Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zavarban vagytok, ha profi fényképész fotóz benneteket? fórum

Zavarban vagytok, ha profi fényképész fotóz benneteket? (tudásbázis kérdés)


2020. febr. 22. 07:02
nem
19. bozsu55 (válaszként erre: 18. - Piroska52)
2020. febr. 22. 06:52
Röviden, erről ennyit.
18. Piroska52 (válaszként erre: 16. - Frufru26)
2020. febr. 21. 21:47
Jajjjjj.
17. kisj (válaszként erre: 16. - Frufru26)
2020. febr. 21. 21:31

"súglyad"


A fenébe is!

Ez már fájt.

16. Frufru26 (válaszként erre: 15. - Bozsu55)
2020. febr. 21. 11:12
jó súglyad hát akkor mitől leszek?Hamár szaki vagy
15. bozsu55 (válaszként erre: 14. - Frufru26)
2020. febr. 20. 12:04
Megsúgom, csinosabb nem a fotózástól leszel.....
14. Frufru26 (válaszként erre: 11. - Bozsu55)
2020. febr. 20. 10:44
hogy legyen emlékben magamról miért baj ez?ha szeretnek csinosabb lenne
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. febr. 20. 08:00

Nem fotózott még profi fotós. Viszont ismerősök voltak már profi fotósnál, ahol profi sminkesek is voltak, és nagyon szép fotók születtek.

Egy profi fotós úgy fotóz, hogy az teljesen természetes. Ha a te fotóidat fotós készítette, az nem volt profi. Az nem engedte volna látszatni a pocidat, a nyakad nem lenne előnytelen pózban stb. Nálad annyi volt , hogy a hátteret sikerült semlegessé tennie, ami igaz a ruhához nem volt a legtökéletesebb, de nem tányér, leesett törölköző gondozatlan kert legalább a háttér.

Gyakorolj minél többet járj , majd belejössz.

A kisfiatokról jó fotókat készített, vagy amit együtt készítettél a gyerekkel azok jól sikerültek, vagy azokon is gátlásos voltál?

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. febr. 20. 08:00

Nem fotózott még profi fotós. Viszont ismerősök voltak már profi fotósnál, ahol profi sminkesek is voltak, és nagyon szép fotók születtek.

Egy profi fotós úgy fotóz, hogy az teljesen természetes. Ha a te fotóidat fotós készítette, az nem volt profi. Az nem engedte volna látszatni a pocidat, a nyakad nem lenne előnytelen pózban stb. Nálad annyi volt , hogy a hátteret sikerült semlegessé tennie, ami igaz a ruhához nem volt a legtökéletesebb, de nem tányér, leesett törölköző gondozatlan kert legalább a háttér.

Gyakorolj minél többet járj , majd belejössz.

A kisfiatokról jó fotókat készített, vagy amit együtt készítettél a gyerekkel azok jól sikerültek, vagy azokon is gátlásos voltál?

11. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. febr. 20. 07:48
Ha nem titok mihez kellenek neked profi fotós által készített fotók?
2020. febr. 20. 07:29

Ha tényleg profi, akkor nem lesz baj. Engem igazán profi életemben egyszer fotózott, az esküvőn. Nagyon izgultunk, mert férjemmel mindketten olyanok vagyunk, hogy ez távol áll tőlünk. A profi fotós jó emberismerő is, látja rögtön, hogy milyen típusú emberek állnak előtte, milyen hangnemet kell megütni velük, milyen típusú képek jöhetnek szóba (komoly, vicces, drámai, stb).

A fotózás végére úgy belejöttünk, hogy sajnáltuk, hogy lejárt a rendelkezésre álló idő :)

9. Frufru26 (válaszként erre: 6. - Érdekes73)
2020. febr. 19. 23:13
magamróo szeretnék pár csinosabb jobb fotót mint az eddigiek
8. Guruljka (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. febr. 19. 22:44

Nem tudok erre válaszolni, mert eddig először és utoljára akkor fényképezett profi fotós, amikor az érettségi tablót csináltattuk.

Ja, meg még a diplomaosztón, de azt a képet nem kértem el.

7. Regin_a (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2020. febr. 19. 22:32
Első áldozás vagy pikáns? Mert nemmind1 :)
6. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. febr. 19. 22:24
Milyen jellegű fotózás ?
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. febr. 19. 22:16
Családdal kell menni fotózkodni.:)
2020. febr. 19. 22:05
Valóban profi fotós át tudja hidalni és fel tudja oldani a zavart. A kis hibákat elfedi a Photoshop a nagyokra pedig ott van a Mastercard. :-) Viccet félretéve természetes a zavar, hisz a fényképezés már önmagában sem egy természetes állapot. A híres modellek is tanulják a fényképezőgép előtti viselkedést. Az elexponált sok ezer fotóból lehet, hogy csak egy lesz igazán jó. Minél többször állsz gép elé, azzal arányosan fog megjönni az önbizalom és csökkenni a zavar. Otthon is lehet gyakorolni a tükör előtt és a szelfi sem olyan ördögtől való találmány. Sok sikert és kevesebb parázást! :-)
3. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. febr. 19. 21:11

Erre van egy egyszerű megoldás...nem fotóztatom magam.:D

Egyébként képzeld azt, hogy valaki rokonod, barátod csinálja a fotókat.(:

2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. febr. 19. 21:11

Kétszer voltam profi fotósnál páromat meglepni pikánsabb képekkel. Az elsőnél rettenetesen zavarban voltam, nem is sikerült természetesen úgy ahogyan szerettem volna. Másodszor teljesen elengedtem magam, olyan "ruhában", amit én szerettem volna, olyan pózokban ami nem erőltetett, hanem inkább magam, a természetességet adta belőlem.

Nem a fotóson múlik, hogy zavarban vagy-e, hanem csak is rajtad!

2020. febr. 19. 20:55
Mert én eléggé zavarban vagyok és az sajnos úgy hiszem meg lászik a képeken is hogy nem.olyan sikeressek.Nem tudom ezt hogy tudnám leküzdeni.Mert sokkal többet kilehetne hozni belőllem úgy hiszem ha nem lennèk zavarban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook