Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » FARM VIP 2021 fórum

FARM VIP 2021 (beszélgetős fórum)

1 2
45. Maruszja2 (válaszként erre: 42. - Hatvanas)
2021. dec. 24. 22:55
Teljes mértékben egyetértek. A tavalyi Farm sokkal jobb volt. Az a sok nagyon inkorrekt játékszabály (Gyepi visszahozása a játékba, a döntőben a volt játékosok beleszólása, "holló" undorító csalásai (szétdobált kacsák, eldugott sárga lap a szénában, a vödoör töltése) nagyon felháborítóak! Nem volt egy fair küzdelem! Dóri simán nyerte volna a versenyt ezen szabályok nélkül...és meg is érdemelte volna!
44. Auróra2010 (válaszként erre: 43. - Tímea_)
2021. dec. 24. 09:14
Tényleg nem volt olyan, aki megérdemelte volna a főnyereményt. Én a Dórinak addig drukkoltam, még ehét elején be nem áldozta Henryt, nem is néztem folyamatosan a döntöt csak háttérzajként szólt.
2021. dec. 24. 09:01

Egyikőjüknek se drukkoltam.

Dóri számomra a játék elején fel se tünt, nem tudom, hogy a másik műsorban milyen teljesítménnyel játszott, de itt nem sokszor tűnt fel a kiemelkedő tehetségével, csak a játék végén, mikor már kikészült és csak sírt, mint Mónika.

Holló játékát is sokan megkérdőjelezték, hogy csalt, nem csalt, fifikás, ahogy Demcsák mondta. Szociális helyzet ide vagy oda, minden egyes szereplő a milliókért ment be a játékba, függetlenül a szociális helyzetétől.

Sokan játszották a mártírt, a sértettet, nem igazán volt egyetlen olyan ember számomra, de csak számomra, aki megérdemelte volna ezt a főnyereményt.

2021. dec. 24. 08:10
Többekkel egyetértve én is azt gondolom, hogy a tavalyi sokkal izgalmasabb volt. Ez a szereplőkön múlik, nem is néztem elejétől, mikor láttam, hogy kik mennek. Aztán mégis bekapcsolódtam, inkább a játékok miatt. A szereplők közt most is volt idegesítő perszóna: Dia, ő a játékosokat is idegesítette azzal, hogy túlbeszélte a dolgokat. Gyepi persze másképp látja, ez természetes. A lebosszantóbb azonban a játékszabály volt idén, a kelleténél nagyobb szerepe volt a szerencsének, főként pedig a kiesett játékosoknak. Miért ők döntöttek a három középdöntős sorsáról?! Hollónak rég ki kellett volna esnie, ha az érdemeit nézzük, de az egy milla után mindenképpen. Rettentően idegesítő, ahogyan a múltjára hivatkozva mindenkit próbált meglágyítani. Eleinte még szimpi volt, de a siránkozása, a helyezkedése ellenszenvessé tette. Nem volt sportszerű, nem ő kellett volna nyerjen. Nekem Dóri az igazi nyertes!!
2021. dec. 23. 07:40
Nyerje a Holló, oly mindegy. A másik kettő nem igazán tett a játékhoz sokat. Ez a széria nem volt valami jó.
2021. dec. 22. 14:33
Kis szemétke volt a Dóri. Nyugodtan párbajozhatott volna, de úgy látszik sirással mindent elért. Hanem a Zsolti, no comment
2021. dec. 18. 18:22

Úgy gondolom, Dóritól félnek.

Sajnos egységesen kiszavazták a játékból, ami nagyon rosszulesett neki. Szegény játszani szeretett volna végre, nem termelni. Mint mondta, játszani jött - mellesleg simán nyert volna. Na ezt nem tudják lenyelni az ellenfelek, vagy már mondhatjuk lassan úgy is, hogy ellenségek.


Hajrá Dóri, mutasd meg milyen ügyes vagy !

2021. dec. 18. 07:52
Az egész net attól zeng, ki nyeri meg a játékot.
2021. dec. 17. 15:24

Óriási csalódás volt a tegnapi nap!

Az eddigi véleményem leírtam lentebb már.

A mostani véleményem pedig leírtátok Ti!


Egyébként, nagyot csalódtam Kammerer Zoliban! Aki olyan gyűlölettel esett neki Gyepiéknek, majd megijedt tőlük, és egy Geréb lett belőle. (Annyira antipatikus lett, hogy már a hadaró beszédét sem értem.)

Fehér Holló is csalódás, elrepülhetne!

Továbbra is maradok a sárgáknál, hajrá!

36. Maruszja2 (válaszként erre: 35. - Papája)
2021. dec. 17. 11:48
Én is Dóri és Henry miatt nézem meg, remélem valamelyik sárga kiejti a gyepis pár egyik, utána a másik tagját!
2021. dec. 17. 11:15

Nagyon sajnálom Gergőt. Tiszta szívű és őszinte ember. Aljas kétszínű, számító tettestársak áldozata lett. Direkt nem embereket írtam.

Örülök, hogy Gergő megnyerte az 1 M. Ft-ot, megérdemelte.


Csak Dóri miatt nézem tovább, ha véletlenül kiesik, akkor befejeztem.


Féltem Dórit ettől a ragadozó hazug társaságtól.

Gondolom most a pirosak összefognak, hogy sorba kiszavazzák a sárgákat.

Szurkolok, hogy a sárgák erősek legyenek és győzzenek a párbajokon, nyerjen Dóri, vagy bármelyik sárga, de ne piros !

2021. dec. 16. 21:20
Én is ma néztem utoljára.
2021. dec. 16. 21:13
Gergőnek a helyében Diát vittem volna ki, csak Ő ettől sokkal intelligensebb!!!!!
2021. dec. 16. 21:11
A mai kiszavazás undorító számomra! A két kus köpönyegforgató, Zoli és Holló szavazat indoklása felháborító! Egy nagy lapáttal a műsorvezető Zsuzsa is rátesz. ...Gyepit és a párocskája szeretném ha eltűnne a műsorból, de Véglegesen!!!!
31. Auróra2010 (válaszként erre: 28. - D1zsúlika)
2021. dec. 16. 14:48
Én már a legelső hozzászólásomban leirtam, hogy a Dia egy patkány.
30. Auróra2010 (válaszként erre: 29. - Papája)
2021. dec. 16. 14:46

Éppen ezt akartam leirni én is, nagyon szemét volt Zsolti a 2 sárga fiúval,de bizom abban hogy a játékosok nem befolyásolhatók és nem hülyék, mielőbb megszabadulunk GyepitőL ÉS Diától. Utóbbi 2 tegnap annyit szerepelt, hogy felmerült bennem inkább nem is nézem, nem vagyok kiváncsi sem a gyepi sem a dia rusnya pofájára.

Nem tudom mi érhette Zsoltit, eddig nem volt ilyen kipécéző, még jó hogy nem tul nagy a szókincse.

2021. dec. 16. 08:24

Lassan átmegy a játék a "gyomorforgatóba".

Durván manipulálják az eseményeket. Gyepit visszahozták. Miért ? Ki fia-borja, talán neki szánják a győzelmet ?


Zsolti tegnap nagyon túljátszotta a szerepét. Direkt felbujtotta a játékosokat Gergő ellen.

Nyilván Gergő eddig sem volt a rend példaképe, ezt be is vallotta. Most viszont kiélezték ellene Gyepit. Henryt is "kóstolgatta" Zsoltika, de nem jött be.


Védettségi játéknál miért erő játékot játszottak. Nyilvánvaló volt, hogy a nehéz vödröt férfi tartja tovább, csak elszámolták, nem Gyepi nyert - szerencsére.

Jól tették, akik kiálltak, vagy feladták, mert az esetleges párbajnál jobb fizikai állapotban lesznek adott esetben.


Dia meg csak pofázik-pofázik, szörnyű perszóna !

2021. dec. 15. 22:54

Ez az évad igen gyenge. Ennek eklatáns példája a fórum gyér forgalma is. :) Szerintem.

A Farm már címében sem igaz, mert nem arról szól már amiről kellene.

- A polgárpukkasztó kérdésekkel, egymás ellen fordítják a játékosokat, amire nem kíváncsi a néző.

- Ennyire még nem volt irányított a játék sem.

- Ennyire még nyúltak bele nyíltan a játékba, mint most. És bizony kilóg még a lónak a testrésze is bőven!

- Az utolsó sárga-piros játéknál a sárgák nyertek. Athinának is ugyanúgy a csapat tagjaként kellett volna felmenni a házba.

- Nem kellett volna Gyepivel megküzdeni azért, hogy Gyepi visszakerüljön.

- Miért nem cserélt helyet a sárga és piros csapat középidőben?! A 3-3 fő miért cserélt helyet csak úgy?! - A védettségi játékokat ahhoz igazították, hogy ki legyen a védett. Lásd, a "vizes" védettségi versenyt

- Gyepiné javára miért hozták vissza egy barbatrükkel Gyepi urat?!

Egyébként Dia volt a legellenszenvesebb játékos a többiek véleménye alapján. De Dian nem vállalta fel ezt, inkább támadásba lendültek Gyepivel. Így egyből Zoli lett a kétszínű a végén. Itt most egyik játékos sem különb a Deákné vásznánál. Megérik a pénzüket! ( Pláne azt a sokat amit kapnak! :))) Ha rajtam múlna, most a fődíjat egy gyermekkórházmak adnám!

27. D1zsúlika (válaszként erre: 26. - Maruszja2)
2021. dec. 15. 22:32
Egyetértek, én sem tartom egy jó koncepciónak!
2021. dec. 15. 20:28
Nagyon igazságtalannak tartom, hogy a "Gyepi"-t visszahozták a játékba, miután kiesett a párbajon! Szerintem a "párok" unalmasak játékban, jobb lenne, ha csak szólójátékosok lennének benne. ...és szerintem a "gazda?" Zsolti nagyon túljátssza a dolgot, főleg a mai, dec.15- i adásban..már-már idegesítő!
25. D1zsúlika (válaszként erre: 24. - Auróra2010)
2021. dec. 7. 19:23

Én is! :)


(Azt viszont elfelejtettem, hogy mikor fog a két csapat egyesülni?)

Jó lenne, a sárgáknak is egy kis kényelem!

2021. dec. 7. 18:08
Én egyéniben a Zolinak vagy a Dórinak drukkolok, csapatban a sárgáknak.
2021. dec. 6. 15:57

Visszanézve a lemaradást, a műsorról az alábbiakat gondolom:

Mónika kiesésével, megszűnt az állandó picsogás, a "bizonyítvány magyarázata." Igaz, hogy már nincs jelentősége, de azért kíváncsi lettem volna, hogy Szilvi és Zoli miért Mónira rakták a jeleket?!

Nem vagyok Mónika fan, de Szilvi és Zoli is álságos volt vele szemben! Csak szimulálták a megértésüket! De Mónika előtt nem vállalták fel a véleményüket.

- Szilvit nem ismerem, de ezen viselkedéséért nem lett a szívem csücske! Jobban figyelem majd a ténykedését, mert az előzetes alapján, elsunnyog csak, és elkummantja a feladatokat! :)

- Sajnos Mónika imázsának nem tett jót ez a műsor. (Akárcsak az időjós Zitának a Nyerő Páros!)

- Zoli egy nagydumás ember volt mindig azokban a műsorokban, ahol Kucsera Gáborral szerepeltek. A kajak kettes legendái ők, de Zoli itt igen csendes. Visszafogott szereplő. Mónikának lelki szemetes volt, mindig együtt érzett vele látszólag, ezért nem értettem miért tette rá a jelet? Fájt neki, hogy Zoli "elárulta" és jogosan mondhatta volna háááát, " Te is fiam Brutus?!

- Azt viszont sajnálhatják, hogy nem Mónika előtt ejtették ki és bontották meg a házaspárt - főleg Diát! -, mert most már nehezen fogják tudni kiejteni őket.

- Fehér Holló szerelmes pillantásai, üzenetei a másik csapatban Buzás Dóri felé a show része. Bizonyára a kreatívok ötlete! :)

- Athina, az örökmozgó temperamentumos nő, ugyanolyan visszafogottnak tűnik, mint a fent említett Zoli.

- Gergőben nagyon kellemesen csalódtam eddig. Ellentétben a két "volt piros játékossal.

Ez az évad már konkrétan egy " pletykás, kibeszélőshow lett. Egy kis pletyka, egymás taposása, kibeszélése, trágyázás, állatsimogatás, reklám és kezdődik a műsor elölről az egész. Kár..........

Nos, majd meglátjuk, hátha ma változik valami?! :)

22. Tímea_ (válaszként erre: 21. - Papája)
2021. dec. 6. 13:01
Izgalmasabb lett volna, ha Mónika marad és Dia repül, talán a műsor végére végleg elszakadnak a hangszálai:)
2021. dec. 5. 14:12

Végre megszabadultak Mónikától is, így már nézhető és izgalmas is lehet a Farm.

Hajrá sárgák !

2021. dec. 1. 22:18

- Ha Jolly maradt volna, biztos nem sírt, nem duzzogott volna! A Piros csapat rosszul döntött! A csatorna kénytelen volt belenyúlni a játékba. Ez volt a "Hüpp-hüpp-hüpp, Barba trükk", mint a mesében. :)

Vagyis, a hármas személycsere. Mónika már a Piros csapatban is sírt, panaszkodott Zolinak, hogy nem kedvelik egymást Diával és mégis vele kellett átjönni az "idegenek" közé. De a jobb körülmények, mosolyt csaltak arcára hamar.

- A Sárga csapatnál nagyon tetszett, hogy nem voltak vevők Noémi és Viki áskálódására! Hiába szerették volna felvilágosítani a Sárgákat Barbiról, nem volt szimpatikus nekik a két lány rosszindulata.Gergő bele is betegedett a gondolatba, hogy ez a rossz indulat fog eluralkodni és féltette a csapatot.

( Egyébként Gergő a sárga hajpánttal a hajában, úgy tűnt, mintha Kabir Bedi ( Sandokan ) lenne??

- Zsoltitól megkapták az új "rongyos" feladatokat. Szőnyegeket kellett készíteni, majd a kékfestő-eljárásba is beavatták őket. Vajon a "csere" miatt, melyik csapat fogja nyerni a termelési versenyt? Vajon a cserével erősödtek, vagy gyengültek a csapatok?! No, majd holnap kiderül.

- A bejátszott előzetes alapján Singh Viki sír és panaszkodik! Úgy látom, hogy vele is csak többen lettek! (Elment Sírós Móni, jött helyette Sírós Viki.) Szintén az előzetesben Mónika azt mondta Zsuzsinak, hogy őt elküldték a Sárga csapatból és a Piros csapat "nagy szeretettel" fogadta?! A kamera szerint, sokan mosolyogtak ezen, volt aki fura nézésével, pofavágással illette Mónikát. Erre én is csak azt gondoltam, hogy tejószagúanyaúristen, ez a Mónika egy istenverése! Te drága jó medve anyám a málnásban, remélem, hogy összefognak és kirakják őt az első adandó alkalommal?! (Még a hármas csere ellenére is azt mondom) Hajrá Sárga csapat! :

2021. dec. 1. 15:30

Attól tartok Barbi mostantól keresztbe tesz a csapatnak, csak azért is. Nagyon rossz természetű. Én őt rúgtam volna ki páros lábbal.

Jollyval még tudtak volna játszani.


Hajrá Sárgák !

2021. dec. 1. 15:15

Ez az undormány Barbi csak magyarázza hogy ők csak csókolóztak, de arról úgy látszik nem hallott, hogy ilyesmit idegenek előtt - pláne ahogy ezek csinálták - nem illik.

A Hollóról én eddig nem hallottam, de nem is gondoltam hogy ilyen jófej értelmes srác.

2021. dec. 1. 10:18
Egyetértek Hollóval, aki tulképpen megmagyarázta a saját bizonyítványát, de mit is várhattunk volna Jollytól, aki egy erőművész:)))))))))))))
16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Mendi1)
2021. nov. 30. 20:20
Azta 🤣🤣
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook