Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » FARM VIP 2021 fórum

FARM VIP 2021 (beszélgetős fórum)

1 2
15. Mendi1
2021. nov. 30. 20:18
Ma láttam egy fotót a piros csapat Jollyjáról . Teljesen tar , pepije van .
2021. nov. 30. 16:04

És még csak annyit:

Nagyon igazságtalan volt a védettségi feladat! Nem tudom, hogy előtte gyakorolhattak-e, vagy nem, de van aki képtelen még megállni is a SUP--on. Szilvinek ez játék volt, hiszen hosszú évekig a nagyvilágban ilyen sportokkal foglalkozott állandóan ( sznobordozás, szörfözés, wakeboardozás a világ tengerein a nagyvilágban! Nem okozott gondot ez a vizisport Kammerer Zolinak, a 3-szoros olimpiai és világbajnoknak sem. Kiszámítható és nagyon átlátszó volt ez a játék. Főleg a többiekkel szemben. Szerintem.

13. Tímea_ (válaszként erre: 11. - D1zsúlika)
2021. nov. 30. 13:56

Én azt se tudtam ki ő:)


És igen: Hajrá sárga csapat!!!

2021. nov. 30. 13:54
Sose voltam Fradi dreukker, a Budakaláz SC -nek még a neve sem mond semmit. Gyepit utálom, amióta kinyirta a kis Heatley-t
11. D1zsúlika (válaszként erre: 9. - Tímea_)
2021. nov. 30. 13:44

Igen, nekem is Nagy Noémi, az üzletasszony a nagy kérdője! A "fekete ló" a piros csapatban nekem!

A bemutatkozáskor elmondta, hogy a " Feleségek luxuskivitelben " c. műsorban vált ismertté. Saját ruhamárkája és táskakollekciója van. Üzletasszony, szoftvereket fejleszt, valamint enteriőr designerként több száz fős lakóparkokat rendez be.

És itt jött a kérdőjel, hogy mi köze van az üzletasszonynak egy vidéki farmhoz?! Mit akar bizonyítani? Azon kivül, hogy látott már vidéken állatokat?! Node, hogy állt a kezében a kaszanyél? Viszont szellemileg ő van a topon a piros csapatnál, ami a számoást illeti! :)

Úgy láttam az előzetesben, hogy tettek rá jelet. Lehet, hogy ő fog kiesni ma?!

2021. nov. 30. 13:25

Arra még nem jöttem rá, hogy milyen funkciót szántak a házaspároknak, hogy bedugták őket a műsorba?! :)

A sárga csapat házaspárja Tarcsi "Jolly" Zoltán a magyar mulatós zene "világhírű" előadója és párja Barbi. Jolly exe "Suzy" Zsuzsi volt, akivel, mint "Jolly és Suzy" járták az országot. Szakításuk híre hónapokig folyt a csapból. Annyira, hogy már én is "veszteségként" éltem meg a válásukat! :))) EÚj párja a fiatal Sutyi Barbi nem ismer lehetetlent! Buldózerként nyomul, mint a többi szubkultúrás "celeb rokona". Ez kell a csatornának, ezekután fognak ők még főzni is, sőt extrafaxos műsorban versenyezni. Műsort vezetni, akárcsak Zsolti gazda, aki elvitte "őköt" borszívó versenyre. Barbi hangerőben még Palik Lacit is kenterbe vágja a hajókürt hangjával. De a kínosan furcsa zöngékkel, már éjjel is zavarja lakótársai idegeit. Hiszen Andor is az udvarra menekült az ágyneművel együtt a hintaágyba, az éjszaka közepén. És a fene se tudja, hogy a farm különböző szegmenseiben mi folyik napközben?!

- A sárga és a piros csapat 1-1 házaspárja tegnap méhészkedett! A piros csapat nem örült, hogy Jolly és Barbi visszaérkezett. Teljes volt a feszültség és a népharag a házaspár felé. Sylvi ki is osztotta őket káromkodva, de a csatorna kisípolta. Fehér Holló és Zoli a vita elöl inkább kimenekült az udvarra.

- A sárga csapat házaspárja, Gyepes Gábor és Póth Diána csendben van, ők nincsenek egymás poppolójában egész nap. ( Persze nem csoda, "már" több éves házasok. :) Ők a méhészkedésből vidáman érkeztek vissza. Jó hangulat kerekedett a pajtában.

- Végül a sárga csapat nyerte a levendulás termékek versenyét is.

- Holnap a piros csapatnak lesz farmgyűlése, és egy piros játékos távozik.

- A védettségi játék vizes feladat volt! És ezt senki sem úszta meg szárazon! :) Kammerer Zoltán nyert! (Még szép, hiszen olimpiai kajakos!)

- Kiváncsi vagyok, ma ki fog kiesni a piros csapatnál?!


Hajrá sárga csapat! :)

2021. nov. 30. 12:27
Függetlenül Szuperák Barbie viselkedésétől, nem szimpi ez az üzletasszony nekem:)
8. papája (válaszként erre: 7. - D1zsúlika)
2021. nov. 29. 15:37

Jobban tetszik az összefoglaló véleményed, mint maga a műsor. Gratulálok. Nagyon jól jellemezted a játékosokat.


Személy szerint várom, hogy Dóri megnyíljon, mert játékosnak jó lehet. Ügyesen javította a tetőt és a hatalmas ládát is rutinosan cipelte valamelyik fiúval. Az örömtáncnál úgy látszott ő a legboldogabb.


A házaspárok semmire sem alkalmasak.

2021. nov. 28. 19:51

Nézem a műsort, de csak fél szemmel! :) A másik féllel pedig a Konyhafőnök VIP műsorát. Így "szörfözök a két csatorna között. ( Azért a farmról a konyhába történő "szaladgálás" már kezd unalmas lenni! :)))) Kár, hogy egy időpontban fut a két műsor.)

A Farm előző évada jobban tetszett. A mostani 16 szereplő közül első blikkre bizony 8 szereplő ismeretlen volt számomra. Guglizni kellett. Az elmúlt egy héttel kapcsolatban az alábbiakat gondolom:

- Már az elején nem tetszett, hogy Schmuck Andor cukorbetegként vállalta a további szereplést az "üszkösödésre" hajlamos, sérült lábával. Node a dolog azóta okafogyottá vált, mert győzött a józan ész! Viszont, menet közben megkedveltem Andor pikírt beszólásait. Ütősek voltak, pláne ami a mérnyákoló "Sutyerák" Barbit illeti. Aki túl ordítja valóban még a hajókürtöt is!

- Mint tudjuk az előzetesből, hogy Singh Viki a forgatások alatt agyérgörcsöt kapott. Majd pár nap múlva visszaállt forgatni. Szerintem helytelenül, mert az egészsége fontosabb lenne! ( Ugyanúgy nem tetszett, hogy a Konyhafőnök műsorában Schobert Norbi is a sztrókja után, visszaállt forgatni??!! Azóta is nyomják őt, mint Krahácsot! )

- A zenész Fehér Holló nagyon dicsérte Barbi kajáját. Megállapította, hogy ritka, mint a "fehér holló" aki annyira finom főzeléket csinál, mint Barbi! :))

- A piros csapatban Bódi Sylvi szereplése kellemes csalódás. ezidáig.

- Nem tetszik viszont, hogy Jolly és Kammerer Zoltán állandóan egymásnak feszül?!

- A sárga csapatnál nem Heatlie Dávidnak kellett volna kiesni. Én Póth Diát, vagy párját Gyepes Gábort küldtem volna haza.

- Erdélyi Mónika imázsának sem tesz jót ez a szereplése. Túl sokat mórikál, magyarázza a bizonyítványát és sír, mint a fürdős lányok. Sírt a szavazás előtti napon, mert Dia nem dicsérte meg a kajáját, sírt, mert nem tudták gyorsan megoldani a termelési feladatot. Sírt, mert nem tudta kire rakni a jelét, sírt, mert ő maga sem akart kiesni, sírt, mert nem szeretik. sírt, mert őt fogják hazaküldeni, sírt mert senki nem simogatja meg a buksiját?! Pfhúúúú! Node hiába sírt, bizisten nem tudtam megsajnálni, pedig jó sok empátia szorult belém!:))

- Athina pedig a farm gyűlésen volt túl sok. Rutinos színésznőként csípőből kellett volna megoldani a jelrakás jelenetét! De össze-vissza hablanyolt, majd odadobta Dávidhoz a jelet, szóval, no comment.

Egyenlőre nincs kedvencem, de talán a sárgák a szimpatikusabbak, mert esendőek számomra a körülményeik miatt. Elnézést, hogy egy litániát írtam! "Szaladok" is tovább a Farmról a Konyhafőnökbe, mert megjöttek a séfek és a csapatok! :)))))))))))

2021. nov. 26. 11:32
Mi csak a Dóri miatt nézzük, mint az exatlont is :) Korábban nem néztük egyiket se.
2021. nov. 26. 10:28
Noémi üzletasszony se egy szimpatikus nő + Szuperák Barbara, aki egész nap a férje után kullog és harsányan visít.
4. papája (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2021. nov. 26. 10:15

Én is nézem a műsort jobb híján, de megosztva a Géniusz vetélkedővel.


Sárgáknak drukkolok, de fenntartással.

Diát utálom, be nem áll a szája.

Mónika, remélem hamar hazamegy. Manipulál a picsogásával. Dicséri magát, mert kitalálta a nyilvánvalót - át kell rostálni a szemeket.


Buzás Dórit örömmel láttam a csapatban. Nagyon csendes, remélem meg tudja mutatni mennyire ügyes. Rögtön tetőt javított. Bezzeg ő nem fényezte magát.


Mosolyogtam azon, hogy lapáttal trágyázott Szilvi. A lovak alól a szalmás trágyát villával szokták eltávolítani. Egyszerűbb, gyorsabb.

2021. nov. 26. 10:06
Én tavaly nem néztem így nekem ismeretlen a műsor, eddig kicsit uncsi. Mónika szenvedését és vinnyogását nehezen viselem, nem biztos egyébként hogy kitartóan fogom nézni, nekem eddig semmilyen.
2021. nov. 26. 10:02
Ez az idei széria nem olyan jó, mint a tavalyi.
2021. nov. 26. 09:37

Gondolom, hogy többen nézitek - más nézhető műsor nincs is ebben az idősávban .,


Melyik csapatnak drukkoltok ? Jómagam a sárgáknak drukkolnék, de a P. Diát annyira utálom, hogy felülírja. a Jolly meg elég jópofa.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook