Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Félúton a siker felé fórum

Félúton a siker felé (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Félúton a siker felé

1 2 3 4 5
2012. júl. 24. 13:50
köszönöm szépen :D az szép!! neked is gratulálok!! te hogyan/mivel adtad le? és még mennyi hiányzik az álomalakodhoz?:D
55. melinda032 (válaszként erre: 1. - Musicallany)
2012. júl. 24. 13:19

Szia!Teljesen egyetértek veled, az írásoddal is...és gratulálok, amit eddig elértél!

pár nap különbséggel kezdtünk, én 92-ről indultam, már több, mint 20 kiló nekem is lement...no, nem magától!:)

Sok sikert a továbbiakban!

2012. júl. 24. 11:01
Café(meg aki a közeljövőben kezdi a fogyókúráját) ajánlom nektek,hogy fotózzátok le magatokat fürdőruhában előlről-oldalról.. és egy olyan 2-3 hónap múlva újra.. meg még ma mérjétek le a csípő,com..meg a többi méreteiteket,hogy kb havonta újra mérhessétek.. mert ha kg-ban nem látszik a fogyás,centiben biztosan :):)
2012. júl. 24. 10:45
Café, nagyon jó végre a hozzáálásod a dolgokhoz :D:D annyival már teszel az egészségedért,hogy a fehér dolgokat kicseréled teljes kiőrlésűvé-barnává. mert hisz a fogyás 70% étkezés és 30% mozgástól függ :D:D
52. musicallany (válaszként erre: 46. - Icuska538)
2012. júl. 24. 10:43

szia:D az a jó,ha egyre többen vagyunk, hisz akkor egymást tudjuk előre húzni!:D

a cikk írásakor írtam,hogy 73.1.. de sajnos felszedtem magam (lustasággal, figyelmetlenséggel) 75.4 re.. vagyis múlt héten 75.4 voltam hétfőn..elmentem szombatig nyaralni.. ugye evések(szerencsémre annyira össze van szűkülve a gyomrom,hogy egy adag ételnek a negyedét birom csak megenni) meg sokat úsztam/rohangáltam.. vasárnapra lettem 75.1 .. ma reggel pedig 74.1 :) tegnap úgymond gyüminapot tartottam.. kedvem nem volt főzőcskézni, így csak dinnyét és rengeteg sárgabarackot ettem és soksoksok vizet ittam :) 2X20 perc rubint egymás után+táncoltam:D

2012. júl. 24. 10:38
a hírességek általában a gyerekeiket rábízzák a baby szitterjeikre ők meg szabadok :D:D de amúgy fél óra mozgás is több a semminél,szóval az is már haladás :D és ha már redszertelenül eszel, akkor valami finomat,de egészségeset egyél . én csak ezt tudom ajánlani :))
50. Babettii (válaszként erre: 10. - Musicallany)
2012. júl. 24. 09:15

a rendszeresség az ami most nincs jelen a napjaimban :) Egy 2 hónapos baba mellett ez elég nehéz.Sokszor arra nincs időm,hogy wc-re menjek.de komolyan.Szóval enni csak akkor tudok ha van időm és sokszor azt is meg kell szakítani.

Tornázni már tegnap is tornáztam de ez is olyan,hogy ha van rá egy fél-1 óra mert itt a sok mosás vasalás főzés stb.

Szóval nehéz :(

Kíváncsi lennék a hírességek,hogy csinálják :)

49. b14310253d (válaszként erre: 47. - Icuska538)
2012. júl. 24. 09:07
helloka, vágjunk bele :)) én is azt mondom!! :)
48. b14310253d (válaszként erre: 45. - Ee1dc9ba06)
2012. júl. 24. 09:07
hát igen :)
2012. júl. 24. 09:01
Bocsi elolvastam a cikket és megtaláltam a lefogyott kg-ot , és ha jól érzetmezem kevesebb kaja , és megválogatott és mozgás , kicsi célokkal . Vágjunk bele !!!
2012. júl. 24. 08:58
Sziasztok ! Sok fele olvasgatok , talán nem is kellene ennyire sok mert idő után keverednek a dolgok , de itt klassz dolgokat olvastam , ha nem zavarlak benneteket itt maradok . Én a tél vége fele fogytam 8 kg -t kb , azóta tartom de még nagyon sokat mutat a mérleg , de musicallany nagyon jó dolgokat ir , vajon ő mennyit fogyott ezekkel a praktikákkal ? Megirható , utánozni szeretnélek ,,
45. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 23. - B14310253d)
2012. júl. 24. 08:41
Végre valaki beismeri...
2012. júl. 24. 06:32

Hali, jó reggelt, én már itt vagyok és leszek a nap folyamán :)


Nagyon bánom megint ezt a 2 napot, hogy tudtam így elcseszni, tudom, hogy mindig csak előre nézni és lelkesen állni ismét a dolgaimhoz...az a fontos.

Remélem most már hosszú távon is tudom tartani a szintet és nem csüggedek, azt hiszem ami a lényeg, hogy 2-3 hétre tűzzek ki célt vagy 1 hónapra és ne pár napra :)

43. b14310253d (válaszként erre: 42. - Musicallany)
2012. júl. 23. 19:46

pusziii, köszi :)))


holnaptól tényleg mindent bele

már ki is tettem a számítógépemre háttérképnek motiváló képet :))

2012. júl. 23. 19:39
de ha nem megy a napi sport, elég ha kétnaponta csinálod:D na puszillak,sok sikert!!:D:D
41. b14310253d (válaszként erre: 39. - Musicallany)
2012. júl. 23. 19:37
hihi :D jó ötlet!! :))
40. b14310253d (válaszként erre: 38. - Musicallany)
2012. júl. 23. 19:36

jól van, jó tornát és nagyon köszönöm a segítséget!! :)))

holnap én is leszek :)

és majd beszámolok mindenről :)

szerintem követem a példádat és én is beiktatom a napi sportot.

2012. júl. 23. 19:36
csináld azt,hogy napi egy kocka étcsokit eszel.. de azt annyira sokáig forgassad a szádban,ameddig csak tudod!.. és közben képzeljed azt,hogy az sok volt.. az agyad ezt el fogja hinni.. kis idő múlva.. 2-3 hónap múlva már csokit is csak alkalmakkor fogsz enni :)
2012. júl. 23. 19:35
ragassz a hűtőbe egy sovány szép emberről egy képet,és mikor kinyitnád a hűtőt,hogy na most enned kell, a kép ott lesz előtted,az elég nagy lelkiismeret furdalást okoz majd, és elveszi a kedved az evéstől:D ha rádjön az ehetnék , olvass és halgass zenét..nekem bevállt nagyon :D:D no de megyek, tornázok, lehet, estefele még leszek. de ha nem, reggel úgyis jelentkezek:):)
37. b14310253d (válaszként erre: 34. - Musicallany)
2012. júl. 23. 19:34

velem mostanában az van, hogy ha eszem csokit...vagy mondjuk ahogy írtad ettél két kis palacsintát...szóval az teljesen rendben is van, nem fogsz attól meghízni...én viszont ilyenkor annyira kívánok még, hogy nem tudok uralkodni magamon és felzabálok egy csomót...

mert bűnös ételnek tartom és iszonyatosan kívánom...ezért inkább megvonom magamtól...ami persze nem jobb...

2012. júl. 23. 19:32
amúgy azt hiszem akkor kapjuk meg az ideális testsúlyt,ha a cm-ből kivonunk 110-et..de ezt nem hiszem .. 47 kilósan csak a csontjaim maradnának meg :D te inkább olyan 55-60 legyél.. vagy ha már el is indult a fogyásod.. akkor állj meg,mikor már jól érzed magad..és ha elérted az álomalakodat sem az életmódodat,sem a tornát nem szabad befejezned.. csak a torna számot lecsökkenteni és kb ennyi :D:D
2012. júl. 23. 19:31

ha úgy veszem, jelenleg már én is félúton vagyok, mert nincs annyira sok felesleg rajtam...csak egyszerűen nem tudom a fránya jeget áttörni, amivel tudnék nagyobb és szebb eredményeket elérni.

és állandóan jojózom...e miatt az evések miatt.

nagyon okos lány vagy egyébként, bárcsak én is ilyen normálisan tudnék gondolkodni :D

2012. júl. 23. 19:30

nagyon örülök,hogy lelkes vagy :D:D

persze , itt vagyok holnap is :D:D

naa az első célod már meg is van , ez dícséretre méltó , és remélem, nem fogod befejezni.. nem lesz nehéz,csak bele kell lendülni.. mondjuk néha nem is könnyű.. át kell lendülni a holtponton :)

Sajnos nem,.. vonattal kb 45 percre lakok onnan :) falusi kislány vagyok :DD.. de amúgy igen, a futás nagyon begyorsítja a fogyást, állóképességet fejleszt és legjobban fogyaszt.. amúgy most kezdtem volna futni, 2 percnél felcsavarodott a szalag a görgőire, és csavarhúzóval meg már nem birom állítani,szóval most rubintozok, 2X20 perc és szerintem egy másfél órát tekerek bicajon :D:D.. amúgy a mamámtól egy tál sárgabarackot kaptam, dinnyét is kaptam..ezeket majszolgattam egész nap.. bár 2 kis palacsinta is lecsúszott,dehát ember vagyok én is :D:D

2012. júl. 23. 19:23

u elolvastalak mégegyszer...hát bravo...egyébként nekem is 50 kiló körül lenne a cél!

én 164 centi vagyok, sajnos nem tudom hány kiló, de be akarok szerezni mérleget :)


annyira lelkes vagyok most, nagyon köszönöm, hogy öntöd belém a lelket :)

egyébként pesti vagy?

2012. júl. 23. 19:19
nem akarsz Naplót írni?? :)
2012. júl. 23. 19:18

szeptember 1.re...a sulikezdésre szeretnék sokkal jobb formába lenni és nagyon nagy meglepetést kelteni a suliban :))))

uuu...talán ez kéne az első cél legyen, az első megálló, és ne 1-2 hét alatt nézni, hogy na lement e a seggem :D

szobabicajozom és Rubint Rékám is van, de valahogy úgy érzem a futás lenne a legjobb és leghatásosabb.

30. b14310253d (válaszként erre: 29. - Musicallany)
2012. júl. 23. 19:15

huh, nagyon köszönöm!!!! :)))))


holnap...holnap ugye itt leszel és beszámolunk egymásnak???

szeretnék rólad példát venni és ilyen komolyan és szuper hozzáállással csinálni!!! :)

2012. júl. 23. 17:24

Luna,köszönöm,mostmár kezdek büszke lenni magamra :D:D

Café: persze!ha van valami,nyugodtan írhatsz , én mindig itt vagyok :D:D

ez a rossz: a koplalás.. nálam a fogyás kb másfél -2 hét múlva kezdődött el.. nem tudom , hogy hány kiló vagy.. most mondok valamit: vagy 80 kg.. picsi célt tűzz ki magad elé.. 2-3 kilót.. 80kg->76-5.. aztán ez is ad erőt,na most légy 73.. aztán 70.. és le-le-le.. mert ha arra gondolsz,hogy 50 kiló nagyon messze van, akkor be is fejezed. a koplalás meg tápanyagelvonás áálltalában.. rendszeresség kell.. mindig enni kell.. napi 5X keveset..éhes sem leszel és a napi tápanyagbeviteled is jó lesz.. reggelire egy vajazott abonett szeletet , vagy teljes kiőrlésű kenyeret kenjél meg kevés vajjal,párizsi, paradicsom.. ebédre valami fehér húst.. fehér húst , csirkét..nyulat.. tömérdek mennyiségben ehetsz.. olaj helyett olivában párold meg..de én általában margalinnal szoktam, kis só-kis bors..és kész is.. párolok zöldséget hozzá és jól is lakok.. nap közben sok gyümölcs.. igyál rengeteg vizet .. az telít. vacsorára meg egyél pár szem paradicsomot,vagy hasonlót.. vagy egy zsírszegény joghurtot.. elég lesz az,hisz a test az este folyamán lelassul,alváshoz készül.. szobabicaj az meg nagyon jó.. nem muszáj egyből letekerni egy-2 órát.. tekerj naponta 5-10 percet. mondtam én,hogy elterelem a figyelmemet. ajánlom neked ezt. de arra gondolni kell,hogy amit felhíztál,nem egy hét aélatt jött rád. szóval nem is fogod 1 hét alatt lefogyni.. az első 2-3 kiló az biztos,hogy víz lesz.. utánna jön az igazi fogyás,úgymond :).. nekem mikor rámjön a zabálhatnék,becsukom a szememet, mélyeket sóhajtok és elmúliuk.. mosolygok egyet, és eszek pár répát megpucolva..paradicsom.. neten rá lehet keresni a negatív kalóriás gyümölcs-zöldségekre.. azokat tömérdek mennyiségben lehet enni .. a répát azért is szeretem,mert jó édes és azt gondolom,hogy na most ez egy tábla csoki..nem kell ránézni,hogy mit eszel.. egyszerűen hitessed el az agyaddal,hogy az csoki..sokáig rágj,minden ízt éljél át :D.. torna küözben csukjad be a szemed és ismetélgessed: egyre közelebb vagyok az álomalakhoz.. boldogság,szépség.. .. ha túl sokat eszek,lelkiismeret furdalásom lesz..mindig..olyankor többet tornázok és kompekzálom a sok evést :).. de a boldogság a fogyással jön szép lassan..lehet,hogy a látvány csak 2 hónap múlva jön..de ha már látod magadon,hogy na , lejebb ment a pocid,hiddj nekem, iszonyatosan boldog leszel. van egy gatyám.. hetedik elején már nem fért rám.. januárban a térdemig sem tudtam felhúzni.. .. az volt a mérce.minden leadott 5 kikló után felpróbáltam.. most , mikor a 75-öt elértem, már nagy volt rám.. örömömben elbőgtem magam.. ott ugráltam a szobám közepén.. ezzel magadnak okozol örömöt,nem másoknak.. ha eléred az álomalakodat,amit mondtál, a 2 évvel ezelőttit, te leszel a legboldogabb,és a boldogságod, a pozitív kisugárzásod át fog másokra ragadni,így az emberek szépen lassan észrevesznek. mosolyogj sokat és az élet is visszamosolyog rád!!:)

28. b14310253d (válaszként erre: 26. - Musicallany)
2012. júl. 23. 17:09

nagyon ügyes vagy, aztamindenit :))))


lenne kedved folyton motiválni engem???? :D

ha már neked is jól esik :))


tudod, mindig elkezdem, de konkrétan nem tűzök ki magam elé célt, hanem minél gyorsabban akarok lefogyni és úgy kinézni ahogy 2 éve, közben elfelejtem persze, hogy azért én is sokat megtettem azért, hogy jobban nézzek ki.

most meg elkezdek koplalni aminek semmi értelme, van itthon szobabicajom, azt elkezdem tekerni és 1-2 héten nem látok változást akkor elkenődöm...


mondjuk sajnos más lelki okok miatt is kényszerevéseim szoktak lenni, az meg azért van, mert ha valami csokit vagy akármit megeszek, bűnösnek érzem magam, és nemtudom neked volt e olyan "mostmár mindegy...elcsesztem...akkor zabáljunk" időszakod?

nekem most nagyon sok ilyen van, és hónapok óta híztam pár kilót, de inkább csak stagnálok...

abbahagytam a rendszeres sportot, amikor valami elkezd motiválni, akkor elkezdek koplalni és mozogni...de aztán valami mostananába olyan 2 hetenként elpattan valami...2-3 napig brutálisan sokat zabálok, és visszahízom a ledolgozott zsírokat...

:(

nincs rendszeresség sajnos....

pedig...nagyon szeretnék végre...boldog lenni.

és "ép testben ép lélek"

sajnos nem tudok úgy boldog lenni, ha a külsőmmel nem vagyok megelégedve.


de nagyon köszönöm a jó tanácsot..mostantól mindig elképzelem magam, hogy hogy szeretnék kinézni...és tennem is kell érte! nagyon sokat! :)

2012. júl. 23. 17:03
Nagyon gratulálok a fogyókúrádhoz, ügyes vagy!!!! :) Büszke lehetsz magadra, így tovább! :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook