Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feledékenység 30 évesen fórum

Feledékenység 30 évesen (beszélgetős fórum)


1 2
9. f6afe63a24 (válaszként erre: 7. - Angelic smile)
2014. nov. 1. 20:35
Koszi a valaszt.Regebben ugy gondoltam raer 40 evesn kivizsgaltatni magam,minek idegesitsem magamat vele.De a mostani feledekenyseg miatt lehet elmennek,meg meglatom.
8. L.Ann (válaszként erre: 6. - F6afe63a24)
2014. nov. 1. 20:32

menj el es vizsgaltasd ki magad. a dolog ket eselyes: 1, nem vagy alzheimeres, es vegre megnyugodhatsz, es a kislanyodra koncentralhatsz. esetleg ad az orvos egy ket tippet, hogyan edzheted a memoriadat, vagy ajanl par vitamint, ami jo a memoria karbantartasara. 2, kialakuloban van nalad az alzheimer, es kapsz gyogyszereket, amivel karban tudod tartani a betegseget. ezt vagy kivaltod, vagy nem.

a lenyeg, hogy mig most magad alatt vagy, a vizsgalattal megadod magadnak az eselyt, hogy megnyugodj. ha pedig tenyleg beteg vagy, akkor feltetelezem, hogy ugyanugy magad alatt leszel, de legalabb kiderul az igazsag, ami megis csak jobb, mint a bizonytalansag.

7. angelic smile (válaszként erre: 1. - F6afe63a24)
2014. nov. 1. 20:31

Figyú! Van az úgy, hogy az ember elfárad. Ilyenkor nem tud úgy koncentrálni. Ez nem jelenti azt, hogy beteg lennél. Erre már számtalan patikában vény nélkül gyógyszernek nem minősülő terméket vehetsz. Mielőtt eluralkodik rajtad a pánik három dolgot tegyél meg! Egyik, hogy kivizsgáltatod magad, másik, hogy veszel egy ilyen terméket, a patikában biztos szívesen segítenek. :) Harmadikként próbálj meg többet pihenni!

És ne parázz! :)

6. f6afe63a24 (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2014. nov. 1. 20:26

Persze hogy miatta van.Nagyon imadom,sot meg szeretnek egyet.

Igen en is gondoltam mar ra hogy elmegyek,de meg egyenlore gyogyithatatlan,draga gyogyszerekkel talan lehetne lassitani, de en sajnos nem vagyok gazdag.

2014. nov. 1. 20:23

?? A kislányod nem ad értelmet az életednek??


(ha ilyen félelmed van, hogy örökölhetted, akkor már most el kell menni az orvoshoz, hogy megmondja, hogyan lehet gyógyítani, vagy elodázni a betegséget!)

4. fef1fd74b5 (válaszként erre: 3. - F6afe63a24)
2014. nov. 1. 20:23
Elhiszem,csak a kijelentés volt furcsa.
2014. nov. 1. 20:21
De o igen,de megis nagyon rossz.
2. fef1fd74b5 (válaszként erre: 1. - F6afe63a24)
2014. nov. 1. 20:20
A kislányod nem sok értelem?
2014. nov. 1. 20:18
Amiota a kislanyom ovis lett ugy erzem nagyon feledekeny es szetszort vagyok.Olyan dolgokat is elfelejtek amit regebben nem.Most olyan mintha kinyilt volna a vilag es a vilagra es a gyerekemre valo figyeles mar sok lenne.Edesanyam Altheimeres,felek hogy nalam is elkezdodott.Igy tulsok ertelme nincs az eletemnek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook