Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Félúton a siker felé fórum

Félúton a siker felé (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Félúton a siker felé

1 2 3 4 5
116. b14310253d (válaszként erre: 115. - Bekacomb)
2012. aug. 9. 06:40

Én is mindig örömmel és lelkesen olvasom a sikeres fogyizókat, akik elérik az álomalakot, hihetetlen nagy erőt tudnak adni. :)


Békacomb, ez csak természetes, azért vagyunk itt, hogy támogassuk egymást! :)

Attól függ, hogy milyen testet akarsz, ha kigyúrt izmos feszes alakot, akkor azért persze keményen meg kell dolgozni szinte kihagyás nélkül...viszont ha csak formában akarok magad tartani, akkor talán kevesebb mozgás is elég. Mindig figyelni kell a tested jelzéseit.

Én azért híztam és azért estem még nagyobb depresszióba, mert egyszerűen abbahagytam a mozgást, vagyis inkább nagyon rendszertelen lett, helyette jött a mértéktelen zabálás, szóval tudom, hogy milyen ha valakinek elmegy az élettől is a kedve, de...ezért próbálj erősen a célodra koncentrálni, mert meg lehet csinálni...de ha leállsz, akkor sajnos visszaesel...legalábbis én magamon ezt érzem...

tényleg csak úgy éri meg szerintem, ha már természetessé válik ez az életmód, sport, viszonylag egészségesebb étkezés...


Hajrá és kitartás!! :)))

Puszzz!!!

2012. aug. 8. 23:49

Szia Timi1007, üdv köztünk! Először is gratulálok a fantasztikus fogyásodhoz! Mivel nap mint nap tapasztalom, hogy ez igenis rengeteg kitartást és odafigyelést igényel, őszintén tisztellek az elért eredményedért! :-)

Vannak dolgok, amikről én nem tudok lemondani. Na ilyen a só. De azért sok olyan dolgot írtál, amik valóban hasznosak, köszönjük a jótanácsokat! Örülnék, ha még benéznél hozzánk. :-D


Café*, igazad van a mindent de kevesebbet típusú fogyival. Az igaz, hogy ehhez kell a legtöbb kitartás. Fogytam egy icipicit megint, de én már nem merem beleélni magam semmibe. Viszont ami nálam nagyon kedv kérdése, az a mozgás. Van, hogy hónapokig semmi, aztán beindulok és le sem lehet lőni, szintén hónapokig. A lényeg, ma tekertem a szobabiciklin, és nagyon élveztem, megint elkezdek mozogni. :-) Az elkeseredés az eredménytelenség miatt szerencsére nálam csak ideig-óráig tart. Most megint nagyon lelkes és jókedvű vagyok. Remélem, te sem adod fel. Puszi neked! :-) Ja, és neked is köszi a sok jótanácsot! Meg hogy nem hagytál elkenődni. :-)

2012. aug. 8. 19:01

Sziasztok. Én nem tartozok ehez a fórumhoz de látom mennyi elkeseredett fogyizó próbál mindent megtenni a siker érdekében. Segíteni nem tudok de tanácsot adni igen. Nekem sikerült közel 40 kilót leadnom 117 kilóval indultam és 2 éve 75-76 kiló vagyok. Nem tettem mást mint csökkentettem a napi cal.bevitelt 1100-1200-ra délután 4-től 6-ig már csak gyümit ettem utána semmit. Higyjétek el csak az első 1-2 nap rossz de ha kitűzitek a célt akkor lesz bennetek annyi erő hogy véghez tudjátok vinni.A kajákról csak annyit hogy a napi cal bevitelt osszátok el 4 étkezésre.Csak teljes kiőrlésű cucc fogyasztható. Tésztát is lehet kapni nem horror áron!!! Zsemléből elég egy max kettő mert eltelít annyira mint 6 fehér kifli. Az ízét meg lehet szokni.Mellé egyetek fehérjéket mert szüksége van rá a szervezetnek. Rizst ehettek a krumplit én hanyagoltam. Ha nagyon szeretitek akkor csak alufóliában sültet egyetek!!!Nassolni a pattogatott kukorica isteni de nem szabad megsózni mivel a só megköti a vizet. Próbáljatok leszokni a sósról.Ha vacsizni mentek vagy ünnep van akkor nálam a párolt vegyes zöldség natur husival jött be. Mert ugye a rántott hús is tiltó listán van.A zsíros ételeket kerüljétek!!!


Remélem tudtam segíteni!!!!

Sok-sok szerencsét és kitartást mindenkinek!!!

Sziasztok

113. b14310253d (válaszként erre: 112. - Bekacomb)
2012. aug. 7. 12:05

Biztos vagyok, hogy lesz eredmény, csak légy türelmes és kitartó, abban van a csoda :)


Én most próbálok mindent enni, megfelelő időben, édességet csak délelőtt, gyümölcsöt is, és tényleg mértéket tartani és idővel a szervezetem megszokja a kevesebbet...vagyis a normálisabb adagot.

Szerintem mindent kéne neked is enni, de nem szólok bele...te tudod.

Én egyedül tésztát nem eszem, mert azt nem is szeretem annyira, krumplit szoktam enni, és...néha kis cukros akármit megengedek magamnak, de csakis délelőtt és heti 2szer.

A sport a lényeg, abban kell még inkább nagyon kitartani.

A srácnak nagyon örülnék, ha jelentkezne, bár...olyan fura, nem értem...2szer is hívott, igaz, hogy a kettő között eltelt pár hónap, de most írt rám megint pár napja...nemtudom, hogy fog e válaszolni, nemhiszem :(

majd ráírok chaten, ő is azt csinálta, aztán majd kiderül.

2012. aug. 7. 09:25

Na tessék, felváltva keseredünk el és lelkesítjük egymást. :-)

Eleve kevesebbet eszem, sokkal kevesebbet. Semmi cukros, kenyér. Tszta és krumpli csak ritkán, max heti 1x. Én már nem is fogom méregetni magam, mert csak kiakadok. Csinálom, aztán ha lesz eredménye, akkor jó, ha nem, akkor meg ilyen maradok. Koplalni azért nem fogok.

Hajrá Café, kitartás neked is, örülök, hogy lelkes vagy! Biztos jelentkezni fog a srác, majd meglátod. :-)

111. b14310253d (válaszként erre: 110. - Bekacomb)
2012. aug. 6. 20:29

Hát sajnos nem írt még vissza a srác, pedig már fenn volt...dehát...még egyszer majd ráírok ha már Pesten leszek...

fura, hogy már 2szer is hívott bulizni, de mindig épp itthon voltam...remélem ha én hívom, akkor jönni fog, bár ennek persze nem örülök, hogy nem írt vissza. :(


Kitartás neked is, hidd el, be fog indulni minden, csak soha nem szabad elkeseredni és abbahagyni.

Miért nem próbálsz meg mindent enni, csak kevesebbet? Én most ezzel kísérletezem.

Bár én nagyon bonyolult eset vagyok sajnos, nekem lelkileg vannak nagy gondjaim...de most nagyon azon vagyok, hogy ne menjen át minden hízásba...


ma ügyes voltam, 40 percet Rubint Rékáztam és jól is ettem :) imádom az ilyen napokat :)


veletek mizujs? hogy telt a napotok?

2012. aug. 6. 08:38
Szia Café! Szurkolok neked, hogy összejöjjön a randi. Remélem, megoldódik az a nehéz helyzet vagy holtpont, amiben most érzed magad. Ne hidd, hogy én nem szoktam megingani. Épp ma reggel álltam a mérlegre, a keservesen leadott 2 kilóból visszajött 1. Fogalmam sincs, mitől. Hiszen már nem szem kenyeret sem, még a korábban említett kevés kalóriás fagyiról is lemondtam, mindent szigorúan mérek magamnak, napközben sem nasizok. Mivel hónapok óta ez megy, többször megfordult már nekem is a fejemben, hogy abbahagyom. Csak ezzel az a gond, hogy nem tehetem meg, mert akkor azonnal hízni kezdek. Nem attól, hogy zabálnék, csak attól, hogy átlagos ételeket merészelek enni. Például tésztát. Sokszor rossz ám, hogy mindenki körülöttem ehet amit akar, én meg tudom, hogy egy életen át oda kell figyeljek. Nem is ez a baj, hanem hogy mindig elakadok. Á, mindegy. Holnaőra talán megint túlleszek ezen. Csak tudnám, hol rontom el. :-(
2012. aug. 5. 14:27

de mostmár jövök lányok és bármi van, holnap az utolsó esély ahhoz, hogy erőt vegyek újra magamon és helyrerázzam valahogy magam sulikezdésig...


egy kicsit félve és zárójelbe mondom, van egy pasi, aki kétszer is hívott bulizni...de szerencsétlen fejemre persze mindkétszer itthon voltam...most egy pár napja is rámírt...

ma van a szülinapja, írtam neki üzenetet és azt is írtam, hogyha lesz kedve meg ideje, találkozhatnánk és pótolhatnánk a két elmaradt bulit...

szóval...most várom, hogy visszaírjon...

:( hát nemtudom...

108. b14310253d (válaszként erre: 107. - Bekacomb)
2012. aug. 5. 14:20

Nagyon kedves vagy, egyáltalán nem baj a hosszabb bejegyzésért, engem sajnos mostanában rengeteget kéne bíztatni, csak sajnos mellettem senki sem teszi ezt...

tényleg nagyon mély lelki ponton vagyok, de ez már évek óta tart és ebben az évben végig holtponton vagyok, voltam...már azt se tudom, hogy beszéljek, mert...sehogyse tudok túllenni rajta.


szeretnék végre a fejemben rendet rakni, szeretnék megint úgy nézni ki, mint 2 éve, szeretnék én is rengeteget sportolni és mellette jókat egészségesen enni...és szeretnék pasit!!! :D

tudom tudom, sokak szerint és szerintem is önmagunkért kell szépek legyünk...de..nekem mégis könnyebb valakiért szépnek lenni és nem önmagamért


..minden jobban megy, ha sportolok, ha szeretem magam...

csak...azt nem értem, hogy ha tudatosan tudok bizonyos dolgokat, hová lett a nagy akaraterőm???

2012. aug. 5. 13:13
Szia Café, szerintem vagy nem jó az időzítés neked lelkileg, vagy mélyponton vagy. Mert a leíírtakból nekem úgy tűnik, hogy talán fejben nem raktad még a helyére a dolgokat, így hiába is állsz neki. Nem okoskodni vagy tanácsokat osztogatni akarok. Nekem az első napok voltak nagyon nehezek, én is nagyon rosszul voltam fizikailag,majdnem fel is adtam, napokig csak panaszkodtam. De azán elmúlt. Talán segíthet, ha megpróbálsz kitartani az első nehéz időszakban valahogy, utána már könnyebben megy. Nem akarok tolakodni, ezért nem is kérdezek rá, csak gondold át, mi lehet, ami ennyire gátol téged, hogy kitarts. Az biztos, hogy a kezdetek a legnehezebbek, és valahogy fejben kell ráállni a dolgokra, akkor menni fog. Illetve nem jó, ha folyton bűntudatod van, amiért "bűnöztél". Néha belefér az is. Csak nem az elején. Otthon biztos van kis kompótos tálkád, jelöld ki az egyiket a fogyis tányérodnak, és abból edd az ebéded. Ha nagyon éhes vagy, rágcsálj kekszet, csinálj magadnak valami egészséges nasit. Én például szoktam csinálni gyümisalit, amit picit meglocsolok rummal, megszórok tört dióval, és nyomok rá kis tejszínhabot. Nagyon finom. Vagy házi krémtúrót is készíthetsz szintén gyümivel, natúr joghurttal, édesítővel, fahéjjal, stb. A túrós cuccok nagyon laktatóak. Most fogok csinálni kapros túrókrémet a reggelihez. Túró, kevés light margarin, kapor, só, pici tejföl. Isteni finom. Keresgélj sok diétás, egészséges receptet, én ha kutatok a témában a neten, mindig kedvet kapok tényedni a konyhában, és tök jó érzés, hogy csináltam valami finomat, ami egészséges és nem hízlal. Bocs a hosszú bejegyzésért. Remélem, picit tudtam segíteni. Kitartás, ne légy búskomor, a holtpont is elmúlik, utána pedig lehet, hogy az eddiginél is sokkal nagyobb lelkesedéssel kezdesz majd bele, és lepipálsz mindannyiunkat! ;-)
2012. aug. 5. 07:07

Sziasztok!


Bocsánat, hogy eltűntem...

jelentem: nagyon rosszul vagyok és nagyon rosszul haladok a fogyival, egyre csak eszem és hízom.

segítsetek, hogy tudnám motiválni magam? még kb. 1 hónapom van a suli kezdésig és sehogyse állok :(


Muszáj valamit kezdenem magammal, jelenleg itthon vagyok szüleimnél, nem járok sehová, de tudom, hogy ha emberek közé kéne menni megbolondulnék, annyira rosszul érzem magam a bőrömben :(

2012. júl. 31. 16:34
Úgy látom, mindenki eltűnt. Musicallany, tudom, te pihensz. Ki hogy bírja a fogyit? Én már jól, sok-sok zöldséggel, jó hideg édesítős limonádéval. :-) Még 8 kiló, és elérem a szülés előtti súlyom, ami még mindig sok sajnos. De addig úgysem nyugszom, amíg el nem érem a célom. Remélem, nektek sem lankad a lelkesedés, írjatok ám, kivel mi van...
104. musicallany (válaszként erre: 102. - D0f360ed26)
2012. júl. 29. 20:58

Régen iskolát váltottam,annyira bántottak..aztán ebben a suliban ugye ellustultam, jobban híztam(most vagyok annyi kiló , ahány kilósan átmentem a mostani iskolámba 7.ben.. de jobb formában vagyok most ;) ) megtanultam erőt meríteni belőle , és csak sajnálni tudom azt az embert,aki a külsőmmel bánt, mert azok körülbelül szeretet és figyelemhiányban szenvednek és így irányítják át a figyelmet magukra. így próbálnak a nép közül " felemelkedni". de ők inkább nevetségesek. mondtam nekik,hogy akkor bántsanak,mikor mindent feladok és visszahízok!!.. de ilyen SOHA nem lesz :D .

igen,igen. szerencsére normális emberek vannak itt , megértőek , érettek , nyitottak minden témához és segítőkészek , amit én már meghálálni nem tudok . csak annyit tudok tenni, hogy a tapasztalataimat megosztom , amivel tudok szintén segíteni egy kicsit annak, aki ezt úgymond "igénybe veszi" :D <3 . Nagyon sajnálom,hogy az idő egy szempillantás alatt eltelik. napokat más napok váltják fel , ami most a jelen, holnap már a múlt . aztán sok-sok év múlva én csak mosolyogni fogok az emlékeimen, mert tudom,hogy rengeteget teszek már most az egészségemért , és a jövőben a múltbeli Énemnek nagyon hálás leszek.. bár ez egy kicsit gyermeteg gondolkodás , de én úgy vagyok vele , hogy az ember mindig gyermek marad , csak megtanul kicsit jobban viselkedni és gondolkodni ;) köszönök mindent , én egy hétig nem leszek , ti is pihenjetek. szervezetnek is meg a léleknek is jót tesz néhány nap relaxáció . Torna után egy nagy fürdőt veszek, valamilyen finom illatú olajjal a vízben . legjobb. sziasztok!!:)

103. musicallany (válaszként erre: 101. - Bekacomb)
2012. júl. 29. 20:48

Holnap 6-kor indulunk a családdal és barátnőmmel a velencei-tóra, szóval maximum vasárnap este-hétfőn délután tudok csak jelentkezni. már nagyon várom, napsütés, pihenés, Irigy Hónaljmirigy koncert :D( kb 2 éves korom óta úgymond imádom őket, minden évben jönnek le a velencei-tóra élő koncertet adni.. nem fogom kihagyni őket :D:D )

pörgős nap volt. pakoltam, takarítottam, rohangáltam.. a bőrönd bepakolással végeztem , most jöhet a torna.. de húzom is ki a gépet, megállás nélkül villámlik és nagy vihar van-de mellé hőség van. vigyázzatok nagyon magatokra ám!! és nem abbahagyni a fogyit!! szép eredményekről szeretnék hallani jövőhéten;) 1.5 alig két hét alatt, nagyon szép eredmény!! nem baj,hogy "víz" , mert az is valami,. jel, hogy a szervezet elkezdett hatékonyabban dolgozni!! nagyon gratulálok és kitartást!!:D

102. d0f360ed26 (válaszként erre: 100. - Musicallany)
2012. júl. 29. 20:16

Ne törődj a csúfoskodásokkal! Ereszd el a füled mellett, vagy nyerj erőt belőle, mutatsd meg, hogy csini leszel.. Olyan, amilyen Te szeretnél! :)

Hisz igen jól csinálod, s itt a Hoxán is szerezhetsz barátokat magad mellé.

Másrészt segíthetsz nagyon sokaknak kitartásoddal..lelkesedéseddel. S ez is erőt adhat! :))

Köszönöm Békacomb! Te érthetőbben megfogalmaztad, amit szerettem volna írni. Azt, hogy közben tényleg ne felejtsd el, hogy nagyon fiatal vagy, s ez a legnagyobb adu, ami a kezedben van!

Drukkolok! :))

101. Bekacomb (válaszként erre: 100. - Musicallany)
2012. júl. 29. 19:21

Jól teszed, hogy nem bántódsz meg, azt kell nézni, ki mondja. Mennyire korlátolt az, akinek nem érvei csak sértései vannak egy vitában...

Hogy telt a napotok? Remélem, sokat pihentetek. Nekem nagyon jól telt, néztem az olimpiát, örülök a magyar sikereknek, de a magyar-szerb vizilabda meccs nem tetszett. Nem csak a csúfos vereség miatt, hanem most nem játszottunk jól. Remélem, sikerül még ezen a játék módszeren javítanunk.

A fogyi is jól megy. Nem egész két hét alatt 1,5 kg ment le, aminek nagyon örülök. Tudom, hogy ez még csak víz, de már nem szenvedek, egyre jobban bírom. Szóval meg sem állok, míg el nem érem a célom. Több babát már nem szeretnénk, szóval nem kell tartanom újabb gyarapodástól. Ebben a nagy melegben amúgy sincs étvágyam. A vacsi már csak egy light jogobella lesz. Meséljetek ám ti is! :-D

2012. júl. 28. 20:41

most, hogy már 73 kiló vagyok, sokkal lasabban fogyok , mint régebben . inkább izmot fejlesztek .. kb fél hónapja - egy hónapja . :)

nekem is van olyan,hogy most így nyáron átmegyek barátnőimhez,összeülünk hárman négyen, sátrat állítunk,ott dumálunk, pasikat beszélünk ki, hajról-sminkről "értekezünk" nevetünk minden kis apróságon perceken keresztül , rohangálunk,mert pont olyan kedvünk van . szoktam gyerekes lenni, bevallom. de néha muszáj komolynak lennem. enegm sajnos pár ember azért elítél,mert hogy létezek. de ők nagyon nem érdekelnek. minden kis csalódás engem csak erősíteni tud és előrelök a céljaim felé, és nem pont a fogyókúrára értem most :):)

amúgy anyukám is pont úgy gondolkozik néha , mint Kabala . én általában mindenkinek igazat adok, mindenből lehet tanulni. nem létezik olyan,hogy felsőbb szintű ember , mert mindenki egy szinten van.. emberek vagyunk, senkit nem tesz magasabbá semmi(csak az ember saját gondolata). ezért sem érdekel,ha az iskolában engem bántanak,mert kövér vagyok . ők sem tökéletesek.. de ezek a tökéletlenségek teszik az embert tökéletessé . dolgok,amik kiegészítik egymást. én kövér vagyok, de tudok gondolkodni.. és nem értem,hogy engem csak a kövérségem miatt bántanak az emberek. ha vitába kerülök.. mondok egy példát: a rajztudásomról.. ők elkezdenek kövérezni. kérdem én tőlük: mi okból? e s engem hibáztatnak,hogy én kezdtem a vitát meg ilyenek.. kinevetem őket, de ilyenkor a szivem sajdul bele.. de megtanultam az ilyen helyzeteket kezelni . megértem őket , hogy ilyen vakok és nem nyitnak a világ felé és csőlátásuk van :)

2012. júl. 28. 19:29
Azért a biluzás sem feltétlen rossz, csak sajna ma már annyi mindenre vigyázni kell. Ne tegyenek semmi kábszert az üdítödbe, agresszívak a fiatalok, egyedül ne menj haza, stb. Mikor én annyi idős voltam mint te, ilyenek nem voltak, nyugodtan elmehettünk szórakozni. Persze kinek mi a kikapcsolódás. Az biztos, hogy musicallany, te a korodnál sokkal érettebb vagy, szerintem kabala2010 erre célozhatott, hogy ne felejts el néha lökött kis fiatal lenni, nem baj, ha néha "megőrül" az ember egy picit. ;-)
98. Bekacomb (válaszként erre: 91. - D0f360ed26)
2012. júl. 28. 19:20
Szia, hát ez is egy nézőpont. Csak azért nem mindegy, mennyi az a túlsúly. Ha most okosan fogyózik, saját magának tesz jót vele. Az biztos hogy fontos, ne szaladjon el vele el a ló, és ne vigye túlzásba. De szerintem musicallany az eddig leírtakból kiindulva nem sanyargatja magát. Ráadásul ilyen fiatalon még könnyebben fogy az ember, én 30 vagyok, de már sokkal lassabban tudok csak fogyni, pedig odafigyelek nagyon. A legszebb fiatal éveit ne kövéren élje át az ember. Persze így is lehet boldog valaki, csak minden szempontból megnehezíti az életét a túlsúly. De amiket leírtál, az is nagyon fontos, ne minden gondolatát töltse ki az embernek a fogyás. Emellett ne felejtsünk el élni, boldognak lenni, örülni a sok-sok apróságnak, ami körülvesz bennünket. :-)
2012. júl. 28. 17:34

én nem rosszból írtam azt,amit írtam nemrég.:)

én szeretnék még fiatal maradni, de sajnos már én is érzékelem ezt a "válságot" magunkon, pedig nem szeretném.. sok ismerősöm politizál, és nem akarok..az ilyen dolgok nem nekem valóak. rengeteg hibát követek el, sokat helyre szeretnék hozni, még akkor is,ha már nem lehet.

nekem a felüdülést az olvasás , a nyugalom jelenti, nomeg a barátaim :):)

nem szeretnék megváltozni, szeretnék ilyen kiváncsi maradni, egészséges , és szeretném,ha a barátaim megmaradnának mellettem még akkor is,ha néha kiállhatatlan vagyok. Ybag,nagyon jó ez az idézet és igen, jó lenne ez az elv szerint élni,de van az ember életében olyan dolog,amit már nem tud kijavítani. és hálás vagyok nektek,mert napról napra több dolgot tanulok meg tőletek . erőt merítek, nyugalmat kapok . (és az a kicsi sikerélmény is meg van , ami úgymond még "egészséges" ;) ) köszönök mindent :)

96. d0f360ed26 (válaszként erre: 95. - Ybag)
2012. júl. 28. 17:28

Így igaz!!!!!!!!!!!!

Mi sem éltünk "gondtalanul".

Nem is élünk!

S ez így van jól!

Lehet rövid az agyam... én még emlékszem, hogy a net valósága is "magas" volt..

Szóval én csak kalapot emelek, a mai fiatalság előtt, ahol 16 évesen a súlyproblémákról lehet "vitatatkozni" a virtuális világban....

Ügyesek... Csak ámulok..

Talán irigylem is őket..

Az ember lánya kijár egy-két iskolát, s ráeszmélek, hogy a mai világban a 16 évesek leköröznek életszemléletben! :))


Hajrá!!!


Viszont az érdekes, hogy nem cserélnék velük..

De az élet színessége mindennél jobban lenyűgöz....


Nekem még TV sem volt, meg.............

Szóval le a kalappal a cikk írója előtt!!

Komolyan!!!!...... :))

95. ybag
2012. júl. 28. 16:42
Sajnos sok 16 éves már "nem teheti meg",hogy gondtalanul éljen.Más a világ,mások a körülmények,az életfelfogás...és sorolhatnám.Mindegy.A lényeg,hogy érezd jól magad,légy boldog.Valaki annak idején azt írta az emlékkönyvembe/mert nekem még volt olyan/:Mindig úgy élj a jelenben,hogy a jövőben megbánás nélkül gondolhass a múltra! Ezt érdemes szem előtt tartani! Szerintem.
94. d0f360ed26 (válaszként erre: 92. - Musicallany)
2012. júl. 28. 16:29

Én csak azt szerettem volna írni:

Örülj, míg nem leszel felnőtt!


Az ifjúság a maga gondtalanságával oly rövid!


Sok sikert hozzá, amíg még van!! :))

93. musicallany (válaszként erre: 90. - Ybag)
2012. júl. 28. 14:09

napsugarak már égettek,mikor felkeltem(fél 11) kicsit kipihentem magam.. jó volt picit feküdni a szobában és nézni ki a fejemből :))

de mi sem csak ülünk, anyukám meg a bátyám(aki másodéves szakács lesz most és nagyon jó!) főzőcskézünk,boltba rohangálunk . mosunk, takarítunk hétfőre. azt sem tudom most,hogy hol áll a fejem, most is csak zenét szerettem volna bekapcsolni a gépen,de azért ide felnéztem kicsit :):) minden mozgás.. az ülésen kívül :D:D

hétfőn korán kelünk és kb 6-7 kor indulunk is Gárdonyba . ránk fér már :):) nekem is , mikor takarítok a szobámban , az egy kész torna.. sokáig is tart , le is izzadok a végén :D(sajnos olyan vagyok, hogy utálok takarítani, meg a rendet megtartani.. szóval van mit dolgoznom ma :D) , bőrönd pakolás. mire végezni fogok ma mindennel , késő este lesz !!:) szép , napsütéses délutánt nektek!!:D

92. musicallany (válaszként erre: 91. - D0f360ed26)
2012. júl. 28. 14:04

nagyon kevés dolgot írtam le magamról:) a kortársaim buliznak,isznak, pasiznak/csajoznak. amit én úgymond nem használok ki.. megtehetném, de nem akarom. én általában a nap folyamán olvasok,rajzolok, érdekel a művészet(nagyon úgy tűnik,hogy Képzőművészeti főiskolára fogok menni Grafika szakra) olvasás.. kedvencem Shakespeare, Dan Brown.. ezek a művészeti, drámai hatások engem ellazítanak. imádom a csillagászatot. órákat tudok esténként az ablakban lógni. Gépen néha ide felnézek,de neten is inkább művészek után kutakodok, mostanában Leonardo Da Vinci munkássága érdekel. Alkimistaként számtalan dologra volt ugye képes és olyan dolgokat szoktam mostanában találni, ami a figyelmemet leköti szerencsére. Dan Brown: a Da Vinci Kód című kötete után kezdtem kutatni ilyenek után. misztikus dolgok ugyan úgy érdekelnek. meg amiket a média néha egyes személyekről kitalál és azok után járok.. és általában jóó sok ellenérvet találok mindig :) na de eltértem a tárgytól. természetet imádom . kint lenni a szabadban, úgyszintén. barátaimmal sokat vagyok. most is családdal megyek hétfőtől vasárnapig a velencei-tóra és visszük barátnőmet meg anyukáját(anyukám barátnője) jó kikapcsolódás lesz. naplementekor a vízbe lógatott lábbal nézni a fodrozódó vizet és pihenni.

én azért váltottam életmódot , mert kellett. egyre többet voltam beteg , egyre többen bántottak...ami mellékes most, egyre rosszabbul éreztem magam.. tennem kellett valamit, mert nem mehetett ez így tovább.. kb decemberben találtam meg a hoxát.. január közepe fele,mikor ezt elkezdtem, sok butagásot csináltam,erre rá is jöttem és inkább utána olvastam a dolgoknak és magamon próbáltam ki a dolgokat.. és általában mind bevállt. magamtól nem jöttem volna rá dolgokra. ahogy neten/könyvekben olvastam az életmódváltásról,,kinyílt a szemem és muszáj volt ezt komolyan venni,hisz a régi gyermeteg gondolkodásommal(ami az volt,hogy még nőni fogok és magától lemegy a háj rólam) sehova nem jutottam volna. ebben a fél évben annyit változott a viselkedésem, nem csak az életmóddal kapcsolatban, de más tereken is, hogy néha magamra nem ismerek. kezdek felnőni, mának élek, de most már tudom, hogy sokkal egészségesebben és okosabban,mint anno :)

Táncolni .. kicsi korom óta táncolok.. úgymond véremben van.. anyukám is kicsi kora óta szeretett táncolni, én másodikos koromtól kezdve versenyszerűen akrobatikus rock n' roll-oztam(ugrálós , dinamikus tánc) kb 5.-6. ig.. azzal a tánccal tartottam magam formában,pedig akkor is már husi voltam.. aztán befejeztem.. elkezdtem mégjobban hízni.. mióta naponta tornázok, jobban érzem magam. agyam kikapcsol, szememet becsukom és átadom magam a ritmusnak. csak én vagyok a szobában és a zene. nekem ez az igazi mozgás néha.

de ez hosszúra sikeredett, elnézést :)

2012. júl. 28. 10:25

Hihetetlen ez a Világ! Én 50 évesen azt gondolom, szerencsés a mi generációnk!

16 évesen a fenét sem érdekelte gyerek, súly, meg torna.. Éltük az életünket, minden nap azt, amit adott.!! És szerettük..

Aztán felneveltünk egy generációt.. Én 28 évesen szültem, nem fiatalon, a lányom 23 éves egyetemista..

És örül a világnak, a barátoknak, a vizsgáinak, segít főzni, laza, nyugodt..

Csodállak a 16 évesen megszerzett tapasztalaidért, de nem irigyellek..

Oly sok szép dolog van a világban ahhoz, hogy a súly, az ugrabugra körüli lét kösse le a figyelmed..

Szóval nem akarlak bántani. Biztos jó ez így..

De nekem pótcselekvésnek tűnik....

16 évesen nehogymá' a tánc, kalória, edzés rabságában kelljen élni...

Ki a természetbe! Barátokat szerezni! Olvasni! Utazni!

Mit tudom én....

De ne a számítógép felett ülj!!!!!!!!


Egyébként szeretlek olvasni...

Okos vagy! Korodat meghazudtolóan tapasztalt..

S ha ezt megosztod mások hasznára!...

Szóval minden elismerésem a Tiéd!! :)))

90. ybag
2012. júl. 28. 06:32

Napsugaras szép jó reggelt kívánok kedves "sorstársaim"! :-)

Remélem mindenkinek jól telik majd a napja!

Musicallany: nem szeretek előre tervezni nagyon,mert nem mindig úgy sülnek el a dolgok,ahogy szeretnénk.Átlagos szombatom lesz.Férjem dolgozik,nagyobb lányom megy a barátnőjéhez,a kisebbel itthon leszünk,ill.a szüleimnél.Főzés,takarítás,meg egy kis kertészkedést is beiktatok.Sőt szerintem azzal kezdem,amíg nincs olyan meleg.Mert a gaz az nő ám,ha esik ha nem!:-)Felér szinte egy tornával szerintem.Legalábbis egy lightossal.Megyek is!Kitartást a mai napra!Majd még benézek ám!

2012. júl. 27. 19:26

mindenki annyi éves,amennyinek érzi magát!!:D:D

néha , ha elszabadulok,vagyok 3 éves de álltalában inkább 40-re saccolom magam :'))

az a lényeg,hogy jól érezzed magad.. mert az már egy intő jel,ha a közérzeted is romlik,meg rosszul érzed magad.

holnapra mit terveztek?:D

88. ybag
2012. júl. 27. 18:34

Sziasztok!

Ma is jó kislány voltam! Ami az evést illeti./jut eszembe inkább már öreglány :-)/Amúgy én is sokkal jobban érzem magam.Mindenkinek kitartást az estére!

87. musicallany (válaszként erre: 86. - Bekacomb)
2012. júl. 27. 15:19

jóétvágyat hozzá(akkor is,ha már megetted:D:D)

szüleimmel néha megosztom a gondlataimat(amiket itt leírtam,hogy mit hogyan kéne enni,meg mi mit jelent) anyukám általában olyankor tátott szájjal lesz , majd mosolyog.. mindig mondják,hogy szóhoz sem tudnak jutni. meg hogy mikor a pékségbe bemegyek Apukámhoz,mikor dolgozik,mindig van ott ember,aki folyton úgymond segíteni akar olyan alapvető dolgokkal,amit tudok.. apa ilyenkor mindig félbeszakítja őt és mondja,hogy " hidd el , Lili annyi mindent tud erről a témáról, amennyit te el sem tudsz képzelni és szerencsére okosan alkalmazza" januárban nagyon nem hitték el,hogy na most én lefogyok.. úgy kezdték , hogy na? 1 vagy 2 hét? aztán most anyukám néha el szokott érzékenyülni,mikor annyit beszélek neki az örömeimről,mert ők is boldogok,mikor látják,hogy én már örömkönnyeket hullajtok :)

most augusztus végén megyünk nagybevásárlásra anyukámmal,mert már az összes.. és most nem túlzok..összes ruhámat kifogytam .. anyukám azt hiszem 65 kg.. vagy kevesebb.. ő farmerjeit kellett hordanom már az évvégén.. de már azok is nagyok rám :):) szóval nadrágok, felsők, cipő.. minden,amit ki tudunk fizetni :D:D

amúghy az elején mondom,buta voltam,volt olyan,hogy sanyargattam magam 1 -másfél hétig , lement kb 3 kiló.. de szerencsémre nem jött vissza, de annyira rosszul voltam,le voltam gyengülve.. minden betegséget el is kaptam(ugye,tél volt) többet olyat nem csinálok..saját hibájából tanul ugyebár az ember..:)

én is szoktam fagylaltot enni, emberek vagyunk, nem robotok,nekünk is kellenek az ilyen "bűnös" ételek.. de általában a krém könnyűben annyira elenyésző a szénhidrát,hogy a szervezet a nap folyamát nagyon gyorsan elhasználja azt :D

én sem birom a zsíros ételeket.. apukám,mikor disznóúsból csinál pörit..és ugye a zsírt meg azokat a mócsingokat rajtahagyja.. én mindig leszedegetem.. és amíg én pucolom a húst,ők már 2 tányérral befaltak belőle:).. de pörit is rég ettem..hmm..

én kedvencem a lasagne,de már olyan fogyókúrás ételeket kitalálnak az emberek ugye,hogy zöldséges lasagne.. és elolvastam a receptjét,nem olyan nehéz megcsinálni,szerintem valamelyik nap nekiállok és elkészítem :)

nekem az a hátránya, vagyis nem hátránya.. fura dolog , hogy kiszedek 2 kis merőkanálnyi levest..és már attól úgy érzem,mintha kb spagettiből 3 nagy tömött tányérnyit ettem volna.. ezt mostanában szoktam érezni.. nem tudok sokat enni.. mintha egy kis csapóajtó meggátolná a maradék leves bejutását :D:D

kellemes napot(remélem, nálatok is olyan szép idő van,mint nálunk.. megyek ki nemsokára fotoszintetizálódni ;) )

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook