Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Faktum bútort vásárolnál két kisgyereknek? Kiscsoportos és nagycsoportos korúak. fórum

Faktum bútort vásárolnál két kisgyereknek? Kiscsoportos és nagycsoportos korúak. (beszélgetős fórum)


2013. aug. 31. 23:15
Mi is vettünk Faktumot, Mókus család, hófehér, nincs minta rajta, bármilyen korúnak jó. DE!!!! Én nagyon nem vagyok elégedett a minőséggel, pattog a festék, a kiságyba beraktam a gyereket, akinek az első dolga volt bekapni és hopp, a festék benne is maradt a szájába.... Ez nekem nem bababarát. Nagyon bánom, mert nem volt 2 fillér.... :( Én kiszerettem a faktumból.
2013. aug. 30. 22:41
Nem mindegyik babás, és ráadásul nagyon jó minőségűek. Még pici volt a gyerek, amikor megvettük, de szerintem egészen sokáig jó lesz neki, és nagyon jól össze lehet válogatni hozzá a darabokat.
8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2013. aug. 30. 19:05
szerintem amelyiken nincsenek állatkák, bármilyen életkorban jók!
7. babszibobó (válaszként erre: 5. - Zsozsolt)
2013. aug. 30. 15:58

A kérdés nem nekem szl, de én leírom, ha nem gond...szerintem ha sima színeset nézel, amin nincs már zsíráf vagy maci, akkor nagyon jók léehetnek...nekem az nem tetszik benne, hogy kevés elemből állnak, nincs nagyoin miből válogatni.


Nekünk kb. 14 négyzetméter a szoba és 6 különböző elem van bent (plsuz íróaasztal áyg és galériaágya), de még így is kevés néha pakolni....

6. babszibobó (válaszként erre: 4. - Zsozsolt)
2013. aug. 30. 15:56

Nekünk Malgoska van, rengeteg elemből lehet válogatni...kék/zöld/ vagy natúr előlappal...mi anno zöldet választottunk, hogy unisex legyen:-D

Mikor vettük egy fiunk volt, most kettő...de nagyon szeretik...nincs rajta minta, de egyértelműen gyerekbútor,masszív és szeretjük:-D

5. Zsozsolt (válaszként erre: 3. - Alina25)
2013. aug. 30. 15:53

Köszönöm.

Attól tartok...nem tudom, Neked mi erről a véleményed...hogy nem-e nagyon látszik rajta, hogy babáknak van inkább, mint óvodás, kisiskolásnak...nem késő már ekkora korú gyerekeknek ilyen bútort venni?

a ruháknak való pakolásra van elég hely?

Köszönöm.

4. Zsozsolt (válaszként erre: 2. - Babszibobó)
2013. aug. 30. 15:50

Tudsz ajánlati bútorcsaládot esetleg?

16nm a szoba.

Eddig nem volt nekik saját bútoruk, ezért 100 körülre gondoltam.

2013. aug. 30. 15:47
Mi az újszülött kisfiunknak vettünk Faktum bútort, nagyon jó minőségű, biztosan sokáig fogjuk használni. Nekünk zsiráfos van, ez már más kérdés, mikor fogja "gáznak" érezni, de vannak figura nélküliek is. Szóval minőségileg én csak ajánlani tudom!
2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2013. aug. 30. 15:39

Ahogy így elnézem van olyan ami jó nagyiobbaknak, végülis lehet kis figurás is, ha 10 éven belül lecseréled, mert már zavarni fogja őket.....


Ennél sokkal több kníálatú, bútor darabokból összeálló bútorcsaládok is vannak, ami nem csak egy két részes...bár nem tudom mekkora szobába szánod és mennyit akarsz pakolni...

2013. aug. 30. 15:31

a honlapon a bababutorok alatti fülben vannak

rácsoságyat és pelenkázót nem

ezek a bútorok nagyon babás bútorok vagy óvodásnak, kisiskolásnak is jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook