Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjemnek szerelmet vallott az egyik kolléganője. Mit tegyek? fórum

Férjemnek szerelmet vallott az egyik kolléganője. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
80. f758a7200f (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2013. jún. 12. 17:09
:D
79. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 17:08

Ez olyan, mintha összegyúrtál volna 3-4 fórumtémát, egy perfect match-be, hogy minden a lehető legrosszabb előforduljon benne.


Van akinek, csak 1-1 jut ezekből a kellemetlenségekből, neked kijutott az összes egyszerre. Nem tudom mire vársz, közös beszélgetés hármasban?


Úgyis, basszus, ezek után mit veszíthetsz már??? Legfeljebb bevallják előtted, szépen sorold fel az egészet amit itt leírtál, mit reagálnak. Én kíváncsi lennék az arckifejezésükre...

78. 55416fb8e2 (válaszként erre: 76. - B486c9cf7d)
2013. jún. 12. 16:38

en inkabb beregisztralnek egy tarskeresobe, megadnam valami jobb pasinak a telefonszamomat, hogy este x orakor hivjom, amikor a ferjem is otthon van, megbeszelnek az o fule hallatara egy randit. ha sipakolna, kozolnem, nincs semmi koztunk, teged szeretlek, de ennek a pasinak ugy tetszem, ezert levelezgettunk, most pedig talalkozunk. de hidd el, teged szeretlek es semmi sincs


de igazabol vagnam ki ezt a 'ferjet', mint macskat szarni :( ha valaki friss hazaskent titokban a hatam mogott sms-get, levelezget egy olyan novel, aki szinte felajanlkozott neki, azt a 'ferjet' soha tobbet ne lassam. ilyen emberrel minden beszelgetes halalosan felesleges, igergethet fut-fat, legkozelebb majd jobban titkolja, ennyit lehet elerni.

77. b486c9cf7d (válaszként erre: 69. - A78c2ff918)
2013. jún. 12. 16:33

Dehogy szenved, ha ugy szeretne a masikat, nem tudna a felesegevel agyba bujni.

Legfeljebb szorakozik a masikkal.

Legalabbis elso olvasatra ez jon le.

2013. jún. 12. 16:29

Rakj fel facebook-ra kozos kepet a ferjeddel valami nyalas alairassal, egye csak a fene a kolleganot :)

A ferjed pedig hatha elarulja este, hogy mit sumakol.

75. 6c0221cf73 (válaszként erre: 69. - A78c2ff918)
2013. jún. 12. 16:07
Mintha lehetne ezt előre, vagy tudatosan irányítani...
74. cel (válaszként erre: 6. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 15:57
Mert minden embernek kell legyen az életében egy ici-pici szeglet ami csak az övé.
2013. jún. 12. 15:47

Kedves fórumindító!


Sajnálom,hogy ez történik veled.Ezekután nem igazán tudnék megbízni a páromban.Az már rossz jel,ha ennyire titkolózik.

Mást nem nagyon írok,mert azt gondolom,amit itt a többség leírt.

Esetleg még arra gondoltam,hogy mivel friss házasok vagytok,nem lehet,hogy beijedt ettől a férjed?

72. Pasionella (válaszként erre: 69. - A78c2ff918)
2013. jún. 12. 15:33
De ezt tudjuk valahonnan? Hogy ezért házasodtak össze? Lemaradtam vmiről?
71. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 15:25

biztos nem ezt akarnad olvasni, de ha ennyi eleg a ferjednek, hogy becserkesszek, akkor vagy elfogadod, hogy folyamatosan felre fog lepni, vagy keresel mast magadnak. friss hazaskent sem tud egyertelmuen kezelni egy ilyen helyzetet? :( mindenkinek jol esik, ha tetszik es vonzonak talaljak, de ha elkotelezett, a helyen tudja kezelni ezeket a dolgokat. ha a no azt mondta, vonzonak talalja es a parod is ot, az lett volna a minimum, ha azt mondja, koszi, de hazas vagyok, es elhatarolodik minden kezdemenyezestol. ehelyett meg sms-ezget vele. megis mirol?

ilyen pasinak kene azonnal osszecsomagolni es ajtot mutatni

2013. jún. 12. 15:21

Köszönöm a hozászolásokat.

Jó lenne ha a beszélgetés után minden helyre állna, csak nem igazán hiszek a mesékben.

69. a78c2ff918 (válaszként erre: 62. - 6c0221cf73)
2013. jún. 12. 15:20

Leírtam.Nem tudjuk az előzményeket,ezek minek házasodtak össze.A jelek szerint,mert a környezetüknek ez volt a szent meglátása.A pasi sose állt a sarkán,hogy benyögje:ő még nem kész ilyesmire.Ezt tudni kell felismerni magunkban.De ha ez a szerencsétlen nő ezt most benyeli,később gyerekkel hagyják majd ott.Tudod te,el tudod képzelni,hogy milyen érzelmek tombolnak ott,ahol ha a másik nem lenne,belemenne?Ez a férfi szenved.A házasság pedig megdöglött.Minthogy minek is kötötték meg.Szerintem ők se tudják.Több éves kapcsolat lehet,megszokott hétköznapokkal.Mit változtat egy papír.Nem igaz?Ez kérem hülyeség.


Tudni kell belátni,ha az ember nem lesz képes hű maradni.Csak olyat szabad elvenni,aki mellett érzi,nem kell más.Az fog a legtovább tartani és a legkésőbb bebukni.Ne legyünk naivak.

68. Szamoncsi78 (válaszként erre: 67. - Pasionella)
2013. jún. 12. 15:06
Pontosan!Még a feltételezés is sértő nekik...
67. Pasionella (válaszként erre: 27. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 14:47
Ja és arra is készülj fel, hogy este valószínűleg támadni fog, ez a legjobb védekezés, sőt, még neki áll majd feljebb, hogy nem bízol meg benne.
66. Pasionella (válaszként erre: 19. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 14:46
Az én expasimra azt mondták lusta lenne megcsalni... ahaaaaaaaa
65. Pasionella (válaszként erre: 28. - Szamoncsi78)
2013. jún. 12. 14:45
Nálam is így kezdődött...aztán kamu facebook profil amiből kiderült, hogy miközben én dolgoztam ők dugtak a saját ágyunkban...és persze még dugtak volna jó sokáig ha nem jövök rá... 8 évet hagytam magam mögött 1 nap alatt.
64. Pasionella (válaszként erre: 30. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 14:44
Én még utolsó lehetőségnek, ha nem akar megmutatni semmit, feltennék egy kémprogramot a gépére.
63. Pasionella (válaszként erre: 45. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 14:42
Azért a telefonszám alapján megkérdezném a nevét a tudakozótól, hátha.
62. 6c0221cf73 (válaszként erre: 40. - A78c2ff918)
2013. jún. 12. 14:33
Jobb ötlet? :)
61. 6c0221cf73 (válaszként erre: 35. - E28c748947)
2013. jún. 12. 14:33
Az megtörtént, úgy olvastam.
2013. jún. 12. 14:25

Hát a férjedet elég könnyen táncba lehet vinni ezek szerint.

Itt nem is a kolléganő a legfőbb probléma, hanem hogy belemegy a férjed ilyenbe friss házasként. Végül is bárhol feltűnhet egy másik nő, most tökmindegy kivel csal(na) meg, hanem a tény.

59. bowie (válaszként erre: 58. - Krisz42)
2013. jún. 12. 13:52
Jajj, amúgy meg ez is olyan idiótaságra utal, hogy kedves meg stbstb, nem?...komolyan az ilyen férfiakat ha nem lennének ki kéne találni....hány olyan ember van, aki önmagát adja a munkahelyén? Én azt tapasztaltam, hogy nagyon kevés...kíváncsi lennék a nő pasijára, hogy vajon otthon is tündérke a nő vagy esetleg hárpia?:D Na de aki bedől neki, az meg is érdemli a sorsát. Jaaaajjj...
58. Krisz42 (válaszként erre: 56. - Latyak1971)
2013. jún. 12. 13:49
Így van,ha szeret,ilyen nem fordul meg a fejében.Főleg,h nem csak annyi volt,h jòl néz ki,hanem belső dolgok is,kedves,stb.
57. Csurmi
2013. jún. 12. 13:48
Ez a helyzet azért is nehéz, mert ugya a másik nő munkatársa a férjednek, tehát azt nem lehet megtenni, hogy ne találkozzanak, ne beszéljenek. Sajnos a személyes érintkezés elkerülhetetlen. Nem tudom ,hogy lehetne ezuten megbízni benne, elhinni, amit mond, mármint ha megszakítja ezt a kapcsolatot azzal a nővel... - képtelen lennék bízni benne.
2013. jún. 12. 13:43
_"ha te nem lennél,simán bevállalnám" Gyakorlatilag majdhogynem púp vagy a hátán vagy mi????? Atya ég! Ha ilyen lenne a férjem,egy percig sem mosnám tovább a szennyesét.Nagyon sajnállak.Persze ez ellen senki nincs bebiztosítva,én sem,de tuti nem tűrném meg magam mellett.
55. bowie
2013. jún. 12. 13:41

Egyébként meg mi lesz tíz év múlva? Tegyük fel fizikai megcsalás nem történt...lelki igen. Még akkor is, ha csak a férfiúi büszkeségét legyezgeti, hogy más is érdeklődik..miért nem éri be a te érdeklődéseddel?


A csaj nevét meg nem hiszem, hogy lehetetlenség lenne megtudni.

2013. jún. 12. 13:41

A párodnak imponál, hogy egy csinos nő rajong érte ! Biztosan szeret téged, talán eszébe sem jut elhagyni, viszont továbbra is fenntartja a furcsa viszonyt a csajjal.( tetszik a hiúságának). Persze egy idő után a szeretőjévé lesz, ha még az..

Baromira sajnállak, kitartás. Már velem is megtörtént hasonló :(

2013. jún. 12. 13:38
Számomra nagyon fura és megalázó lenne, hisz ez egy pár hetes házasság?!!!
52. Csurmi (válaszként erre: 50. - Krisz42)
2013. jún. 12. 13:36
ez így igaz. részemről itt még ennyinél is véget érne a kapcsolat.
2013. jún. 12. 13:35

Hú, biztos kiakadnék, ha az én párom ilyet csinálna...

Pedig lehetősége lett volna rá: amikor külföldön dolgozott, ahova jártak, a pincérnő rászállt. Nem mondta, csak megtaláltam az egyik zsebében a csaj e-mailcímét egy cetlin. Rákérdeztem (akkor nem tudtam, kié, csak egy cetli volt, gondoltam, nem dobom ki, hátha fontos), elmondta. A csaj még a facebookon is bejelölte. A párom viszont se nem jelölte vissza, nem is irogattak egymásnak.

Szerintem abszolút pasifüggő, mit kezd egy ilyen helyzettel. Az a legrosszabb duma, hogy "nem akar senkivel rosszban lenni vagy megbántani", mert gyakorlatilag ezzel azt bántja, aki szereti - a feleségét!!

Az, hogy nem sms-ezgetek meg levelezek egy kollégával, még nem jelenti, hogy rosszban vagyok vele. Jól is nézne ki, ha mind a 700 kollégával napi szinten leveleznék, csak hogy ne legyünk rosszban - időm már nem maradna a melóra...

Azért ha egy friss házasság elején ez megy, mi lesz veletek később??

Barátnőméknél majdnem 20 év házasság után kezdődött ez - irodai beszélgetések, "ártatlan" sms-ek, levelek, céges programok... Ennek 3 éve, elváltak - a barátnőm képtelen feldolgozni, leginkább azt, hogy nem állította le, amikor még talán lehetett volna: az ELEJÉN.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook