Fájó szem (beszélgetős fórum)


2013. jún. 14. 14:11
Az a sírás miatt is lehet.
2013. jún. 14. 11:35
Hát elég sokat aludtam este, kb. 9 órát. A fájdalom már egyáltalán nem vészes, de mintha duzzadtabb lenne. A szárazsággal semmi bajom, szerintem pont úgy nedves, ahogy kell.
10. simple (válaszként erre: 8. - Sunflower90)
2013. jún. 13. 22:24
Műkönny, patikában lehet kapni! Ha csak az a baj, hogy kiszáradt a szemed, segíteni fog. És aludj aludj aludj, pihenjen a szemed.
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Sunflower90)
2013. jún. 13. 18:31
A kamillatea nem mindig jó, szárítja a szemet, amit már gondolom amúgy is szárazra sírtál.
2013. jún. 13. 18:18

Sajnos nem tudtam már sehova eljutni, így az itthon talált kamillateával borogattam. Sajnos a sírást nem tudom elkerülni, magánéleti problémáimból adódik....


A válaszokat és a segítséget pedig nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak.

7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Sunflower90)
2013. jún. 13. 17:42

Pl ne sírj. Az biztos nem segít.

Szemcsepp esetleg?

Jobbulást!

2013. jún. 13. 17:23

Régen javasolták, h nyers krumplikarikát jó rátenni. Valóban működött is, de azt mondják a szemorvosok és a term.gyógyász is, h a mai krumpliból már nem szabad. Ezt csak azért írom, h ha vki ezt tanácsolná, fontold meg. A mi családunkban sokféle szemprobléma előfordult már, ezért került máskor szóba a krumpli. Viszont a diófalevél tea jó lehet, amit a boltban veszel. Azért mondom a boltit, mert a diólevél gyűjtési ideje július végétől kezdve 3 hét. Máskor olyan a hatóanyaga, h nem szabad erre a célra használni.Nézz utána a neten, h mennyit kell tenni mennyi vízbe. Gyuri bácsi is mondta 1x, sőt mi pont Bükkszentkereszten voltunk mikor a férjemnek lett vmi a szemével, nem ezért, de bementünk vásárolni és ott tanácsolták.

Jobbulást!

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Sunflower90)
2013. jún. 13. 17:12

Azért írtam, hogy "ha lehet".

Hogy ha a munkádat el tudod halasztani, inkább nem a gép előtt kéne ülnöd, hanem ledőlni és akár kicsit besötétíteni a szobában, úgy borogatni a szemed.

4. Sunflower90 (válaszként erre: 2. - 5c52abd0ff)
2013. jún. 13. 16:49
és miként pihentessem? sajnos a gépet is muszáj nyüstölnöm,mert dolgom van rajta. viszont eleget alszom, becsukni pedig nagyon nem jó érzés,úgy már eléggé kellemetlen és fájdalmas.
2013. jún. 13. 16:42

Hát...

Pihentesd, ha lehet! Borogatni szokták valami kamillával, vagy patikában kapható bórvízzel.

Ha nem javul holnapra, akkor szemészet.

2013. jún. 13. 16:41
elfog múlni, nekem is volt máűr ilyen. pihentesd
2013. jún. 13. 16:35

Sziasztok!


Pár órája kezdtem el érezni,hogy fáj az alsó szemhéjam. Kicsit piros,és már pislogás is kezd kicsit fájdalmas lenni. Először árpára gondoltam,de az inkább szemzugban szokott kialakulni. Másfelől pedig napok óta sokat sírok. Lehet,hogy csak valami piszok került a szemembe és ettől begyulladt?

Mit használjak ebben az esetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook