Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fényképes torta. Na de milyen? fórum

Fényképes torta. Na de milyen? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 12. 09:19
sziasztok kérlek valaki írjon le nekem egy puncsos csokitorta receptet a kisfiamnak csinálom nemsokára és ez lesz az első tortám,szeretném hogy szép legyen.
16. Heni86
2010. aug. 16. 08:45

Nekem is van fent kép mindkettőről.


A verdás a 7.oldalon a 480.bejegyzésnél


A saját készításű a 8. oldalon a 470.bejegyzésnél

15. anikko (válaszként erre: 14. - Andrea0223)
2010. aug. 15. 22:18
igen, látszik valamennyire, hát hallod, lehet neki fogok!
2010. aug. 15. 22:10
Fltettem a naplómba egy képet,talán azon látszik a mozdony
13. anikko (válaszként erre: 11. - Andrea0223)
2010. aug. 15. 22:06
a fene tudja, lehet megpróbálom!
12. anikko (válaszként erre: 10. - Heni86)
2010. aug. 15. 22:05
én már egyszer sütöttem tortát, eszterházival nyitottam, meg könnyebb sütiket, de az nagy nap lesz! nagyon izgulok!
11. andrea0223 (válaszként erre: 7. - Anikko)
2010. aug. 15. 22:03
Bevallom őszintén,hogy cukiból volt,én idén mozdony formájút csináltam az nem bonyolult,csokis pudingos krémmel,nagy sikere volt a szülinapi bulin.Netről vettem a leirást,esetleg azt kipróbálhatod!
10. Heni86 (válaszként erre: 9. - Anikko)
2010. aug. 15. 21:58
Én is onnan rendeltem és szép lett. Rendesen megpuhult és hajszál vékony volt, érezni sem lehetett. Biztos jól sikerül majd. Én még életemben nem sütöttem előtte tortát de hát a gyerekért mindent és ahhoz képest egész korrekt lett. :)
9. anikko (válaszként erre: 6. - Globus)
2010. aug. 15. 21:43
Megmondom őszintén az első amit találtam egy árveréses oldalon megrendeltem, de hagyok akkor magamnak lehetőséget ill. időt a javításra, nehogy felsüljek :)
8. anikko (válaszként erre: 5. - Heni86)
2010. aug. 15. 21:43

én arra gondoltam h neki egy joghurttortát csinálok, olyasmit mint a sajttorta. bár már evett piskótát.

Én nem mertek belefogni ilyen autósba meg ilyesmi, mert félek elrontom és elmegy a kedvem.

Keresztanyu cukrász és ő ebben a profi, szóval a 2. szülinap az övé lehet és akkor biztos valami ilyesmi lesz

7. anikko (válaszként erre: 4. - Andrea0223)
2010. aug. 15. 21:40

gesztenyés! ez jóóó!! ezt te csináltad? ari a katica :)

jaj olyan sok jópofa torta van. nem könnyő. mindegy lesz minden évben lehetőségem

2010. aug. 15. 21:39
Nem tudom, hogy milyen technikák vannak, de nagyon körül kell nézni. A miénk legutóbb kifejezetten pocsék lett, egy vastag ostyalap, ami a tortán sem puhult meg igazán, alig lehetett elrágni. Állítólag van valamilyen cukormázas fajták, csak figyelmesen :)
2010. aug. 15. 21:37

Én sütöttem a kisfiam első szülinapjára fényképes tortát. Vajas főzött csokoládé krém volt benne és habbal körbefújtam. Nagyon aranyos lett és finom is. Simán evett belőle és ízlett neki.


A vendégségre hétvégén pedig csináltattunk egy nagy 60cm-es, marcipánnal bevont villám verdát ami túrókrémmel volt töltve. :) Na ő azt is ette mint aki még soha nem evett. :)

2010. aug. 15. 21:37
Nekünk gesztenyés főzött krémes tortánk volt az első szülinapon,igaz nem fényképes,hanem bogárhátú formájú,marcipánnal bevont.Patrik imádta és hatalmas torta volt!
3. anikko (válaszként erre: 2. - Little)
2010. aug. 15. 21:31

lesz olyan is! de ezt alapból nem ehetné!

De gondoltam rá! viszont a vendégekre is kell!

2010. aug. 15. 21:29
Én a kisfiam első szülinapjára olyan tortát készítenék, amit ő is megehet, elvégre neki lesz a szülinapja. Ha rákeresel a neten, többféle receptet is találsz.
2010. aug. 15. 21:27

Jövő hónap elején lesz kisfiam 1. szülinapja, és arra gondoltam, hogy lesz fényképes torta is, csak nem tudom milyet süssek. Az ostya alá vajas krém kell, tehát a torta tetejének valami vajasnak kell lenni. Eszterházira gondoltam, de az a saját mintájával fondan-nal az igazi.

Ötlet valakinek? Aki esetleg csinált már szívesen várom a tapasztalatokat is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook