Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanács, hogy eljegyzést követöen szakitást hogyan lehet feldolgozni? fórum

Tanács, hogy eljegyzést követöen szakitást hogyan lehet feldolgozni? (beszélgetős fórum)


11. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Solar-Tochter)
2022. ápr. 13. 08:48

Jó, meglehet, hogy valakit ennyire megtör egy szakítás.

De azért azon el kell ilyen esetben gondolkodni, hogy mi vezetett odáig. Mert ugye olyan nincs, hogy egy megromlott kapcsolatban csak az egyik fél a hibás. Valószínű mindkét fél odatette a magáét és akkor már talán nem is fáj annyira, hogy a dolgok így alakultak.


Ha sikerül a tesóval felvenni a kapcsolatot, erre azért emlékeztetni kellene. Gondolja végig, mi vezetett a szakításhoz.

10. Solar-Tochter (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. ápr. 11. 22:01
Nem lehetetlen. Én egy hasonló esetben 3 nap alatt 7 kilót fogytam.
9. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 9. 19:54
Sehogy. Velem sem tartja testvérem a kapcsolatot. Még soha nem jelentkezett, amikor bajban voltam, nem is örülnék neki cseppet sem.
2022. ápr. 9. 14:41

Vagy írsz neki, vagy felhívod telefonon, talán felveszi, és elmondod neki: hallottad mi történt, nagyon sajnálod. Ha valamiben tudsz neki segíteni, keressen nyugodtan.

Ennyi év kihagyás után pillanatnyilag ez a maximum, amit tehetsz. A többit bízd rá.

7. tien (válaszként erre: 6. - Sirga)
2022. ápr. 9. 14:36

Csatlakozom én is Timycat javaslatához .

Jobb ötleten nem nagyon van.

6. Sirga (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. ápr. 9. 14:06

Pont ez szúrt először szemet nekem is.


Amúgy egyetértek Timycat javaslatával: ajánld fel a segítséged, és ha Hozzád fordul, támogasd.

5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 9. 13:43
1 hét alatt 10 kg-t??? Kissé soknak tűnik.
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 9. 13:41

Írj neki, hogy mennyire sajnálod és ha bármiben segíthetsz bátran jelentkezzen, te ott vagy mellette ha kell.


Ennyit tudsz tenni. Ha "kíváncsi" rád keres, ha nem akkor is jól esik neki. Szerintem.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 9. 13:38

Szép dolog, hogy próbálkoznál, de egyáltalán kíváncsi rád? Ha eddig nem volt, nem biztos, hogy tőled elfogad bármit is.

Honnan tudod, hogy mi van vele, ha 3 éve nem tartjátok a kapcsolatot?

2022. ápr. 9. 13:37

Közhelyes tanács, de... idő.

Közben próbáljon meg az okra gondolni, amiért szakítottak.

Van annak jelentősége a történetben, hogy 3 éve nem tartjátok a kapcsolatot?

2022. ápr. 9. 13:13

Sziasztok kedves olvasók!

Tanácsot szeretnék kérni. Arról lenne szó, hogy a hugom (akivel 3 éve nem tartom a kapcsolatot :( .) most szakitott a párjával és ezt nem tudja fel dolgozni. Sajnos elég súlyos, mivel 10 kilót figyott 1 hét alatt és egésznap csak sír, dolgozni sem tud.

Mit bátyja próbáltam az években többszer kapcsolatott javitani vele, de sikertelenül. Most is úgy érzem valahogy segitenem kell, és emiatt kérek töletek tanácsot. Hogyan lehet segiteni, enyhiteni fájdalmát?

Válaszaitokat örömmel várom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook