Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fényképes hógömb - milyen? fórum

Fényképes hógömb - milyen? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 27. 16:11
Na,sikerült előbbre jutnom,meg tudták mutatni a Rossmannba,hogy milyen,mert pont rendeltek 1et,s megérkezett nekik.Nagyon jól néz ki,méretre is pont jó,nem kicsi!Úgy működik,hogy lényegében ez 2 fél gömbből áll össze,amit alul egy teli rész tart össze,amit le lehet venni,és a fotót a 2 fél közé tudjuk helyezni.Én biztos megrendelem.De láttam olyant is a Rossmann oldalán,hogy valentin napi hógömb.És abba hó helyett piros szívecskék hullnak,ha megrázzuk:)De mivel szilveszterkor van az évfordulónk,az téli nap,úgyhogy szerintem a hó stílusos lesz.De a szív meg a szerelmet jelképezné...nem tudom,mi legyen.Szerintetek?
2009. nov. 26. 22:50
Képzeljétek,a photo hall újságban teljesen ugyanaz a hógömb 2990(!)Ft!!!
9. d6b9aea69c (válaszként erre: 6. - Nadine81)
2009. nov. 26. 19:32

Ez volt nekem is a bajom, hogy képen látom csak, pont ezért indítottam a topikot, hogy hátha látta már valaki élőben is ugyanezt.


de úgy látom, ennyi pénzért most nem veszek zsákbamacskát.... :-p

8. nadine81 (válaszként erre: 7. - Safirah)
2009. nov. 26. 12:48
Tényleg,erre nem is gondoltam:(Én is ma akarom megrendelni,de azt írták,30.-áig 20% kedvezmény van rá,de amikor le akarom zárni a megrendelést,erről sehol sem ír,csak hogy 1599+199 száll.díj,mégha személyesen is veszem át.
7. Safirah (válaszként erre: 6. - Nadine81)
2009. nov. 26. 08:26
Most a Rossmann oldalán 1599-ért lehet megrendelni, de én is csak gondolkodom rajta, mert mi az, hogy cserélgetni lehet benne a képet? Akkor nem jön ki belőle a "cucc"? És a fotó nem esik ki, ha felfordítjuk? Lehet, megnézem a Rossmannban, hátha meg tudnak mutatni egyet..... Mikulásra jó lenne!:D
6. nadine81 (válaszként erre: 2. - D6b9aea69c)
2009. nov. 25. 22:45
Ma voltam a rossmannba,megkérdeztem.Ha most 30.-áig megrendeljük neten,20% kedvezményt kapunk.7 napon belül kiszállítják az általunk megjelölt rossmann üzletbe.Sajna csak képen tudták megmutatni,hogy milyen,pedig érdekelt volna,mekkora,s hogy milyen képet lehet bele rakni..mert tartok tőle,csak igazolványkép féle jó bele,mert vmi olyasmit beszélt az eladó csaj,hogy cserélhetjük bennt a képet.
5. nadine81 (válaszként erre: 4. - Rencike24)
2009. nov. 23. 16:13
Szia.Tudnál esetleg segíteni,anyukádtól megkérdezni,hol lehet olyant csináltatni?Igazából a páromnak szeretném a 2.évfordulónkra,olyant hogy az 1.közös képünk legyen benne+a dátumunk.
2009. nov. 23. 12:28

Szia!


Nekem van, szülinapomra kaptam anyumtól! Az öcsém és a saját fotóm van benne, kiskorunkból! Nekem tetszik!

2009. nov. 23. 11:31
Szia.Én is szeretnék egyedi hógömböt,de nem tudom merre induljak.A Rossmann honlapját én is találtam ilyent,2300Ft körül van.A héten megpróbálom kideríteni,amikor megyek vásárolni hogy milyen:)
2009. nov. 17. 14:30

Sziasztok!


A rossmann, officemax, fotolab, egyéb fotóelőhívós oldalakon láttam fényképes hógömböt.

Rendelt már valaki, vagy látott élőben?

Mi a véleményed róla, milyen minőség?

mennyire strapabíró, pl. gyereknek ajándékba megfelel?


köszi előre is a válaszokat.

2009. nov. 17. 14:29
Fényképes hógömb - milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook