Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Konyhafőnök 2021. vélemények, beszélgetés fórum

Konyhafőnök 2021. vélemények, beszélgetés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. dec. 26. 14:10

Nekem szimpatikus:


[link]

2021. dec. 21. 08:59

Zita nem való közösségbe sztem.

Verát csípem😊 es sokat fejlődött.

2021. dec. 21. 08:49
A tegnapit még nem láttam, de mit keres itt egy norbi, meg egy rosszindulatú zituka???
2021. dec. 21. 08:04

Azért ez már szemétség, amit csinálnak Kristóffal a többiek. Én már a helyében tegnap biztosan felháborodottan hagytam volna ott az egészet.

Ő az a kisnyúl, akit akár van sapka, akár nincs, nyugodtam lehet pofozni???

Sajnáltam, és örültem, hogy ennek ellenére jól teljesített.


Szeretném, ha a döntőben ő és Vera küzdenének meg egymással.

92. a4e7cf9021 (válaszként erre: 91. - Napsugár8)
2021. dec. 16. 16:42
Nem az a nevetséges, hogy kirohan, hanem hogy az Elég volt című számot Tóth Gabi szerezte, Vera meg ugye az ő testvére és hát passzolna a szituációhoz.
91. Napsugár8 (válaszként erre: 90. - A4e7cf9021)
2021. dec. 16. 14:45

Ez tényleg ennyire nevetséges????

Én sajnálom, ha valóban így történt, nekem nagyon szimpatikus Vera. Remélem, hogy túl tudta magát tenni a pillanatnyi összezuhanásán és sikerült neki egy tökéletes tányért összehoznia.

2021. dec. 16. 11:39
Elképzelem, ahogy Vera elkezdi énekelni teli torokból az "Elég volt" című számot, miközben kirohan a stúdióból. 😆😂😂
89. mimy63 (válaszként erre: 88. - Kicsi Fecske)
2021. dec. 16. 11:25

Azt az esti koncertjére mondta. Fájt az ujja, amit elvágott, tészta volt a hajában, mert majdnem lekéste a koncertet. :D

Én is arra tippelek, hogy visszamegy a konyhába.

88. Kicsi Fecske (válaszként erre: 87. - A4e7cf9021)
2021. dec. 16. 11:21

Ez nem derül ki a cikkből.

Gondolom igen, visszamegy. Volt egy olyan mondata, hogy a show-nak menni kell.... kevés a néző kell a reklámfogás.... Szerintem.

Node, majd kiderül estére, nem igaz?! :)

87. a4e7cf9021 (válaszként erre: 86. - Kicsi Fecske)
2021. dec. 16. 11:09
Visszamegy utána?
86. Kicsi Fecske (válaszként erre: 85. - A4e7cf9021)
2021. dec. 16. 10:57

[link]


A mai hírekben szerepel. Ma lesz a "nagy kirohanás?!"

(Vajon mivel fogják visszaédesgetni?! :)

2021. dec. 16. 10:08
Vera mikor fog kirohanni a stúdióból??? Már nagyon várom!!
84. Napsugár8 (válaszként erre: 83. - Bulikázós)
2021. dec. 16. 09:49
Csórikám Bandi már kiesett, most már valóban ő következik.
2021. dec. 16. 08:34
Essen már ki ez a bu.i sobertnorbi!!!
2021. dec. 2. 15:08
Azért ezt egy kicsit túlzásnak tartom, hogy ilyen bonyolult kaják elkészítését várják el egyetlen bemutató után. Az biztos, hogy konyhafőnök címért és nem kis pénzért megy a küzdelem, de itt és most ez egy VIP-műsor. A cím és a kitűzött jutalom túlzás részükre, a meglevő tudásukhoz viszonyítva. Hiszen ők nem állnak be otthon sem naponta a konyhába, kár tőlük olyasmit elvárni, mint aki szakmájának, megélhetésének tekinti a konyhaművészetet.
2021. dec. 1. 17:22

[link]


Így főznek ők. Liszt repül mindenfelé, fél kiló só bele, a nokedli szaggatása egy vicc. Ragad minden, 2 nokedli / perc.

80. tumbo2 (válaszként erre: 77. - Simple)
2021. dec. 1. 16:27
nekem a kedvencem,mikor hosszú ujjú felsőben vannak,ami belelóg a kajába.talán,ha feltűrnék,vagy meg van tiltva?
79. babyapocakban (válaszként erre: 75. - Napsugár8)
2021. dec. 1. 16:02
Nem ő nyeri Bauko Éva szerint. De SójbertNojbejt betegesen hízlalja az amúgy is nagy pofikáját a műsor által, pedig mindenki tudja, hogy meg van bundázva az egész. Ha valaki látta már, mit művel otthon főzés címmel, akkor tudja, hogy köze nincs a valósághoz a műsornak. Őszintén szólva, azokat a részeket nem is bírom nézni, amiben szerepel, nem betegítem magam az ideggel. Inkább a Nagy Norbiréka biznisz csoportban elolvasom másnap, mi volt és együtt röhögök a több mint 30.000!!! emberrel rajta. ( [link]
78. Napsugár8 (válaszként erre: 77. - Simple)
2021. dec. 1. 15:55
Egyetértek. És ugyanazzal a konyharuhával törlik le a tányér szélére csöppenő mártást, akármit és úgy viszik ki kóstolásra.
77. simple
2021. dec. 1. 13:40
Nem vagyok egy nagy konyhatündér, a főzés részéhez nem nagyon tudok hozzászólni, de az elborzaszt, hogy mennyire nem adnak a higiéniára. A nők mind kibontott hajjal állnak ott, lógatják a hajukat mindenhova, volt olyan, hogy egyiküknek belelógott a haja a fazékba. Szerintem ez undorító. Sosem dolgoztam még a konyhában kiengedett hajjal. Most is öklendezek ha arra gondolok, hogy hajat találok a kajában. Illetve hogy mindenféle fidres fodros, lógós fityegős ruhákban, sőt valaki fehér blúzban van. Döbbenetes, a magassarkú cipőkről már nem is beszélve. De az, hogy nem mosnak kezet közben, tényleg túlmegy minden határon, össze vissza fogdosnak mindennel mindent, meg amikor a retkes konyharuhával húzzák bele a dolgokat a fazékbe, amivel előtte a tűzhelyt meg a pultot törölgették le.... Én biztosan nem ennék semmiből, ami ott készült ilyen körülmények között.
2021. dec. 1. 07:48

Ahogy tegnap esti adást néztem, és láttam Kristóf akkurátus hal-irdalását, vártam, hogy majd sütés előtt paprikás-lisztbe forgatja, nem lett volna olyan kókadt színe. Egyébként ügyes. Mi az apró halakat anno valóban beirdalva, de paprikás lisztbe forgatva sütöttük egészen ropogósra. Sütés után még melegen megkentük fokhagymával. Kristóf helyében egy fokhagyma-mártás jó lett volna mellé.


A sütnivaló kolbászt kikaptam volna a bőréből, Rafaello-golyó méretű falatkákat sodorni belőle, de sütés előtt még csípős paprikába beforgatva, és fogpiszkáló a közepébe.

Ifiasszony koromban ezeket készítettem, ha a pecázó-haverok nálunk tartották a "kanbulit".


Éttermi fogásnál a kolbász-golyók mellé egy citromos ízesítésű karfiol-püré lett volna jó.

2021. nov. 28. 07:30

[link]


Egyetértek! Még ezek után azt is el tudom képzelni, hogy a végén ő nyeri az egészet! Pedig vannak Norbinál sokkal jobbak is.

74. dd2f6e7976 (válaszként erre: 73. - Globus)
2021. nov. 21. 19:18

Néha azt nézem, annyi sincs a tányéron, hogy mindhárman meg tudják kóstolni.


Talán Csonka Picinek vagy Németh Kristófnak (most nem emlékszem?) amikor pakolt a tányérra szóltak is neki közben, hogy úgy nem lesz jó, túl sok étel van a tányéron, úgy nem lesz (elég) tetszetős.

73. globus (válaszként erre: 71. - Napsugár8)
2021. nov. 21. 15:54
Ugyanilyen a tálalás. Fiam volt, kihordtak vagy 7 féle tányért, mindegyiken egy elkent maszat. Nagyon finom, különleges, de 1 villára való. Jóllakni máshová kell beülni, itt show a lényeg. Illik megtisztelni frakkal, öltönnyel, estélyi ruhával :)
72. c9155193c4 (válaszként erre: 68. - Napsugár8)
2021. nov. 21. 15:50
Habár tápanyagdús, mivel sokféle dolog van egy tányéron, mégis kevés, nem lehet jóllakni annyival.
2021. nov. 21. 15:01
Olyan étteremben még én sem jártam, sőt nagyon étteremben sem jártam. Még valamikor talán a huszonéves koromban. De ilyen flancos étterembe akkor sem mentünk. Csak ahol jól is laktunk viszonylag elfogadható áron a rántott szelet sült krumplival, uborkával nevezetű menüvel, vagy hasonlókkal. :))
70. dd2f6e7976 (válaszként erre: 68. - Napsugár8)
2021. nov. 20. 16:09

Na persze.


Tény, hogy én nem jártam Michelin csillagos étteremekben, de láttam pár műsort, amiben bemutatták, vagy erről volt szó.


Valamelyik Showder klubos parodistánk meg is jegyezte, hogy "ezt nálunk elmosogatják"

(mert azt hiszik, csak valami maszat ottmaradt a tányéron)


Nyilván nem kell zabálni, de azért a két véglet között is lehet enni.

:-)

69. dd2f6e7976 (válaszként erre: 67. - A4e7cf9021)
2021. nov. 20. 16:03
Osztozhatnánk is.
68. Napsugár8 (válaszként erre: 66. - Dd2f6e7976)
2021. nov. 20. 13:45
Valamikor nekem erre a felvetésemre azt írta itt valaki, hogy ami tányérokat össze kell állítaniuk a versenyzőknek, azok az u.n. "bemutató" tányérok, és természetesen az az adag, amiért a vendég fizet, sokkal nagyobb. Hiszem, ha akarom. :))
67. a4e7cf9021 (válaszként erre: 66. - Dd2f6e7976)
2021. nov. 20. 13:10
Adják nekem a maradékot!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook