Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pont ma járt le a DM-ben akció a fényképes naptárakra, CEWE fotókönyvekre. Karácsonyig lesz még ilyen akció vagy idén ennyi volt (dec.1-ig)? fórum

Pont ma járt le a DM-ben akció a fényképes naptárakra, CEWE fotókönyvekre. Karácsonyig lesz még ilyen akció vagy idén ennyi volt (dec.1-ig)? (tudásbázis kérdés)


18. 44c1ef2ab5 (válaszként erre: 17. - Anthico)
2011. dec. 2. 13:00
:DD hajrá hajrá ;)
17. Anthico (válaszként erre: 16. - 44c1ef2ab5)
2011. dec. 2. 09:44

Köszi :)

Az árakat tekintve picit drágábbak, mint a DM-es.


Amúgy én már olyan szinten belemásztam a naptár tervezésébe, h Párom mondta, h ezt már profi szinten művelhetném.

Megcsináltam az "élethű mását" a leendő A3-as naptárnak, lemértem pontosan cm-ről centire és ezek alapján keresgélek hatalmas felbontású képeket, h azok alapból kiadják a nyomtatás során a 300dpi értéket :D Vicces, mikor nem fényképméretű helyre akarok beilleszteni valamit, ott képzeletben kitoldom, kiszámolom, h levágva mekkora dpi-t tud produkálni. Eddig sikerült "magazinminőségű", tökéletes, 300 dpi-s képeket beillesztenem. A végén olyan gyönyörű lesz a naptár, h terjeszteni fogom :D

2011. dec. 1. 23:11

én ma kaptam egy hírlevelet a foto.hu-tól:


"Így, amennyiben Ön december 1-je és 4-e között A3-as vagy A4-es méretű naptárat rendel, az ország egész területén ingyenesen kiszállítjuk, természetesen egyéb megrendeléseivel együtt, darabszámtól függetlenül! Akár 20% kedvezmény."


Azt nem néztem mennyibe kerül..de hátha vkinek jól jön :)

15. Anthico (válaszként erre: 14. - D550c57e19)
2011. dec. 1. 21:00

Köszi :)

Bár pont nem arra vonatkozik, amit én kerestem, de másoknak segíthet.


Tapasztaltabbaktól kérdezem, h a dm-digifoto oldalán, amikor a weben csinálom a naptárt, a már feltöltött fotókat nem lehet törölni? Pl most fent van 30 kép, de teljesen másokat szeretnék felhasználni, az mindig ott marad bezavarni?

Leszedtem a szoftvert is, de teljesen más naptárakat lehet azzal csinálni...amolyan fapadosat. A weben sokkal "igazibbnak" hatnak a naptárak.

2011. dec. 1. 20:41

Szia,

most cewe fotócuccokra a CORA-ban van akció, mától:)

2011. dec. 1. 11:46
mindenhol (DM, Rossmann, EDigital, stb.), aki a CEWE-vel csináltat, ugyanakkor vannak az akciók, érthetően...
2011. dec. 1. 10:45

Az a legnagyobb bajom, h sok naptártervező oldal van a neten, DE:

- sokan fix sablonokkal dolgoznak (jó esetben színek között tudsz válogatni)

- csak 1 képet tehetsz be szinte mindenhol (már ha a falinaptárakat nézzük)

- ott van még pluszban a szállítási költség is


Ui.: e-mailben rákérdeztem a dm-digifoto elérhetőségénél, h lesz-e még akció.

2011. dec. 1. 10:32
Reménykedek benne, hogy lesz ilyen még decemberben, mert tönkre ment a laptopom és nem tudtam leadni a rendelésemet én sem...
10. Anthico (válaszként erre: 9. - Moki-kopi)
2011. dec. 1. 10:07
Én is erre számítok. Bár 10 napos gyártási idővel dolgoznak, szóval maximum 15-ig kéne megoldani az akciót, utána abból már nem igen lehetne karácsonyi ajándék. :/
2011. dec. 1. 09:54

Sziasztok!


szerintem még lesz akció, nekik is az az érdekük, hogy minél több ember rendeljen tőlük.

8. Anthico (válaszként erre: 5. - Patyoma)
2011. dec. 1. 09:35
Én A4-es vagy A3-as fali dísznaptárat szerettem volna, és annak bizony lejárt a határideje :(
7. 41f5ea3045 (válaszként erre: 4. - Anthico)
2011. dec. 1. 09:34
ott is lejárt?most akartam én is Karácsonyra:(
6. patyoma (válaszként erre: 5. - Patyoma)
2011. dec. 1. 09:33

[link]


14. oldal

5. patyoma (válaszként erre: 1. - Anthico)
2011. dec. 1. 09:31
Az új katalógus szerint a DM-be dec 11-ig van asztali naptárra és üdvözlőkártyára akció.
4. Anthico (válaszként erre: 2. - 41f5ea3045)
2011. dec. 1. 09:28

Ott is pont ma lett vége az akciónak, minden eredeti áron kapható.

Pedig dátumot naptáraknál nem láttam, csak CEWE könyveknél, és meg is nyugodtam, h még ma megcsinálhatom simán.

2011. dec. 1. 09:28

Emlékszem, tavaly még dec. 10-én is csináltattam akciós naptárat. Most meglepődtem, h november végével lezárult az összes akció.

Sajnos a Rossmann is pontosan ugyanígy követi a dátumokat akciók terén. :(

2011. dec. 1. 09:27

Szia!

Van a Rossmannal is:)

2011. dec. 1. 09:26
Pont ma járt le a DM-ben akció a fényképes naptárakra, CEWE fotókönyvekre. Karácsonyig lesz még ilyen akció vagy idén ennyi volt (dec.1-ig)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook