Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felöltözök rendesen, 2 zokni stb, mégis felfázom hamar, mit lehetne még tenni? fórum

Felöltözök rendesen, 2 zokni stb, mégis felfázom hamar, mit lehetne még tenni? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 12. 15:01

kétféle felfázás van alapvetően, az egyik, ami a húgyutakat támadja meg: húgycső, húgyhólyag, stb, és ilyen pisilési gondokkal (is) jár;


a másik a klasszikus "felfázás", aminek nincs köze a fázáshoz vagy öltözködéshez: nőgyógyászati jellegű bakteriális fertőzés - higiénia, nemi érintkezés, stb az okai -, ami begyullasztja a petefészek, petevezeték, méh, kismedence stb valamelyikét.


ráadásul ha kialakul a gyulladásos folyamat, akkor egyik kiválthatja a másikat, mert elterjed odalent a gyulladás.


ha csak annyi a tüneted, hogy sokat jársz a wc-re.. hát én is, és nincs semmi bajom. van, aki napi 5ször pisil, én vagy napi 15-ször, de nincs semmi betegségem. és ez független attól, hogy mondjuk nekem is állandóan fázik a lábam, mert az attól van, hogy rossz a keringésem, erre a sport a megoldás.


szerintem felfázást házilag kezelni reménytelen, pont, mivel ilyen sokrétű lehet a dolog.

2010. szept. 12. 14:55
Milyen nadrágot hordasz? És milyen hoszzú felsővel? Mert a húgomnak is állandóan ez volt a problémája, ha beköszöntött a hideg idő, mert ugye tanga + csípőnaci + rövid felső kombót hordott, néha még a kabátból is kificegett a dereka. Ettől lehet ilyen problémád, a fertőzésen kívül.
2010. szept. 11. 22:15

Forró fürdő, forró tea az egy ideig kitart! :)

Ha van kis hősugárzód az még segíthet!

2010. szept. 11. 22:11
Vegyél tőzegáfonya levet v. kapszulát és fogyaszd rendszeresen. De a meglévő baktériumra már gyógyszer kell.:(
7. b47c18c942 (válaszként erre: 5. - Lilluska25)
2010. szept. 11. 21:19
Hülyeséget nem akarok mondani, de valami olyan van ha szex közben tele a hólyagod valahogy a nyomástól szivárognak a bacik. A megoldás: el kell menni szex előtt pisilni. Tudom, hogy hülyén hangzik, de tényleg.
6. stokimagdi (válaszként erre: 5. - Lilluska25)
2010. szept. 11. 21:11

Bárhonnan.

Nem "attól " függ.

5. lilluska25 (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2010. szept. 11. 20:12
most nem hiszem hogy az van,max kezdödö,tudom h baci okozza,,,de ha vagyok is valakivel vagyis a baratommal de nem vagyunk szorosan,akkor is csakis ovszerrel,szoval .....honnan lenne a baci?
4. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2010. szept. 11. 20:10
Szió. Te figyi, hólyaghurutod van? Mert olyan, hogy felfázás, nem létezik. Lehet, hogy baci került a húgycsövedbe... Nekem is volt sokáig! Ez ellen nem úgy tudsz tenni, hogy felöltözöl...
3. lilluska25 (válaszként erre: 2. - 244bb64f10)
2010. szept. 11. 20:10
milyen tea?
2010. szept. 11. 20:07

Liluka!


Én is így vagyok csak Férfi szemmel:)Hiába eszek vitaminokat nem sokat segit ,de a tea jó rá:-)

2010. szept. 11. 20:05
bocsi nincs ekezetem,szoval eleg idegesitö hogy beöltözök stb rendesen,es megis mär megyek is wcre napi x szer.....sainos alapbol hajlamos vagyok a petefeszek betegsegekre,holyag,de jo lenne ha nem jönne ki minden összel-telen....ki mit hogy tesz ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook