bölcs,nyugodt és tanult embernek látlak ezek alapján.Fogadd elismerésem!:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook