Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor az első trimeszterbe jártatok, megéreztétek valamiből hogy fiú lesz e vagy lány? Ha igen milyen jelek voltak rá? fórum

Mikor az első trimeszterbe jártatok, megéreztétek valamiből hogy fiú lesz e vagy lány? Ha igen milyen jelek voltak rá? (tudásbázis kérdés)


1 2
2022. szept. 19. 19:58

Nem.

Mindkettővel a második trimeszterben jártam már, mikor meg sikerült érezni a nemüket.

Jel nem nagyon volt, kisfiammal egyre távolibbnak éreztem, hogy lányom legyen, kislányommal meg mindig a kislány ruhákat csodáltam meg a boltokban. 16 hetesen ultrahangra mentem és szinte hallottam az orvost előre, hogy mondja majd, hogy kislány. De ez már csak aznap volt. És így is lett.


9 hetesen semmilyen megérzésem sincs most sem.

43. 35e7baa159 (válaszként erre: 31. - 6b006fc769)
2022. szept. 19. 19:49
Véletlen nem Adrinak hívnak 🙂?
2011. nov. 1. 20:45
tudtam és kész:))
41. d'moni
2011. nov. 1. 20:39
Én az első pillanattól kezdve kisfiút éreztem. A savanyút kívántam stb. Aztán a 20. héten kérdezte az UH-os nő, hogy szeretném e tudni a nemét. És persze, hogy szeretném és mondta, hogy kislány. Szóval ennyit a megérzésekről. Most 27 hetes vagyok és már a nődokim is kislánynak látta :)
2011. márc. 4. 17:03

Az elejétől kezdve lányként gondoltam rá mindenki azt mondta lányos hasam van, lányneveken gondolkoztunk, édeset kívántam végig.

Elmentünk 4d-s uh-ra doki kérdezte ha látom a nemét mondhatom mondom igen válasz egy másodperc múlva egyértelműen fiú ott a kukac.Most 38. hétbe vagyok és a kuki maradt:-))

Na mondom ennyit a megérzésről meg a jósolgatásokról.De nem bánom hogy fiú a lelkem mélyén azt szerettem volna.

39. homern
2011. márc. 4. 13:53
Én egyáltalán nem figyeltem fel semmi nemre utaló jelre.
2011. márc. 4. 12:46

Most vagyok terhes a harmadik gyerekemmel. És semmi különbség nem volt a terhességeim között. Még a hasam formája is ugyan olyan.


Én az első két terhességemnél már az elején biztos voltam benne hogy fiam lesz, és most is az első pillanattól tudtam hogy lány. Bár még van egy hónapom szülésig de megmutatta magát hogy tényleg kislány.:))


Nálam semmilyen jel nem utalt arra hogy fiu lesz vagy lány. Egyszerüen csak megérzés volt. Ami mind a háromnál bejött.

2011. márc. 3. 22:47
Hat en pl 10 hetesen tiszta kiuteses lettem es valahol olvastam hogy a fiu baba termel valamifele hormont amire nehanyan igy reagalnak.Ezek utan en mar gondoltam hogy fiu....az is lett
36. 83ff5144bd (válaszként erre: 34. - Anduska80)
2011. márc. 3. 21:41
nekem a pocakom is "fiús" volt...:D és mégis,ízig vérig kislány lett! :D
2011. márc. 3. 21:40
én a 20 hetes UH előtt biztosan éreztem,hogy fiú...erre az UH-n közölték hogy kislány...:D és tényleg...:D
2011. márc. 3. 21:19
A védőnő nekem azt mondta,ha felsőtestre hízom,fiú lesz,ha combra,fenékre kislány,a női hormonok miatt.Nálunk bejött.Kisfiúnk született.
33. solmyr
2011. márc. 3. 08:06

Az első terhességemnél rögtön tudtam, hogy kisfiúnk lesz. Hogy miből vagy honnét, nem tudom, csak úgy éreztem. Igazam lett.


Most a második babánkkal vagyok várandós. A mostani terhességem az előző szöges ellentéte, a baba is sokkal aktívabb, mint az első volt, és mégis kisfiúnk lesz újra.


Sajnálom? Egyáltalán nem.

Mert szerintem teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány. A lényeg, hogy egészséges legyen!!!

2011. márc. 3. 07:19
Én éreztem,hogy lány lesz és a párom is.Mindig mondogatta,hogy jó lenne ha fiú lenne de ő lány lesz.Úgy is lett!:)
2010. febr. 22. 01:20
Aznap, mikor megfogant jöttem rá, hogy a lányomat Johannának fogjuk hívni:-) MIndig is kislányként gondoltam rá, de csak a 21. hétem mutatta meg, hogy igazam van:-)
2010. jan. 19. 22:29
Egyszerűen tudtam, hogy a második fiú lesz, mindig is tudtam terhesség nélkül is. A lányomnál is biztos voltam ami a nemét illeti.
2009. nov. 10. 14:13

Sziasztok.

Én kislány párti vagyok, és csak remélni tudtam hogy kislányt várok.A férjem meg fiút szeretett volna, Én nyertem.Lányunk lett,nagy fiús pocakos hasammal !!!

2009. okt. 29. 13:36
jéé, ez nem uj topik és ugyanezt leírtam három hónapja is de sebaj...
2009. okt. 29. 13:36
én a fogantatástól fiúként gondoltam rá, valahogy ezt éreztem. amikor kérdezte a doki a 16. héten, hogy megmondja-e a nemét, majdnem véletlen mondtam, hoyg nem kell, mert már tudom. és hát hatalmas kukaca van azóta is:) tényleg fiú:)
26. xti_ (válaszként erre: 15. - Tücsimücsi)
2009. okt. 29. 11:57
én lányt szerettem volna, de kezdettől éreztem, hogy fiú. már a 12. héten ki is derült, hogy tényleg az.
2009. okt. 29. 10:30
Én megálmodtam hogy fiú és másnap a doki is ezt mondta.
2009. júl. 16. 09:56
Nem. De a bőröm zsírosabb, és kisfiút várok.
23. *Pillango* (válaszként erre: 15. - Tücsimücsi)
2009. júl. 16. 00:00
lehet hogy szerencse, de akinél ez működik az élet más területén is, annak nem meglepő ha ezt is megérzi. én előbb veszem fel a telefont mint csörögne, meg előbb hívtam a papámat is, hogy :( mikor meghalt a mama. szóval ez alkati dolog is lehet.
2009. júl. 15. 23:57

igen, a másik: édesanyámnak ugyanilyen volt a terhesség eleje öcsémmel, mint most nekem. nem hányt, jól volt, plusz paradicsomot kívánta:)

a lányokkal a családban és ismerősökkel én csupa hányós sztorit hallottam.

2009. júl. 15. 23:56
az első pillanattól kisfiúként gondolam rá (nekünk mindegy volt a neme), Tsc-ban a ruhaállványnál nézegettem kiszoknit a nagymamiknak az elújságoláshoz, bele is tettem a kosárba egyet, a pénztárnál esett le, hogy egy kék zokiniról van szó, a lányruhákhoz oda se mentem... :) 18 hetes vagyok amúgy, és egyértelmű kisfiú:)
20. kszisz
2009. jún. 11. 15:08
Nem. Utána azt éreztem, h fiú lesz, csúcsos volt a pocim is...mégis lány lett :)))
2009. jún. 7. 20:45
Én elejétől kezdve éreztem, hogy kisfiú lesz, és az is lett! Nekem bejött a megérzés:-)
2009. jún. 7. 16:37
Én két lányra vágytam és ma két lányom van. De az elsőnél kerek, a másodiknál hegyesebb, "fiús" hasam volt. Éreztem, hogy lányok lesznek, de fiúknak is örültem volna persze.
17. marcsix (válaszként erre: 15. - Tücsimücsi)
2008. jún. 18. 15:47
Azt mondják ha a két terhesség teljesen más jeleket produkál, akkor nem azonos nemüek lesznek...ezt csak hallottam. nálam mot mindenki azt mondja, hogy lány lesz pedig még a pocim sem látták. de nekem is csúcsos..Mi lányt szeretnénk most.de a legfontosabb akár mi is lesz, lány vagy fiu, csak egészséges legyen. Bár most ez olyan betanult szövegnek tűnik, de a fiamnál, sajnos a doki nagyon sok eredményem miatt vízfejünek, gerinchiányosnak, törpének, és tudom is én minek mondta még, és teljesen egészséges lett. Nálam az egészség a legfontosabb!:)
16. win (válaszként erre: 15. - Tücsimücsi)
2008. jún. 18. 13:51

A hasakról annyit, hogy a fiamnál mindenki azt mondta lány, mert olyan szép kerek hasam van. A lányommal meg közölték, ez egy fiús pocak! ;DDDD


Nálunk mindkétszer a férjem "tudta", hogy mit csinált! :P ;DDDDDD Először 100%ig biztos volt a fiúban. Másodszor már nem ennyira, de akkor is mondta, ő úgy gondolja, lány lesz. Nyert.

2008. jún. 18. 12:37

Kizárt dolog, hogy valaki ezt megérzi!!!

Esetleg lányt vagy fiút szeretne és szerencséje van, hogy tényleg olyan nemű lesz.

Én az elsőnél biztos voltam benne, hogy úgyis fiú (lánypárti vagyok, ezért nem bíztam benne, hogy lehet ilyen mákom), lány lett. A másodiknál azt "éreztem" ez is lány lesz ( akkor már fiút akartam) és hát fiú lett.

Egyáltalán nem lehet ezt megérezni.

Viszont az is biztos, hogy a has formájából lehet következtetni. Nekem a lányommal alig volt hasam, csípőre szélesedtem. A fiamnál már a második hónap körül csúcsos volt ( a férjem már akkor fiúra tippelt és igaza lett).

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook