Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fejfájás a 2. trimeszterben fórum

Fejfájás a 2. trimeszterben (beszélgetős fórum)


3. delbuk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 12. 17:57
Beszeld meg az orvosoddal, nekem akkor mar engedte az algopyrint, de addigra meg mar pont elmult a migrenes idoszakom. Nekem az elso trimeszter volt borzaszto, jegtomlokkel probaltam tulelni.
2020. jan. 12. 17:42
Algoflexet 2. trimeszterben be lehet venni.
2020. jan. 12. 16:24
17 hetes kismama vagyok. 3. Napja csillapíthatatlan fejfájással küzdök. Régen is fejfájós voltam, akkor általában ha csírájában elfojtottam nem volt gond. Akkor általában halánték és homlok környéki fájás volt, most pedig tarkó és fejtető körül fáj. Vettem be rubophent, nagyjából fél-1 óráig hat. Vérnyomásom teljesen normális. Már falra mászok, semmilyen testhelyzetben nem jobb, sem fekve, sem ülve, se állva sehogy sem jó már. Éjszaka sem tudok már aludni, mert az erős fejgörcsre ébredek. Próbáltam masszírozni, relaxálni, kint lenni a friss levegőn, hideg borogatást is. Létezik valami erősebb de nem káros gyógyszer bármi, amit be is vehetek? Kedden megyek az orvosomhoz, de addig megőrülök.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook