Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felsőfokú szakképzések fórum

Felsőfokú szakképzések (beszélgetős fórum)

2014. jún. 12. 12:08
Én a Klebelsbergel kapcsolatban tudok pozitív véleményt mondani. A többit személyesen nem, csak hallomásból ismerem.
7. a74de3d08a (válaszként erre: 4. - Annaaa)
2009. okt. 28. 12:31
Nem minden egyetem/főiskola ad érte pontot.
2009. okt. 9. 07:33

Sziasztok!

Én is egy ilyen 2éves felsőfokú szakképzésre járok az egyik egyetemen. De sajnos az egyetem egyik kihelyezett karán. Egy ember van ezen a kihelyezett képzési helyen felvilágosítást tudna adni a képzésröl kapcsolatos dogokrol de egyéb okokból nem teszi (ez most lényetelen)

Gondolom minden ilyen szakon ugyan azok a 'szabályok' érvényesek.

Meg tudja nekem mondani vki például azt h a félévi vizsgán ha vki megbukik akkor mivan? Azt tudom h lehet javítani de meddig? Év végéig?

2009. szept. 2. 08:41
Sziasztok! Járt/jár valaki gyermekgondozó-, nevelő felsőfokú szakképzésre? A gyakorlati képzésről tudom, hogy blokkosítva van, de pontosan mennyi időt vesz igénybe? Októberben indítanak egy tanfolyamot, vajon az évből hátralévő 3 hónapban lehet még gyakszi ? A megmaradt szabadnapjaim miatt érdekes...
2009. júl. 24. 21:19

OKJ-s végzettséged lesz..(felsőfokú szakmád)..

Illetve az 54 és 55 kóddal kezdődő felsőfokú szakképzésekért +30 pontot kapsz, ha újrafelvételizel az Egyetemre/Főiskolára!

Van 1-2 olyan szak, amit meghatározott kreditért beszámítanak a fősuliba..természetesen ,ha ugyanazt a szakot jelölöd meg később

2009. júl. 24. 20:42

A felsőfokú szakképzés legtöbb esetben OKJ-s végzettséget ad. Valahol mondhatjuk azt, hogy ezen sulikkal lesz szakmád.

Anyiban igaz, hogy könnyebben felvesznek fősulira, mivel kapsz érte pontot, így azzal emelkedik a pontszámod.

2009. júl. 24. 20:40

Akkor ha szakba vág kapsz érte plusz pontot.

"milyen papirt kap róla?"Konkrétan mire gondolsz?Felsőfokú szakképzést kapsz.

2009. júl. 24. 20:36

Azt szeretném kérdezni,hogy a felsőfokú szakképzések mit adnak!!

Ezután a fősulira könnyebben vesznek-e fel?

és mit ad a végén, mármint ha utána vki nem megy tovább akkor milyen papirt kap róla??

Köszi szépen!!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook