Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Félúton a siker felé fórum

Félúton a siker felé (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Félúton a siker felé

1 2 3 4 5
2012. júl. 27. 14:49

Sziasztok! Annyira fini lett a gyümölcslevesem. :-)

Musicallany ahogy többen is írták, nekem is úgy tűnik, hogy jóval érettebb vagy a korodnál. A szüleid biztos büszkék rád, hogy ennyire helyén van az eszed. :-) Tényleg, mit szólnak ehhez a becsülendő kitartáshoz illetve az eddigi eredményeidhez?

Írtatok a csini ruhákról, amikbe szeretnétek beleférni. Hát, nekem nadrágból van sok, amiket kihíztam. Mondjuk az tény, hogy aránytalanul nagy a popóm, oda hízok, hurrá. :-) De én is nagyon várom már, hogy vehessek új, normál méretű ruhákat, és ne kelljen sátorban mászkálnom az utcán. Mondjuk a kihívó ruhákat én nem szeretem, miniszoknyát még fénykoromban sem vettem fel, mert kb. pucérnak éreztem magam benne. Viszont annyi de annyi isteni csinos ruha van most divatban. Néha csak ámulok, nyáron annyira jó cuccokkal vannak tele a boltok.

Vettem ma krémkönnyű fagyit, és kb. 2 gombócnyit ettem belőle. Ez volt a tízóraim. Lehet, hogy valakinek ez durva, és nem fér bele, én viszont képtelen vagyok mindent megvonni magamtól. Zsíros ételt sosem ettem, nem is bírom, nekem a szénhidrát a gyengém. Imádom a kenyeret, a tésztákat, olaszos ételeket. Pech. Tésztát csak ritkán eszem, akkor is vagy durumot vagy teljes őrlésűt. A kenyér helyett én is abonettet majszolok vagy pufi rizst/búzát. Egész megszerettem, és nem érzem magam nehéznek az evések után. Többek közt ez is előnye annak, ha nem zabál be az ember.

Café te hogy bírod a strapát? :-)Jó kis motivációd van, ezek szerint rajtad csak pár kiló van, igaz?

További szép napot nektek! :-)

85. musicallany (válaszként erre: 82. - Ybag)
2012. júl. 27. 13:03

Tollas aznagyon jó mozgás, és jó időtöltés is :D:D + lányaid is élvezik és nem úgy fogják fel,hogy na ez már megint testmozgás. Ha a kicsid ült most a bicajon többet,mint te , az sem probléma.. még rengeteg időd van :D nem siettet senki .:))

és örülök,hogy kevesebbet eszel :) na, szerintem holnap tartok egy alma-víznapot.. rég frissítettem magam( mondtam a cikben,hogy kb hetente 1-2 napig tisztítom magam.. nos.. ez már rég volt..ugye nyaralás,minden..aztán most szántam el magam erre..mert már hiányzik :):) )

este még írok a naplóba :) sziasztok!!:D

84. musicallany (válaszként erre: 82. - Bekacomb)
2012. júl. 27. 12:59

nagyon jó!! ..elején azt hiszem,nekem is nagyon fájt a fejem.. de rá 1-2 hétre már a közérzetem is javult!!

nagyon finomnak hangzanak,amiket leírtál.. de mivel én még nem igazán tudok főzőcskézni(csak próbálkozok:D) így sok mindent magamnak nem tudok elkészíteni sajnos. de a naplómban leírtam,hogy tegnap mit készítettem.:)

ma hát.. sikerül 11 kor felkelnem,szóval egy csésze kávé volt édeskével a reggelim, aztán ismét a máméknál ebédeltem, ott husileves volt , és ettem sóbavízbe főtt krumplit(keveset) éés szedtem rá egy kisebb darab csirkemájat. finom volt nagyon :):) most körtét eszegetek, vacsim meg egy naagy szelet dinnye lesz .

de nembaj,hogy ennyit írzs/írtok. amúgy belőletek is már sugárzik a pozitív energia . ez a napomat is feldobja :D:D

tegnap 3X20 perc rubint lett a 2X20 ból.. aztán futottam egy 25 percet.. ennyire futotta,mert túl sokáig tartott a harry potter nézés :D:D de ma bicajozni is fogok!!.. amúgy én nekem ha nincs itthon abonett, akkor a pufirizs is jó . bár azt meg nem birom enni,annyira sok már nekem :) vaj-párizsi- egy karika paradicsom.. a felét ott szoktam hagyni :D:D .. nekem most stagnál a sújom, de nem baj,mert ez után méggyorsabban mennek le a kilók!!

83. Bekacomb (válaszként erre: 82. - Ybag)
2012. júl. 27. 12:26
Imádom tollasozni! Akkor ügyi voltál, tényleg ilyen "apróságokon" múlik a fogyi, és még jól is esik, nem igaz? Nekem is van egy kislányom, mindjárt 5 hónapos. :-) Jó tekerést a bringán! Nekem is van, de a mozgás az, amire piszok nehezen veszem rá magam.
2012. júl. 27. 12:23

Sziasztok!

Muscallany köszi a biztatást! Benned annyi életerő van, hogy úgy látom, jut nekünk is belőle. :-) Nekem az első napok voltak nagyon nehezek, egész nap rosszul voltam, pedig nem drasztikusan álltam neki a fogyónak. Én reggelire nem egy, hanem 4 abonettet szoktam enni, vacsira kb. ugyanennyit. Vékony szelet párizsi rá, paradicsom, és már tolom is be. Ti mit szoktatok ebédelni? Én sok-sok zöldséggel bulgurt, amit szigorúan kimérek, hozzá pedig grill fűszeres párolt csirkemell. Persze nem mindig ugyanez az ebéd, van, mikor nem kívánom a húst. Akkor párolt zöldséget eszem, amire reszelt sajtot szórok. Múlt héten többször is almát ettem sajtokkal. Olyan jólesett. :-) Ma ebédre tejszínes almalevest csinálok édesítővel. Én anno dietetikussal kezdtem el fogyózni, érdemes felkeresni szakembert. Egyyrészt a diétát személyesen nekem állította össze az egészségi állapotomnak megfelelően, szinte csak olyan ételekből, amiket szeretek. Szóval szinte meg sem éreztem, hogy fogyózok. Ehettem még bolognait is, palacsintát, stb.

Bocsi, hogy ennyit lököm a rizsát, de meséljetek ti is. Ja, még annyit kedves musicallany, hogy nagyon jó apró praktikákat mondasz, én is először csak pár kiló mínuszt tűzök ki célul, aztán megint egy keveset. Így tényleg nem tűnik lehetetlennek a küldetés. :-)

81. musicallany (válaszként erre: 79. - Bekacomb)
2012. júl. 26. 19:43

higgyél magadban!! úgyis sikerülni fog neked is!! . te legalább magasabb vagy nálam :DDD

nagyon szépen köszönöm , és ugyanezt kívánom neked is!! magadnak csinálod, a saját egészségedért és boldogságodért!!!!:)

80. musicallany (válaszként erre: 78. - B14310253d)
2012. júl. 26. 19:41

nem baj, ha egy napot kihagysz a tornából.. én kiszámoltam 169 napja fogyózok xD és voltak napok,mikor nagyon nem ment a torna(nem volt leki erőm sem)

Enni viszont kell, ha nem eszel eleget,akkor az anyagcseréd belassul, vagyis nem dolgozik olyan hatékonyan a szervezet .

naplómban nézd meg,hogy mit ettem ma.. lusta vagyok másolni xD

de viszont örülök,hogy még mindig úgy állsz a dolgokhoz6,ahogy kell!!

de amúgy már hiányoltam reggel is a beszámolódat :d én most kezdem a RRt :):)

2012. júl. 26. 19:37
Hűha, gratulálok! Én 160 cm vagyok és 76 kg. Én csak most kezdtem bele ismét a fogyiba, illetve hasonlóképp életmódváltásba. Igazad van, aki le akar fogyni, az le is fog! Én még 20 kilótól szeretnék megszabadulni. További sok sikert, amennyire kitartó vagy, pikk-pakk menni fog a többi kiló is.
2012. júl. 26. 19:28

sziasztok, hogy vagytok ma?

én ma bevallom, nem tornáztam :(

szarul is érzem magam miatta, de annyira fáradt vagyok és délelőtt nem voltam itthon.

de...még van a hétből 3 nap, holnaptól tornázom tuti, viszont keveset ettem ma, szóval az jó :)

veletek mizujs?

2012. júl. 25. 21:18

igenigen.. legfontosabb az étkezés, a torna csak segíti a fogyást :) de tényleg az életmódváltástól függ minden , amit csinálsz . mondom,nem baj,ha nem fogyókúrásat eszel,egyszerűen azt az adagot,amit ki szoktál magadnak szedni, felezzed /negyedezd meg és ami maradt, azt egyed meg :):)

kitartást és sok sikert!!!!!!

de amúgy szerintem mindegy,hogy mikor esszük a vacsorát,vagyis ez az este hat után evés.. nem igazán igaz,mert alvás előtt 4 órával nem kéne enni,mert a szervezet ugye akkor lassul be . :):)

76. ybag
2012. júl. 25. 20:56
Sziasztok!Köszönöm a biztatást .Ma Oda figyeltem az étkezésemre.Egyenlőre ennyi.Hat után nem ettem semmit,és ez nagy szó.
2012. júl. 25. 19:12
nohát akkor.. elkezdtem naplót írni , de örülnék,ha kicsit segítenétek,hogy néha mit írjak, hogyan ..tippek , ötletek . megköszönném :D:D
2012. júl. 25. 13:19
én megkentem egy abonettet vajjal és ettem hozzá 2 szem paradicsomot :D.. de amúgy itt a hoxán ezernyi tipped adnak emberek,hogy mit kell reggelizni,meg mi jó s mi nem.. én is miattuk kezdtem el anno januárban mindezt ..ezért mindenkinek hálás is vagyok :D:D és így szép és jó minden :D:D
73. musicallany (válaszként erre: 70. - B14310253d)
2012. júl. 25. 13:17

ne tudd meg,hogy mennyire örülök neked! eszméletlenül megváltozott a hozzáállásod a dolgokhoz!! annyira ügyes vagy!!:DD és hidd el, sikerülni fog neked is , meg mindenkinek , aki kicsit is próbáál magán változtatni :)

viszont vannak nálam is hullámvölgyek sajnos.. olyankor -mint ahogy az előbb leírtam- tükör elé állok és hergelem magam.. akkor saját magamnak -ami a legjobb- akarom bebizonyítani az ellenkezőjét,hogy kész vagyok ezt megcsinálni :D

72. musicallany (válaszként erre: 69. - Ybag)
2012. júl. 25. 13:15
köszönjük !:D ha már ennyire sóvárogsz egy bizonyos súly után, akkor már jó úton haladsz ahoz a bizonyos kattanáshoz!!:) hergeld magad.. állj a tükör elé,nézd meg minden egyes porcikádal és úgymond - piszkáljad magadat . emlékezz vissza,hogy mennyivel jobb volt -17 kg-al és mi mindent tudtál jobban megcsinálni.. ha akkor képes voltál erőt venni magadon,most is sikerülni fog mindezt végigcsinálni. fogyókúra alatt az idő is nagyon gyorsan megy , így észre sem fogod venni,ha például már 4 hónapja csinálod mindezt..csak az eredmény fog a szemed előtt lebegni, ez lesz az,ami előre fog téged húzni!!:D
71. ybag
2012. júl. 25. 06:51
Köszi!Most azon tanakodom,hogy ha felkelek a gép elöl,akkor mit kellene reggelizni?Valamit,ami fogyis?Te mit reggelizel?
70. b14310253d (válaszként erre: 69. - Ybag)
2012. júl. 25. 06:47

Halihó!


Tessék erőt venni magadon!!! :)

Nekem is k***a nehéz, de valahogy neki kell állni!

Jer lányom, meg tudjuk csinálni!

Közösen!

69. ybag
2012. júl. 25. 06:11
Gratulálok lányok! Irigykedve olvasom a soraitokat.Várom én is a kattanást.Ilyenkor elhatározon,hogy újra nekiállok,egészen addig,amíg nem megyek a konyhába,hogy egyek valamit.Egyszer már sikerült fogynom 17 kg-t,aztán szépen vissza is jött.musicallany:Hihetetlen ,hogy 16 évesen ilyen "éretten"gondolkodsz,ha nem sértelek meg.Minden elismerésem!Lehet,hogy te leszel nekem is a motivációm,ahogy Cafénak? Nekem is legalább 20 kilót le kellene adnom,minimum.Persze ez az én mércém.A hivatalos szerint a kétszeresét:-).Mindenesetre kitartást nektek!Talán még jövök.Csak ha sikerül nekiállnom!
2012. júl. 24. 22:48

én is igazából csak azért mérem magam,hogy felmérjem,hogy éppen hogy állok..dehát ismerek embereket,akik akkorák,mint én .. magasságra,súlyra.. pont ugyan ennyik és kb 90 kg nak néznek ki.. mert én ezt a súlyt ugyebár edzéssel és helyes életmóddal értem el.. ők meg.. a gépezéssel :D:D

biztos vagyok benne,hogy nagyon csinos vagy most!! 46-ról 40-re azért az elég kemény munka lehetett :D:D nagyon gratulálok Melinda!!:D:D már tudsz időt szakítani az edzésre..hát igen.. ami késik az nem múlik ;) :D

67. melinda032 (válaszként erre: 66. - Melinda032)
2012. júl. 24. 22:29

Álomalak?...Na, ezen nem gondolkoztam...most van...40-es ruhákat hordok 46 helyett...és igazából már nem érdekel a súlyom...a centik mennek le. és formálódom..:)

Van egy 2 évesem, mellette is tudok időt szakítani a mozgásra...:)Már..:)

66. melinda032 (válaszként erre: 56. - Musicallany)
2012. júl. 24. 22:23

Szinte azzal, mint te..:)

Az életmódváltással...:)35 évesen...)Jött a kattanás, és nem volt hátra, csak előre....:)

2012. júl. 24. 20:19

én mindig este tornázok.. sajnos futni nem tudok, így marad a bicaj, és rubint :D:D most dvd-t nézek(hófehér és a vadász) közben egy órát tekerek.. vagyis 5 perc múlva kezdem.. aztán egymásután a 2X20 perc rubint+ táncolok :D:D jó lezárása a napnak.. meg néha(szerintem holnap) gimnasztika labdán felülés-hasprés..meg amit lehet rajta csinálni:) azért is inkább labdán csinálom az ilyeneket,mert ..jó..a hatás nem olyan jó, de a hátamat nem erőltetem meg ezzel és könnyebb is:) kaja.. mamámékhoz átmentem(minden nap megyek..egy udvarban lakunk:D) és ott ettem egy fél tányérnyi husilevest..mert azért azt is kell enni... apukám pék, hozott egy tenyérnyi kalácsot, azt margalinnal megettem .. vacsim meg a szokásos volt(most rászoktam) tejeskávé édeskével +egy csipet fahéjjal.. napközben sok-sok víz, és rengeteg gyümölcs... ha most veszek paradicsomot valamelyik nap..akkor azt fogom kétpofára zabálni( zsírégető a paradicsom állítólag..de nem érdekel,ha nem zsírégető..akkor is a kedvencem :D)

szóval nem baj,ha nem is annyira fogyókúrás az,amit eszel.. csak mértékkel kell :))

2012. júl. 24. 20:14

huu neten utánna lehet nézni.. nekem már vagy 20 éves.. és vacak.. futni nagyon nem lehet már rajta.. de azért próbálkozok:D

igen, a futás hatásos , de a bicaj is nagyon jó!! futás után talán a bicaj áll .. bicajjal rengeteg megy le a fenékről-combról :D és az nagyon jó ötlet ez a lelkesítő cetli-kép!!..én is ragasztok ki :D


gyümölcsöt is tömérdek mennyiségben lehet enni.. hisz az alma , meg az ilyenek jobbak,mint mondjuk egy szelet bacon :D:D soksok gyümölcs-zöldséget egyél akkor , ha csak pár kilót szeretnél leadni,vagy csak helyrehozni magad..és ha olyanra kerül a sor,hogy valahol vagy és nem tudsz annyira fogyisan enni, akkor csináld azt,hogy amennyit te szeretnél magadnak szedni..mondjuk krumplipürét.. annak is csak a felét szeded ki.. sokáig edd.. hidd el, az is el fog telíteni..nyugodtan egyél,ne habzsolj.. mértékkel kell enni, egészségesen.. ennyi a lényeg :):)ajánlom neked mondom, Rubint Réka- Alakreform+Add önmagad DVD-jét .. az ismosít , zsírt éget.. de ahhoz kell minimum másfél- 2 hónap,hogy látszódjon.. elején (20 perces blokkok vannak az add önmagad 1.-en) 10 percet nem tudtam megcsinálni..izmom most fejlődött.. simán lenyomok egymás után 2X20 percet.. de lusta vagyok a 3.-hoz :DD

nem nehéz.. ha már át álltál a jó táplálkozásra+tornára.. akkor már be fog indulni,de időt kell adni a szervezetedre is :)

nekem is van egy fotós(hobbifotós) ismerősöm..de én majd ha az álomalakomat elértem+szereztem új rucikat..csak akkor szólok neki:) de ez ténylegó hír és ez is tud motiválni,hogy na most csináljuk,mert akkor jó képek fognak készülni !!:D:D

de hidd el(ezt még sokszor el fogom ám mondani!!:D) az éhségérzet is el fog szép lassan múlni.. csak bízz magadban!! ja és ha le adtad azt a pár kilót, az életmódod NE álljon vissza a régi útra..nem szabad..mozgás sem.. azt lecsökkentheted,de nem szabad befejezni..és arra van időd,amire időt szánsz( mert ismerőseim azért nem tornáznak,mert "nincs idejük") :D:D

2012. júl. 24. 19:57
neked hogy telt a napod? miket ettél, mennyit tornáztál?? :)
62. b14310253d (válaszként erre: 61. - Musicallany)
2012. júl. 24. 19:56

az éhségdolog...hát az egy külön nagy téma :)

de le fogom kűzdeni. tudod mit írtam ki egy cetlire és a tükrömre ragasztottam, előtte tekerem a szobabicajt..."Hiszek abban, hogy amit elhatároztam, azt meg is tudom csinálni!" :D

ez a lelkesítőm...plusz még Kate Hudson :D

tökéletes :)

érdekes, nekem Kate jobban tetszik mint Eva...na de azért az a csaj se semmi :)


huh viszont egy nagyon nagy hír...fogok egy fotós barátomnak modellt állni, igaz, hogy hobbi szinten csinálja...de megkért rá meg én is kicsit rámenősködtem, világ életemben ki akartam próbálni...viszont most, hogy feljött rám pár kiló hogy a francba szabaduljak meg tőle gyorsabban? azt mondtam adjon nekem 1-2 hónapot hogy rendbe szedjem magam...szerinted elég lenne az? tényleg...végülis csak pár kiló kéne lemenjen és formában jönni...de nekem ez a legnehezebb :(


másik kérdés: te a gyümölcsökkel, hogy állsz? gyümölcsöt, almát ehetek egy nap akár 2 is?

a zöldség gondolom jobb mint a gyümölcs, a gyümibe van cukor.

ma tekertem...hát csak fél órát, de újrakezdésnek azt hiszem jó.

futnom kéne, nekem az jobban bevált.

neked van otthon futópadod??? dejó...mennyibe kerül egy futópad?? jó lenne nekem is beszerezni...

2012. júl. 24. 17:25

nekem eva longoria :D ő is pont 157 cm magas és asszem 47-8 kiló és milyen gyönyörű alakja van..nekem j az 50-53 kg is.. engem az teste húz előre xD:D

elemek ne hátráltassanak téged!!!:D:D

igen-igen.. kell a beszámolód :D és örülök,hogy megy az étkezésed :D éhségrohamodat 2-3 héten belül hidd el,hogy lefogod küzdeni.. a szervezetnek is idő kell,míg átáll egy bizonyos életstílusra

2012. júl. 24. 16:16

egyébként az új példakép, Kate Hudson..:D

lehet barom vagyok, de ő motivál :D :D

nagyon gyönyörűnek tartom :)

59. b14310253d (válaszként erre: 54. - Musicallany)
2012. júl. 24. 16:14

lefotóznám magam, jó ötlet, csak sajnos a fényképezőmbe elemet kell vennem. :)

de a héten beszerzem, sőt...lehet egy mérleget is :)

2012. júl. 24. 16:13

halihó lányok,

a kajálásom ma rendben van, nemsokára megyek tekerni egy kicsit meg tornázni...majd később jövök még beszámolni...

jól vagyok, csak öl ilyenkor a lelkiismeret a zabálásaim miatt, borzasztóan elkeserít.

57. bibity (válaszként erre: 1. - Musicallany)
2012. júl. 24. 16:06
Nagyon ügyes vagy! Tetszik a hozzáállásod és a pozitív gondolkodásod is!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook