Férfiak Tapasztalata találkozó (beszélgetés)
Helló!
Igen, én is jól éreztem magam! Bár Bigét nem láttam gyertyát tartani......:)))
Brizzy!
Nagyon ügyes vagy és még sok kitartást kívánok neked!:)))
Elnezest erre a kerdesedre irtam az elobbi valaszt...:-)Koszi Bige, zavarbaejto ez a pelda, talan Cooper a csizmaban ,majd kiegyensulyozza a zavarom....:-)
Meg tovabbi 5-6 kilo van minimum tervbeveve, de ha elerem,az a gyanum , meg tovabbi 5 kilo, elobb el akarom erni az 5 kilo sulyvesztest, aztan utana gondolkozom, es felmerem a helyzetet..:-)
Koszi a gratulakat.Hoxa nincs sok ertelme a kepeknek, mert nem olyan latvanyos (meg) mint eddig, leven, csak 1-1 kilo megy le, ugye ahogy fogy egyre jobban az emberfia/lanya, ugy lassul le es nehezebben mennek le a kilok, ez az 1 kilo is 3-4honap eredmenye, sokszor ugy erzi az ember, hiaba csinalja a rutint,dietat, de az eredmeny megis igazol ,volt, es van ertelme csinalni akkor is ,hogyha ugy tunik semmi nem mozdul!!
Brizzy
Gratulálok!!!! Ez igen!!!
Tyűha :) Várom a képeket!!!
fú!! nagyon ügyes vagy!!!!. szerintem nagyon sokunknak Te vagy a példa!!! kitartásod, akaraterőd. gratulálok! így tovább! menyit akarsz még?
hát, alaposan megnézte a két nő a pasikat:-) Cooper álcázta magát, mert ketten volt:-) / hozta egy barátját is, amit mellesleg jól tett, mert nagyon szimpaikuis a srác. tiszteletbeli taggá is fogadtuk gyorsan - bár neki inkább egy hízó fórum lenne stilszerű:-)./ ..de nem vert át minket. így is megismertük:-)
jártunk jövő háza, csodák palotája, állatkert.:-)))
készültek fotók, hoxának átküldöm, tegye fel őket, kisgé pedig beszámolót ír hozzá:-)
..de előrebocsájtom: kőkemény gyertyatartó voltam:-)
Fiuk/Lanyok, a heten ugy eljartam a gymbe es hetvegere meglett az eredmenye, 35 ev ota ELOSZOR, SIKERULT 2 SZAMJEGYURE REDUKALNI A SULYOM A 3 SZAMJEGYU HELYETT!!!!!!!!!!VEGRE 100 KILO ALATT, SZINTE NEHEZ FELFOGNOM, UGYE 35 EV FOLOTTE AZ RENGETEG IDO!!!!!!!!!!
Juhuhuuhu, belendult a topic, meg a fantazia!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))))
Csak a cipojuket????????Semmi mast????:-)))))
Na, ezt meglátjuk holnap!:)))
Akkor 1-*kor moszkva téri metrókijárónál, 2 nő fogja nézni a férfiak cipőjét!:)))
Ha rólam van szó és felül semmi, akkor kikérem magamnak, hogy az apró szót használod :-)
Oké, velem kell boltolnod, még Cooper elaprózná tehetségét!:)))
Nem versz át! A felül semmi, az nem csak csizmás kép! Figyu, ezt holnap 1-kor megbeszéljük a moszkva téren!
Hű, akkor tuti meg fog nőni az oldal látogatottsága :))))))))))))))))
Hűha! Mi készül itt!:))) Ha esetlegesen erotikus képek készülnek, megveszem őket. :)) Meg tudunk egyezni! :))
Ez nálam ezt jelenti, na de akkor mi lesz jössz vagy nem?
Cooper!
Magadat hozod kellemetlen helyzetbe, mert nem felül semmiről volt szó, hanem CSAK CSIZMÁBAN!:))))))
Kisgé!
Nem akarlak kellemtelen helyzetbe hozni (habár biztosíthatlak, hogy kellemes lesz :-) ) de nagyon úgy néz ki a helyzet, hogy hétfőn akkor Cooper felül semmi csak csizmás képek lesznek a hoxa.hu-n.
Én nem szoktam vitázni, átlátom a különbségeket, ezen mit vitázzak???:)))
Látom, hogy nem akarsz találkozni és én nem is erőszakoskodom. :))
Na látod! Ezért nem lenne jó, ha találkoznánk, mert csak egymás tanult dolgait mesélnénk, és abból tuti vita kerekedne! :)))
Jaj, Te szegény!!! Most én is adjam elő, hány pasi mire tanított?:)))))))))))))))))))))))
Majd megbeszéljük! Dartsozni tudsz?
Erre tanított az élet! :)))
Ügyes, meg kell hagyni, ügyes!:))))
Ha felrakhatom a fotódat, akkor le is foglak fényképezni:))))
Kisgé!
Csak is azért vinnélek, hogy elkészítsd a képet rólam amit fel lehet majd tenni! Te mire gondoltál?
Cooper!
Nagyon vizuális vagyok, majd elképzelem!:)) Már egyből kéróra hívsz, nem vagy semmi!!!! :)))
A77!
Fiúkkal találkozik, lányoktól fél????:)))
További ajánlott fórumok: