Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem legjobb barátja szerelmet vallott. Mit tegyek? fórum

A férjem legjobb barátja szerelmet vallott. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
49. rabankari (válaszként erre: 1. - Notre Dame)
2020. márc. 3. 18:02
Én nem mondanám el soha,neked is ezt javaslom!
48. Notre Dame (válaszként erre: 47. - Vagyuri)
2020. márc. 3. 17:44
Ki van zárva, nem az a típus aki bárkinek kiteregetné a magánéletét, bármennyire is féltékeny lenne. Még a legjobb barátjának sem, ismerem ennyire.
2020. márc. 3. 16:07
Ha a férjed legjobb barátja, akkor lehet csapda is, különösen, ha a férjed féltékeny. Talán próbára akar tenni.
2020. márc. 3. 09:04
Tegyél lakatot a szádra!
45. szőkelédi (válaszként erre: 44. - Notre Dame)
2020. márc. 2. 23:36

Néha jobb ,ha van bizonyíték,néha jobb lenne nem szólni senkinek sem.

Nehéz így,én leírtam mit tennék.


Végülis semmi nem történt,így nem kell szólni,de ha folytatódik a pasi részéről?

Reméljük felfogta,mi a helyzet.

44. Notre Dame (válaszként erre: 43. - Szőkelédi)
2020. márc. 2. 23:27
Ugyan ezek jutottak az eszembe, azt leszámítva, hogy bármitôl is félnem kellene, ha kitudódik. Nem voltam cinkosa ebben, egy minden elôzmények nélküli vallomás volt részérôl. Az ártatlanságomra éppen az a bizonyíték, hogy a beszélgetés írásban történt.
43. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Notre Dame)
2020. márc. 2. 22:31

Szóval írta..így már nyoma is van.

Ebből még félreértések is lehetnek,ha nem mondod el. Ne adj Isten kitudódik. De ne legyen így,csak egy vélemény.

2020. márc. 2. 22:26

Miután a pasit helyre tettem, elmondanám.

Erélyesebb vagyok ,mint a férjem.


Eltitkolni meg úgysem tudom ,kimutatok minden érzelmet.

Attól függ,te milyen habitusú vagy.

41. michelle.r (válaszként erre: 33. - 55Judit)
2020. márc. 2. 18:57
Mód felett elegáns megoldás. Igazi úrihölgy lehetsz :))))
40. 745dbbcbc4 (válaszként erre: 32. - Notre Dame)
2020. márc. 2. 18:38
Nem mondanám el. Hasonló eset történt velem is, nem mondtam el és nagyon jól tettem. Kapcsolatunk elején mindent elmondtam és bizony van olyan amit ma is a fejemhez vág, pedig még kr.e történt.
39. varadero (válaszként erre: 32. - Notre Dame)
2020. márc. 2. 00:18
Hogyan kezeld a férjeddel? Hát ez nehéz ügy. A férfiaknál ez a szitu alapvetően birtokháborítást kvázi rablási kísérletet jelent amire régen agresszióval válaszoltak, ma pedig jellem, valamint alá-fölérendeltségi viszony függő. Ilyenkor azonban minden férfiban megfordul az a gondolat, hogy hátha mégis kettőn áll a vásár... Ha nincs semmi és nem is lesz, akkor szerintem nem kell tudnia róla (mert több problémát okoz, mint amennyit megold). Viszont a vallomástevőnek egyértelműen jelezni kell, hogy ez a pálya foglalt. Ha értelmes, akkor befejezi a nyomulást. win-win :-)
2020. márc. 1. 21:21
Most mit érsz el vele ha elmondod a férjednek? A férjed dühös lesz, féltékeny, oszt ezentúl egy nyugodt perced nem lesz. Semmi nem történt közöttetek, nincs is miről tudnia szerintem a párodnak. Lehet elmúlik az egész idővel..a barátod talál magának egy csajt akibe szerelmes lesz, már lehet talált is. :D
37. Garabonciás (válaszként erre: 35. - Érdekes73)
2020. márc. 1. 21:17
Jaja, nem jó játszani a tűzzel, mert könnyen megégeted magad. Bár ismerek jó sok piromániást, aki pont ezt élvezi. :D Egyébként csaje szerintem még ne mondj semmit a férjednek, lehet megbánta már a barátod amit mondott, meg gondolom van annyira intelligens hogy felfogja ha te nem akarsz semmit, akkor nem történik semmi. Különben már rég rádmászott volna .. irogatna fészen meg egyebek. Ha erőszakosan közeledne akkor beszélj a pároddal, szerintem. Szegény így se lehet könnyű helyzetben.
36. Pampalini (válaszként erre: 34. - 55Judit)
2020. márc. 1. 17:25
Ez megint csak vádaskodás. Az érzelmeket meg nehéz irányítani.
35. Érdekes73 (válaszként erre: 26. - Garabonciás)
2020. márc. 1. 16:54
A sors fintora...
34. 55Judit (válaszként erre: 33. - 55Judit)
2020. márc. 1. 16:26
Írhattam volna azt is: Madarat tolláról, embert barátjáról. Lehet hogy a te férjed is félre udvarolgat?
2020. márc. 1. 16:24
Ilyen a legjobb barátja? Milyen lehet a többi? Mit tegyél? Rúgd tökön!
32. Notre Dame (válaszként erre: 31. - Csalános)
2020. márc. 1. 16:19

Nem érzem úgy magam, mintha bármiféle játékot ûznék bárkivel, hiszen nem én kezdeményeztem és nem adtam visszajelzést számára, amin keresztül bizakodhatott volna bármiben, saját maga is leírta, hogy ez csupán egy vallomás volt és van annyi tisztelet benne, hogy figyelembe veszi a tényeket.

Sokszor vallotta már korábban is, hogy tetszem neki mint nô és szerencsés férjem van. Nem vettem kezdeményezésnek és sajnálnom sem kell, mert van miben válogatnia.


Nem mondtam neki a vallomása után hogy „"Itt a vége és nem téma közöttünk" , mert nem kezdôdött el semmi sem most és korábban sem, még csak meg sem fordult a fejemben, hogy bármibe is belemenjek vele és nem csupán azért, mert éppen nem az esetem a srác.

Visszakanyarodhatna a téma inkább abba az irányba, hogy ezt a dolgot hogyan kezeljem a férjemmel és ne azt fejtegessük, hogy el tudná-e csavarni a fejemet. Tulajdonképpen egyesek a saját tapasztalatuk alapján tökéletesen megválaszolták már a kérdésem pontról pontra, köszönet nekik. Hagyjuk már a eltúlzott kommenteket...

31. Csalános (válaszként erre: 1. - Notre Dame)
2020. márc. 1. 15:38
Veszélyes játékot játszol. Ha szerelmet vallott és nem mondtad, hogy "Itt a vége és nem téma közöttünk"! Ha ezen gondolkodsz, ott baj van. Mi van, ha a párod elutazik több hétre, hónapra és a "szegény egyedüli" ott csápol körülötted. Annyira befogadtátok már közétek, hogy könnyen engedsz a csábításnak. netán még megsajnálod. Említsd meg a párodnak, hogy "Képzeld az "X-Y" milyen szépeket mond nekem. Nem tudom mivel érdemeltem ki". Talán a párod beszél vele.
2020. márc. 1. 11:15
Egy régi barátnőm nálunk is próbálkozott. Már nem vagyunk barátok a férjem elmondta. Ráadásul (még ha rosszban is) kapcsolatban is volt! Azóta is együtt vannak, tervezik a házasságot, én nem említettem az ő párjának. Egyébként a tetszése szexuális jellegű volt és ő távolodott el tőlem. Lehet hogy a lelkiismeret? Sosem fogom megtudni, bár mostanában néha újra beszélünk.
29. bozsu55 (válaszként erre: 26. - Garabonciás)
2020. márc. 1. 07:03

Bizony, bizony... Kíváncsi lehet a párod hogy minden fontosat elmondasz-e neki?

Tudnak a pasik is szövetkezni az ügy érdekében!

28. supin
2020. márc. 1. 06:19
Részeg volt!
27. varadero (válaszként erre: 1. - Notre Dame)
2020. márc. 1. 00:53

Forgatókönyv1: Mondd meg neki kerek perec, hogy mi a helyzet és te nem viszonozod az érzéseit. A férfiak nem értik a rébuszokat, női célzásokat és nincsenek annyira kifinomult érzelmi csápjaik. Viszont a határozott szóból általában értenek :-)

Forgatókönyv2: Ha a férjednek elmondod, akkor valószínűleg véget ér egy régi barátság és sanszos, hogy a bogarat is beleteszed a fülébe ("Nem véletlenül történt mert biztosan bátorítottad")

Ilyesmik történhetnek. Sajnállak, mert ez egy nagyon kellemetlen helyzet,azonban így vagy úgy de megoldható. Csak légy határozott.

2020. febr. 29. 23:24
Egyébként mi van ha a ez vmi teszt. Hallottam már ilyet. A barátnőmmel történt meg hogy volt neki egy nagyon féltékeny barátja, aki külföldön dolgozott aztán csak elég ritkán találkoztak. Na ő azt csinálta hogy megkérte az egyik barátját, mivel közös volt a baráti körük, hogy tesztelje le a csajt mennyire megbízható. Környékezze meg, udvaroljon neki, stb..stb. Na, és akkor itt félre is ment a dolog, mert addig kerülgette a macska a forró kását amíg meg nem égette magát. :D A srác a nagy udvarlások közepette szerelmes lett a barátnőmbe, az meg viszonozta az érzéseit. A barát meg így esett két szék közül a földre. Ugyanaz nap elvesztette a barátját is meg a barátnőjét is. Bár azóta már beszélnek úgy tudom.
25. Channa* (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2020. febr. 29. 22:07

Pontosan!

Egy barát ilyet nem tesz.

2020. febr. 29. 21:50
Szerintem mond el a férjednek az meg majd rendezi amennyiben igazi férfi.
23. Garabonciás (válaszként erre: 16. - Notre Dame)
2020. febr. 29. 21:31
Szerintem túl sok időt töltesz vele, olyan dolgokról beszélgetsz vele amit az ember legtöbbször csak a legközelebbi barátaival/barátnőivel beszél meg. Én a férfi-nő barátságban egyébként se hiszek. Lehet túl közel kerültél hozzá a közös beszélgetések alatt, azt gondolja rokonlelkek vagytok, vagy te vagy az ő másik fele. De ha már hetek óta nem jelentkezett az is lehet rájött mekkora hülyeséget csinált. Színjózan volt amúgy amikor azt mondta hogy szerelmes beléd? Nem állt keresztbe a szeme közben miközben vallott? :D
22. michelle.r (válaszként erre: 20. - Notre Dame)
2020. febr. 29. 21:23

Nem pont ezt írtad. De ha úgy érzed, hogy határozottan értésére adtad, akkor nincs mitől tartanod. Nyilván intelligens fickó, tudomásul vette.


Ha a barátságotok folyamán többször hallotta, hogy nem hajlasz ilyesmire, akkor nem most történt először?

21. Notre Dame (válaszként erre: 19. - Pampalini)
2020. febr. 29. 21:16
Bizonyára igazad lehet, a válaszodban tényleg minden benne van. Mint kivülô álló, ehhez témához ennél többet már nem is lehetne nagyon hozzá fûzni.
20. Notre Dame (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2020. febr. 29. 20:51
Azt, hogy nem hajlok ilyesmire vele, természetesen hallotta már tôlem a barátságunk folyamán. Egy jó barátságban sokminden elhangzik. Amikor egy férfi bókol egy nônek. Miért ne tehetné. Ilyenkor egy nô automatikusan elirányítja a férfit a megfelelô irányba. Ezt én is megtettem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook