Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáj a szex fórum

Fáj a szex (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. nov. 9. 11:36
énis ugyanebben a cipőben járok. A párommal ez végett nem tudunk rendes szexuális életet élni,mert folyton vissza-vissza jár ez a fertőzés. Ez tűrhetetlen állapot és nem tudom,h egyáltalán ki lehet e ezt irtani teljesen.Már nagyon nehezen viselem,és a nőgyógyászom is felületesen kezeli a dolgot.Már sokszor a szexhez sincs kedvem mert tudom,h fájni fog, és abba kell hagynunk.Olyan égő,csipő érzést érzek,nem viszket,nem fáj,csak ha a behatolásra kerül a sor.Egyszerüen elviselhetetlen érzés.És utánna belülről és kivülről is megdagadok.nem birom már tovább,szeretnék nyugodtan szexelni,és nem idegeskedni azon,h fájni fog megint.Félek h a párom is megunja és mást keres....:((((((((
2009. nov. 8. 18:16
nekem is ott fáj! mennyire maradando ez, ha tényleg gombárol van szó? mert nekünk is megneheziti az együttétet.,.sőt., :(
162. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 160. - Erin)
2009. nov. 8. 11:19
Nekem is ott szokott fájni, illetve az egész körbe. A gombás fertőzés okozhatja.
161. 55b1652900 (válaszként erre: 160. - Erin)
2009. okt. 22. 20:40

Szia!

Nekem is ott szokott fájni! :( Gombás fertőzést állapított meg és az okozza. Szerintem Te is menj el kivizsgáltatni.

160. erin
2009. okt. 19. 12:05
Sziasztok! Volt olyan valakinek,hogy fájt a hüvelybemenete a gátnál szex közbe? Kb csak azon a két centis darabon fáj. Nem is nagyon tudunk ez miatt szexelni. Doki tud erre adni valamit?
2009. máj. 12. 22:53
Sziasztok.Mostanában minden aktus fájdalommal jár, úgy érzem mintha túl szűk lennék, vagy egyszerűen csak nem akarom eléggé?Évek óta együtt vagyunk de ez vissza-vissza térő probléma.Élvezni akarom!Amúgy orgazmusom mindig van, de utána már alig várom a végét
2009. máj. 7. 12:38
A hó helyett "jó"t akartam írni!
2009. máj. 7. 12:38
Amikor nagyon beleszúrt akkor nagyon rossz érzés volt,amikor felül vagyok akkor sokkal, de sokkal enyhébb de az meg hó érzés,de az az érzés nem jobb oldalon van!
156. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 155. - 9bfdcca575)
2009. máj. 6. 20:21
Nem igazán értem. Most akkor jó érzés, vagy sem?
2009. máj. 6. 18:32

Sziasztok!

Nekem 2 problémám van!

Az egyik: január óta élek nemi életet a párommal (hétvégén rendszeresen és hétköznap ritkán 1-2 alkalom a suli miatt) és szerintem nem olyan, amilyennek kellene lennie -> az előjátéknál felizgulok, benedvesedek meg minden, de aktus közben csak enyhe izgatást érzek, nincs orgazmusom!Ez mitől lehet, és mit tegyek, h legyen?

A másik: nem régen az egyik aktus közben (már benne voltunk a mélyében) jobb oldalon, bent -gondolom a petefészek környékén) erős szúró érzést éreztem és ekkor abba is hagytuk a szexet.És ez mitől lehetett? (Azóta egy kicsit félek.)Akkor éreztem még ilyet, amikor én voltam felül de akkor enyhébb volt,de jó érzés!Lehet attól, h olyankor jobban belém hatol?

2009. márc. 5. 09:07

Köszönöm a segítséget, már megoldódott..nem kaptam el semit, szimplán kiszárított a gyógyszer+ a lelki dolgok ott jöttek ki(nem volt valami zökkenőmentes a párommal az elmúlt pár hónap)

Azért mégegyszer köszike!

2009. márc. 3. 12:48
Jobbulást!
152. 43d02447da (válaszként erre: 31. - Jana20)
2009. febr. 28. 13:45
nekem is detto
2009. febr. 26. 16:52

Ugyebár az antibiotikumnak olyan hatása van, hogy MINDEN baktériumot kiírt a szervezettből, amit tud. Tehát a jó baktériumokat is. Éppen ezért előfordulhat, hogy előjön egy kis gombás fertőzést. Emiatt fordulj szerintem nőgyógyászhoz.


Én is ezzel szenvedek már több hónapja. Már nagyon elegem van belőle, hogy nem tudjuk kiírtani :( Pedig már használtam mindenféle gyógyszert... Már 2x sikerült elmulasztani, de valahogy mindig sikerült újra beleesnem... :(

2009. febr. 24. 12:32

Sziasztok!

Segytséget kérnék...

voltak zűrjeink a párommal, most már okés minden..beteg voltam , antibiotikumot szedte..

és az utolsó két alkalommal fájó érzés , mikor belém hatol.. :(

pedig minden ok előtte is, meg utánna is, csak behatolásnál.. majdnem csillagokat látok kb. 2 percig.. páromat is bántja, mert azt hiszi nem jól csinálja..pedig nem így van..lehetséges az antibiotikumnak ilyen hatása?(fogamzásgátlót is szedek)

2009. febr. 3. 13:54

Pedig hidd el, van ilyen. Csak ilyen intim témáról kevesen beszélnek, nem kerül nyilvánosságra igy kevesen tudnak róla de ez még nem jelenti, hogy nincs ilyen.

Azt hiszem olvastam valami olyasmit, hogy egy nő a nászéjszakáig várt vele, majd hajnalban futhattak az ügyeletre mert nem akart elállni a vérzés. Ez sem a legszerencsésebb eset. Ma meg egy 105 éves néniről olvastam aki még szűz. Hogy mik vannak...

2009. febr. 2. 20:57
Húh, ilyenről még nem is hallottam... :o Hát nálam nem voltak ilyen problémák anno :D
147. 0977c98aac (válaszként erre: 142. - Zófi99)
2009. jan. 30. 10:21
Előfordulnak olyan esetek, amikor nagyon erős a szűzhártya és a férfi pénisze nem képes átszakítani, illetve, akkora fájdalommal jár, hogy a nő nem tudja elviselni.Ilyenkor a nőgyógyász (ambulanter műtéttel) megoldja.Érzéstelenítés után bemetszi a szűzhártyát, utána haza is mehetsz.Pá-pá szüzesség! :)))) Otthon meg ne próbáljátok!
146. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 140. - Rebell)
2009. jan. 7. 11:10

Valószínűleg valamilyen fertőzés. A tünetek alapján gomba is lehet, és mivel a barátnőd foggátlót is szed sokkal nagyobb az esélyetek rá.

Nőgyógyász!


A fogamzásgátló közvetve okozhatja, egyrészt fogékonnyá tesz a fertőzésekre, másrészt szárazzá teheti a hüvelyt. Csökkentheti a libidót is.


Amúgy sem tartom jó ötletnek, hogy egy 16 éves lány mesterséges hormonokkal bombázza a szervezetét. De hát szubjektív döntés..

2009. jan. 7. 10:07
én anno majd beledöglöttem!!!!:(kétszer-háromszor bizony össze kellett szorítani a fogam,de utána"mint kiskutya az ugatásba":)túl kell lenni rajta szó szerint,de ha a párod megértő,akor segít,és nagyon gyengéd lesz...bátran irányítsd,hogy mi esik jól,és mi nem
2009. jan. 3. 20:37

Én úgy gondolom, hogy lehet, hogy nem vagy még elég felkészült a dologra, ha te is igazán szeretnéd a dolgot, akkor el tudnád engedni magad! Tanácsolni tudom, hogy ha esetleg újra próbálkoznátok, hogy biztosítsatok nyugodt környezetet (arra gondolok, hogy szülők ne legyenek otthon, ha esetleg az zavar vagy ilyesmi!), tegyetekbe egy kis lágy zenéz és engedd el magad! Add át magad a párodnak! :) Menni fog hidd el! A fájdalomtól pedig nem kell félned, nekem anno nem fáj. Én egyáltalán nem féltem, egy picitr bennem volt, hogy fájni fog, de ennek ellenére egyáltalán nem (persze ez egyénenként eltér ugyanúgy mint a vérzés!)


Szóval sok sikert! :)

143. e2b5f0504e (válaszként erre: 142. - Zófi99)
2009. jan. 2. 20:11
Zsófi, én ugyan konkrét nőgyógyászt nem tudok ajánlani, mert kicsit messzebb lakok, viszont anynit tudok mondani, hogy ne ragaszkodj a női nőgyógyászhoz, mert hidd el, a férfiak sokkal jobbak, kedvesebbek és megértőbbek, a nők általában ridegebbek, legalábbis nekem ez a tapasztalatom!
142. Zófi99
2009. jan. 2. 19:07

Sziasztok!

Nekem is van egy problémám, és nem tudom, hogy vaginizmus-e, de hasonlóak a tünetek.párommal már próbálkoztunk 2szer, 3szor, és nem sikerült a behatolás, pedig én is akartam, csak vhogy már a hüvelyem elejénél fájdalmat éreztem, és akkor abbahagytuk. én még szűz vagyok, és télleg félek, hogy fájni fog a szűzhártya átszakadása, de próbáltam lazítani, elengedni magam de amint megtörtént volna a behatolás,összerezzentem, fájni kezdett, sőt, egyszer még vérzett is egy kicsit. a tamponfelhelyezés és eltávolitás könnyen megy, az nem okoz fájdalmat. Valaki tudna nekem segiteni?

én még sose voltam nőgyógyásznál, tudnátok ajánlani egy megbízhatót? ha lehet, nő legyen, és közel a 10.kerülethez.

előre is köszi!

141. lexi018 (válaszként erre: 140. - Rebell)
2008. dec. 28. 19:21

SZIA!

talán az is a baj,hogy folyton ezen agyal,és lehet hogy pszichés okai is vannak.Tudod,minden agyban dől el :)

Próbáld vele ezt megértetni,na és nem lenne rossz dolog,ha elmennétek egy nőgyógyászhoz,hiszen ő biztosan tud majd nektek segíteni.Jobbulást és sok sikert!

140. Rebell
2008. dec. 26. 02:00

Szerbusztok!

Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy a barátnőmnek(16) mostanában szex közben hüvelyi fájdalma(csípő, égető érzés) van. Az aktust abba is hagyjuk emiatt,régebben sosem volt ilyen gond csak pár hónapja kezdődött.

okozhatja fogamzásgátló?rá van írva hogy csökkenti a nemi vágyat. plusz mindíg azon jár az esze h "ugyis fájni fog".A fájdalom nem jelentkezik minden alkalommal csak ugy az esetek 50%-ban ugyhogy szerintem nem szervi okai lesznek.

emiatt csökkent a szeretkezéseink száma is.

tudnátok tanácsot adni hogy segítsek neki? magunknak? vagy hogy mivel próbálkozzak?

2008. dec. 24. 13:28
Mindenféleképpen menj el orvoshoz! Ez a legfontosabb! Ez így nem állatpot! Én is valószínűnek tartom, hogy ez a problémád.
138. gyöngyszemü (válaszként erre: 129. - 0f9670e1d2)
2008. dec. 23. 19:49
Lehet hogy nekem is vaginizmusom van, vagyis lett? Pár éve figyeltem meg hogy nemtudom felhelyezni a tampont, azelött mindíg ninden havimnál csak tampont használtam, abból is a minit, max 3szor naponta. Mostmeg nem megy fáj minden bajom van, ha sikerűl nagynehezen betuszkólni rövid idő után el kell távolítsam mert irritál rosszúl vagyok tölle! Úgyhogy rákellett vennem magam hogy szárnyas betétezzek amit sose szerettem ezelött! :-( Mitől lehet ez???
2008. dec. 23. 19:04
Barátnőm már egy éve nem tud együtt lenni a párjával, mert hiába hosszú az előjáték, és hiába kellően nedves, ám mégis szétreped egy kicsita hüvelybemenet, ami nagyon fáj neki. Kapott kenőcsöt meg kúpot, de semmi változás. Tudna valaki segíteni, mert már nagyon sajnálom szegényt! Fél, hogy megunja a párja mindezt és keres mást!
2008. dec. 23. 10:12
Köszi! Majd megnézegetem :)
135. 55b1652900 (válaszként erre: 132. - Rezty5)
2008. dec. 20. 18:25

Igazából, amikor elmentem a dokihoz, akkor megvizsgált azonnal. Vett mintát és azzonnal adott krémet és kúpot, mert gondolom azért lehet látni, hogy van-e ott valami fertőzés vagy sem (kicsit vörösebb a megszokottnál és akár duzzadt is lehet, ha durvább a fertőzés), viszont 2 hét után derült ki az eredmény és gombám volt! :S

Szóval lényeg a lényeg szertintem részben lehet látni, részben nem, hogy gomba-e az oka.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook