Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feldolgozni egy szakítást... szerelmi bánat, avagy beszélgessünk, ha segítség kell fórum

Feldolgozni egy szakítást... szerelmi bánat, avagy beszélgessünk, ha segítség kell (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. jan. 13. 23:40

A hiszti vagy nem hiszti nevelés kérdése. Nem öröklött tulajdonság, hanem nevelhető.

Csak érdekességképpen:


[link]

gyerekek.html?fbclid=IwAR0b_5kVN1mzOKbwYYtHyOiUpdU27WaIISCVOXHSq0wWe7S2CmrG_KEo8yk

37. Bözsi néni (válaszként erre: 35. - V.Krisztina17)
2020. jan. 13. 23:32

Hát szerintem egy hisztis házisárkányt senki sem szeret.


A gyerekemet sem hagytam hisztizni, rávezettem, hogy értelmes lény módjára mondja el, ha valami nyűge van.


Szóval, de, változzon csak meg, és legyen értelmes, felnőtt nő.

36. Guruljka (válaszként erre: 35. - V.Krisztina17)
2020. jan. 13. 22:43

Ne mondj már ilyet!

Felnőtt nő ne hisztizzen. (Kislány se hisztizzen, de az nem ide való probléma.)

Senki sem azonos a benne valahol mélyen lapuló hisztis p.csával.

35. V.Krisztina17 (válaszként erre: 17. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 21:55
Biztos Te voltál a hibás? Ő teljesen tökéletes!!! Neee már! Ilyenkor magunkat hibáztatjuk. Ha valakinek nem tetszik hogy házi sárkány vagy,vagy hisztizel,akkor nem szeret. Senkiért ne változ meg, mert Valakinek biztosan így kellesz,és majd abban a kapcsolatban elmúlnak ezek a dolgok,mert Önmagad adhatodt
2020. jan. 13. 21:13

Köszönöm a sok választ.

A pizza javaslat nagyon tetszik!:) lehet be is vetem majd.

A változás annyi hogy ma este küdltem neki egy viber hangüzenetet melyben elmondtam mit érzek (higgadtan) s amiben elmondtam azt is hogy hétvégén lementem a szüleihez is elhozni az anno ottfelejtett cipömet s megköszöntem nekik mindent amot kaptam tölük amig együtt voltunk.

Azonnal felhivott. A hallottakon kicsit ledöbbent de mondta hogy kedves tölem hogy levezettem 160km-t és beszélgettünk.

Összeszedetlenül beszélt de mondta hogy nem hagy benne az albérlet anyagi gondjaival, kifizeti Ö maga a kauciot hogy ne bukjam el. Ez 200ezer ft.

Nem mertem neki megmondani hogy nem a pénz kell hanem Ö.

Mondta hogy eljön a cuccaiért, találkozzunk.

Azt mondta még hogy az érzései nem változtak mert szeret engem de nem bizik benne hogy menne mert oly sokszor igértem.


Szerintem holnap odaadom neki a nálam maradt dolgait..tudom hogy oksonak kellene lennem de nem tudom mit mondjak, hogy visszatérjen hozzám?


Vajon van még rá egyáltalán esélyem azok alapján amiket most leirtam?

33. V.Krisztina17 (válaszként erre: 1. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 20:51
A lányommal karácsonykor közölte az élettársa,hogy már nem érzi amit kellene. Két évig éltek együtt. Szegény lánykám nagyon szerelmes volt,azóta hol sír hol nevet,borzasztó látni hogy szenved. Persze haza költözött egyből.
32. Törpilla (válaszként erre: 18. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 20:25

Várd meg igen. Nem kell itt annyira kapkodni. Ha szeretitek egymást hagyni kell időt át gondolni. Nem biztos, hogy elment ez a hajó még..

De majd írd már meg másnem priviben hogy mire jutottatok. Mi is vesztünk úgy össze annak idején, hogy életem tettem volna rá sose látom többet és ma pedig a férjem. Majd csiszolódtok. Kérj bocsánatot hidd el meg fog enyhülni csak adj neki pár napot. Meg jöjjön ő.. Egy nő nem kajtat egy pasi után sem! Ő ment el ha kellenek a cuccai majd menni fog érte!

31. Guruljka (válaszként erre: 28. - Akinomuj)
2020. jan. 13. 20:12
Sajnos már nincs velem, elhunyt.
2020. jan. 13. 19:58

Jövök holnapmesêlek... Erős leszel... Túl leszel

. De nem boros pohărhoz menekülni! Nem megoldăs..

2020. jan. 13. 19:48

15. és 19. hozzászólással egyet értek.

Sajnálom, ami történt. Az idő fog meggyógyítani. Előre nem tudni, mennyi idő kell, de hidd el: napról-napra, hétről-hétre, hónapról-hónapra jobban leszel. Keress valami elfoglaltságot. Hobby, séta, kreativitás, bármi.

Viszont tanulj a hibáidból! Ez a legfontosabb. Legközelebb reflexből ugyanezeket a hibákat fogod elkövetni és ugyanide jutsz. Tudatosan kell máshogy reagálnod hasonló helyzetekben.

Magamból indultam ki, amikor ezeket írtam...

28. akinomuj (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2020. jan. 13. 19:35

Guruljka

Hatalmas taps a férjednek. Megérdemli. Szerencséd van vele. :-)

27. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 19:16

Ó, szív szakadj meg. Drámakirálynő😃


Fel kellene már nőnöd ennyi idős korodra, nem 4 éves ovis vagy.

26. Guruljka (válaszként erre: 24. - Törpilla)
2020. jan. 13. 19:11
Ehhez a tanácshoz kapcsolódva: én nem vinném azonnal vissza az otthagyott holmikat.
2020. jan. 13. 19:10

Én régen nem beszéltem róla, ha valami bántott, csak gyűlt bennem a sértettség és a harag. Aztán valami butaság miatt kirobbant, és senki nem állt meg előttem.

Egy ilyen alkalommal a férjem szelíd hangon közölte:

- Olyankor is szeretlek, ha ilyen mérges vagy.


Megállt a kezemben az odavágni szándékozott üveg.

Soha többet nem hisztiztem, viszont megbeszéltük az apró bosszúságokat is, mielőtt felgyűlhettek volna.


Úgy látom, sajnos sok fiatal nőben a környezete még erősíti is: vágjon ki egy jó kis hisztit, amolyan játszmaképpen.

Hát - nem normális tanács.

24. Törpilla (válaszként erre: 14. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 19:06

Nem jó máson ki tölteni. Probléma lesz még nem is egy hanem sok. Hiába a hiszti az nem fogja megoldani az sem ha a másikon vezeted le a?feszültséget. Kérj bocsánatot, most még hagyjad, pár napot had regenerálódjon. Ezt a fórumot sajnos kárnak indítottad itt sok a jó akaró aki le fog oltani, nah de ne keseredj el vannak itt azért kedvesek is akik segíteni is fognak építő kritikával. Ne búsulj, te sem gondolod komolyan, hogy örökre ott fog maradni a cimboránál lakni.


Küldj nekik egy pizzát a kedvencét persze fizesd is ki és írasd bele valahogy hogy : Sorry 😀😉

23. NomNom
2020. jan. 13. 18:46

Sok erőt hozzá. :S

Én csak ugyan azt tudom hajtogatni mint a többiek: majd jobb lesz.

A hisztit nem tudom, nem voltam ott, hogy tényleg annyira durva volt vagy volt rá ok amiért elszakadt nálad a cérna.

Nekem is 27 éves koromban lett vége. Fél évig bírtuk. Azóta házasok vagyunk. Szóval sosem tudhatod.:D

Azóta nem voltak nagyobb viták, hisztik. DE mindkettőnkön látom a változást is. Bele kellett azért tenni mindkettőnknek, hogy működjön.

2020. jan. 13. 18:23

Sajnálom, de én nem leszek kedves veled:S


Egy hisztis liba vagy, ahogy írod is. Remélem lesz annyi esze a volt barátodnak, hogy nem megy vissza hozzád, mert úgy sem tudsz megváltozni. Nyugodtan gondolj bele, ugye te is arra jutottál, hogy nem fogsz megváltozni. Sajnos az olyan emberek mint te mindig ilyenek maradnak.

Látok nem 1, nem 2 ilyet...


Örülj neki, hogy most nem agyabugyált el a párod minden alkalommal...

21. Guruljka (válaszként erre: 17. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 17:54
Emeld már fel a fejed. Hogy a fenébe lehet ennyit hisztizni, hogy egy felnőtt ember nem bírja cérnával?
20. _Berry_ (válaszként erre: 18. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 17:50
Minek várnád meg? Szedd össze a holmiját és vidd vissza. Mielőbb megteszed, annál előbb megkezded a lezárást. Ennyi, ez a hajó elment.
2020. jan. 13. 17:32

Figyi!


Fejezd be a hisztiket. Nem csak most, de a következő kapcsolataidban is. Legyen ez tanulópénz. Sírd ki magad, vágj földhöz pár poharat vagy tányért és ezek után uralkodj magadon. Ezt - amit mondasz magadról - egy férfi sem viseli el. Ha ezt folytatod, egyedül maradsz. Ez a tét.

2020. jan. 13. 17:27

Tudom hogy igaza van, ezért is hibáztatom magam.


A helyzetet neheziti hogy egy helyeb dolgozunk, hiszen ahol Ö melozik az nekem a másodállásom.

Én ma bem mentem be, hogy ne találkozzunk s ne sirjam el magam.

De nálam maradt pár ruhája s a a másik bankkártyája is.

Vissza adnám neki de nem visz rá a lélek hogy elé álljak.


Várjam meg amig eljön érte?

2020. jan. 13. 17:19

Egy szó, mint 100.

Tusom hogy én rontottam el.

Tudom hogy elégszer volt türelmes velem s elég esélyt adott nekem.

És tisztában vagyok vele hogy nem 1. És nem is 2. Alkalommal kezdtük ujra.. És mindig én **m el!

Éppen ezért tudom hogy én hiáb érzem hogy ez felrázott s tudok változni, Ö már nem jön vissza, hiába szeret :(

Hisz nem csak házisárkány voltam dr csalodott is bennem :(

Marad a szenvedésem s a tudat hogy ezt jol elszurtam

16. 8d00a82c06 (válaszként erre: 14. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 17:18

Szerintem messze nem ő volt az igazi.

Gyászold meg a kapcsolatot, de ne süllyed bele a bánatba , mert bármennyire is nem így érzed most egy férfi sem ér annyit hogy bele betegedj.

De ha újra belemész egy kapcsolatba ne legyél sárkány.

15. _Berry_ (válaszként erre: 13. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 17:18
Megértem a volt párod. Ha tavaly már újrakezdtétek, de akkor nem tanultál belőle, akkor persze, hogy nem akar újra próbálkozni. Azon sem csodálkoznék, ha a hisztid eloltotta volna benne az irántad való szerelmet. Az élet rövid, nem akar rád több időt pazarolni, ez pedig szerintem nem makacsság, ha korábban kaptál újabb esélyt.
14. cherryblosssom (válaszként erre: 12. - 8d00a82c06)
2020. jan. 13. 17:13

November végén megszünt a 2éves munkahelyem ez miatt voltan föleg zaklatott, sokszor vigasztalt de az ok nélküli hisztim s az ok nélküli balhék moatt besokallt.

Plusz azt mondta én elnyomom Öt a határozottságommal és ez is zavarja

13. cherryblosssom (válaszként erre: 10. - Törpilla)
2020. jan. 13. 17:11

Köszönöm Neked

Biztosan tudom hogy sosem csalt meg!

Én is titkon arra vágyom hogy szeressen annyira hogy hazajöjjön, de sok esélyt adott már nekem, s ha az eszemrr hallgatok tudom :itt a vége örökre:((


De megzavarodok. Nem tudom elmondani s megértetni Vele hogy ebböl végre tanultam, s változni akarok és fogok is!

Nagyon makacs férfi, szeret de makacs.

Sajnos nem hinném hogy a szerelme erösebb a makacsságánál

2020. jan. 13. 17:09

Sajnálom!

Az ok nélküli hisztiket mi váltotta ki?

Elégedetlen voltál a lelked mélyén?

Esetleg hazavitted a melót és rajta vezetted le?

De ha már másodszor hagyott el a természeted miatt akkor nem ő volt az igazi.

11. cherryblosssom (válaszként erre: 9. - _Berry_)
2020. jan. 13. 17:07

Nem az elsö kapcsolatom.

A legkomolyabb szakitásom, (nevezzük a személyt T-nek) mely megviselt 5éve történt.

Annyi különbséggel, hogy T.az a pasi volt, akiröl akkor azt hittem életem szerelme.. De T. minden vita alkalmával fel is pofozott. Tehát akkor,5éve bántalmazó kapcsolatban éltem. Nem tudom mit szerettem akkor, abban a férfiban. Nehezen, de én szakitottam T-vel, igaz 2évembe telt mire felépültem lelkileg s elhittem, hogy nem azt érdemlem hogy egy férfi üssön.


A mostani (aki elköltözött, s aki miatt nyitottam a forumot: nevezzük V-nek) sosem bántott! Sosem emelt volna kezet rám.

Fantasztikus férfi.

Tudom hogy okkal hagyott el, s tudom hogy hibás vagyok, mert én voltam házisárkány.

Mégis most látom be: ez a mostani szerelem amit V. Iránt érzek... Leirhatatlan.

Anno T.meg sem közelitette ezt amit most érzek.

És én bolond, azt gondoltam hogy az 5évvel ezzelötti szakitásomnál (T.) nem fájhat jobban semmi.

De igen! Az hogy most V.-t elvesztettem, tudom hogy ez a szerelem!

Borzasztóan fáj.

Nem tudom mit tegyek.

De megértem V.-t hisz joggal haragszik rám, türt eleget mellettem, elviselte az ok nélküli balhézásomat s nem akar új esélyt adni nekem, amit megértek.... De szeretem s ez akkora lecke volt hogy most egy életre tanultam belöle. De Ö már nem hisz nekem:(((

2020. jan. 13. 17:04
Célszerű elszámolni 10-ig mielőtt beszélünk. Kívánom, hogy haza menjen. Ha szeret igazán, megfogjátok tudni oldani ezt is. Próbálj az indulataidon jobban uralkodni. A pasik hosszú távon nem szeretik az biztos, de ha nem csalt meg, akkor még van remény, hogy szeret úgy is, hogy egy sárkány vagy 🐉! 😉
9. _Berry_ (válaszként erre: 7. - Cherryblosssom)
2020. jan. 13. 16:47
Ez az első kapcsolatod, vagy más kapcsolatban is ilyen ok nélküli hisztiző voltál?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook