Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáj a szex fórum

Fáj a szex (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2008. szept. 6. 16:56

Nekem pár hete fordult elő olyan, hogy fájt a szex, de nem az elejétől kezdve, hanem kb 30 perc múlva és utána is... Ilyen égető érzés volt, ha ültem akkor is éreztem, hogy valami nem kóser... Szerintetek ez mitől lehetett? Annak idején dokinál is volt és azt mondta, hogy gombás fertőzés, illetve felkerestem a neten egy hölgy nőgyógyászt és azt mondta, hogy a fogamzásgátlótabletta is okozhat ilyet. Volt már valakinek ilyen gondja?


És még lenne egy kérdésem... Amikor a párommal együtt vagyunk és már túl mélyen van..., akkor előforldul, hogy kicsit belenyilal a hasamba, ez lehet attól, hogy esetleg túl nagy van neki? :-o


Előre is köszönöm a válaszokat!

73. 9df60c3431 (válaszként erre: 71. - Tundice)
2008. aug. 8. 15:58

Nem csoda, hogy eggyel nagyobbal sem sikerült, ez maga lenne a csoda ilyen ebben a helyzetben.

Elvileg a hüvely nagyon tágulékony, tehát a méret nem lehetne probléma. De nem mondom, hogy nem ez a gond mégis. Csak nem hiszek benne, én inkább máshol keresgélnék a helyedben. Nekem is detto ugyanilyen problémám van és sajnos még nem jöttem rá mi okozza. :(

72. Vikin
2008. aug. 8. 10:29
Sziasztok! Egy tipp, hogy esetleg miért fájhat szex közben, vagy utána. Velem történt egy olyan eset, hogy szex közben sokszor fájt, néha begörcsölt és akkor félbe is kellett hagyni. Elmentem nőgyógyászhoz és ő az ultrahang után megállapította, hogy ciszta van a méhemben, ez volt az oka a fájdalomnak. Szóval, ha valaki hasonlókat tapasztal mindenféleképpen menjen el orvoshoz.
2008. júl. 16. 08:03

sziasztok! van egy óriási problémám!!

ha tudtok lécci segítsetek!!! sajnos túl kicsi a hüvelyem max egy ujjnyi és ennyi az előző barátommal nagyon de nagyon fájt és én nem engedtem neki... ezért szakítottunk. az új barátomnak nagyobb van próbáltuk de nem sikerült:(:( mit csináljak?????? ez lesz valaha nagyobb vagy fogom valaha élvezni a szexet????

2008. júl. 15. 15:02
2-szer voltam már idén bár erről nem beszéltem neki,nem is volt semmi csak kisebb gyulladásom.azt már kikezelte de ettől "az" nem múlt el.Asszem meglátogatom megint.
69. kobagabi (válaszként erre: 66. - Cirmike80)
2008. júl. 14. 21:45
Szerintem méhszájsebed lehet. Érdemes megnézetni.
2008. júl. 14. 21:40

Ez érdekes, hogy nagyobb mérettel meg nem fájt :O

Irigyellek...

67. Alma85
2008. júl. 14. 20:21

Nekem az ex pasimmal szinte mindig fájt a szex. Aztán jött egy új pasi aki ráadásul még nagyobb méretekkel is van megáldva mint az ex, és vele meg soha nem fáj, sőt szuper...

Szerintem én nem éreztem azt az ex iránt amit kellett volna és azért nem ment a dolog.Szerintem szerelem nélkül nem lehet jó a szex, legalábbis én így vagyok vele.

2008. júl. 12. 19:59
sziasztok szeretném megkérdezni hogy nektek(csajok)volt már olyan hogy szex után pici vérzés,nálunk szinte minden aktus után enyhe vérzésem van,pedig nagyon jó a szex tényleg ügyes a párom is és mégis.fájdalommal egyáltalán nem jár.H.E.L.P.mitől lehet?
2008. jún. 25. 16:41

ízért= ízére

élvezni= élvezi

64. 35926750cb (válaszként erre: 63. - Lover16)
2008. jún. 25. 16:40

Tiszteletre méltó, hogy így gondolod, reméljük nem lesz rá szükség hogy lemondj a szexről.

Mi is hasonló helyzetben voltunk a párommal. Én sem élveztem, sőt kellemetlen volt, fájt is rendszeresen.

A barátnőd próbálja meg elengedni magát és ne azon agyaljon, hogy mekkora a szerszámod..

Ki kell zárni a külvilágot, és csak arra figyelni..

Legyen hosszú az előjáték és ha kell használjatok sikosítót.

Bocsi, azt hiszem érdemben nem sokat tudtam segíteni. Igazából ha nem ezek az okai annak, h a barátnőd nem élvezni, akkor nem tudom mi.

Nekem a fentiek segítettek. És persze elengedhetetlen,hogy kívánjon Téged, enélkül nem ér semmit az egész.

De ha ráérez az ízért, onnantól megy mint a karikacsapás! :)

Remélem minél előbb megoldódik a problémátok!


Kellemes szeretkezéseket kívánok Nektek!

2008. jún. 25. 14:17

Sziasztok!

Tudom, hogy itt már sablonként megy ez a probléma, de egyszerűen nem tudok rájönni hogy mit tegyek a barátnőmmel...

Nemrég feküdtünk le először és ő azt mondja hogy "nem élvezi". De azt mondta hogy az előző pasijával (akivel elvesztette) sem élvezte. És egy kicsit fél kis hogy ő soha nem fogja élvezni. Azt mondta hogy az exéhez képest majdnem 2× akkora a szerszámom. Emiatt az elején szenvedtünk is vele eleget, de már sikerült. Eléggé "szűk tipus". Próbáltam már finomabban meg lassabban csinálni de mindenhogy kellemetlen neki. Tudtok erre valami tanácsot adni? Mert ha ez nem oldódik meg, akkor én eskü leszokom a szexről amig vele vagy, hogy ne szenvedjen!!! :(

2008. jún. 23. 13:08
Köszönöm a tanácsodat Luxi!
61. 7004ca251b (válaszként erre: 60. - E5f926c705)
2008. jún. 21. 12:57

persze ,hogy létezik.Vannak különböző mérető férfiak és különböző méretű nők a nemi szervüket illetően,olyan mint a cipő meg a láb méret,vagy beleférsz,vagy csónakázol benne,vagy kicsi...

esetleg megpróbálkozhatnálaz úgynevezett Kegel gyakorlatokkal,ez egyfajta hüvelytorna,erősíti a lenti izmaid,megtanulod őket elengedni,összeszorítani,tehát használni,és talán így kényelmesebb válik is majd a szex:)

2008. jún. 21. 12:54

Sziasztok!


Van egy kis problémám! Amikor a párommal együtt vagyunk nagyon fáj a szex,főleg ha én vagyok felül,de nem csak ilyenkor! Kapcsolatunk elején nem voltak ilyen problémák! Az előjáték mindig megvan, és nem kell sikosítót használnunk,mert eléggé nedves vagyok. vagyis nem ezzel van a probléma! Voltam nőgyógyászhoz,ő írt ki vmi gyógyszert,de semmi javulás!

Nem tudom miért van ez. Szerintetek létezik olyan,h két ember nem illik össze szexuálisan?

59. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 57. - 9df60c3431)
2008. jún. 11. 19:57

Bocs, de ebbol: "A párom meg kicsit teszetosza, nem szereti a gumit..

Én meg nem akarok foggátlót szedni." nekem is hasonlo benyomas jott le, mint Luxinak.

58. 7004ca251b (válaszként erre: 57. - 9df60c3431)
2008. jún. 11. 19:52

Bocsi,nem emlékeztem rá,hogy esetleg már máskor is hozzá szóltam volna,bármihez amiben megnyílvánultál.Biztos az is annyira jelentőség teljes és intelligens megnyílvánulás volt,hogy inkább meg sem jegyeztelek:)

De nyugi,többet nem szólok hozzád:)neked meg további "kellemes" szexet :)

57. 9df60c3431 (válaszként erre: 56. - 7004ca251b)
2008. jún. 11. 19:50

Te mást sem tudsz mint engem fikázni.

Most megint jöhetsz azzal, h de hiszen te nem, te csak véleménytnyilvánítasz.. Az ám..

Nem leoltást kértem hanem tanácsot.


Ha te azt nem tudsz adni akkor inkább ne szólj semmit, mert erre nem vagyok kíváncsi!


Hol írtam én olyat h nem akarunk védekezni?

A párom fog húzni gumit, ha én azt mondom

Én egy betegség miatt nem szedhetek foggátlót, de ha ez nem lenne akkor sem tartanám jó ötletnek naponta hormonokkal bombázni a szervezetem..


Amúgy neked ezekhez egyszerűen semmi közöd!!! Már bocs. Mindig kiakadok, amikor valaki "véleményt nyilvánítva" leoltja a másikat..

Neked felém ez már nem az első ilyen volt...

Hálás lennék ha a jövőben figyelmen kívül hagynád az írásaimat.. Köszi!

56. 7004ca251b (válaszként erre: 55. - 9df60c3431)
2008. jún. 11. 18:35
Hát addig nem is fogof tudni rendesen elengedni magad,amíg nem védekeztek normálisan.Egy szexuális együttlétnek nem arról kéne szólnia,hogy azon paráztok,mikor maradsz terhes.A pasiddal nemtudom mióta avgytok együtt,de ha már huzamosabb ideje,akkor nemtudom miért nem íratsz fogamzásgátlót,ha csak nem valami betegséged van,ami miatt nem lehet.Ha meg a kapsolatnak még az elején vagytok,és ő nem képes gumit húzni,akkor duga a porszívóa.Egyébként ez elég gyerekes hozzá állás,hogy védekezni nem szeretnétek,de szexelni,na azt jó lenne,de a gyerek az meg megint nem...először fejben kéne helyre tenni ezeket a dolgokat,ha egyikőtöknek sem ér meg annyit a másik ember nyugalma,meg biztonság érzete,hogy fogamzásgátló módszert eszközöljetek,akkor minek vagytok együtt?
2008. jún. 11. 18:25

Én voltam már dokinál ezzel, először azt hittem azért fáj mert nem szakadt át a hártya.

De a doki elintézte egy sikosítóval.. :=(


Most már inkább lelki okokra gyanakszom. Jó lenne elengedni magam, de hogyan amikor annyi minden miatt kell aggódni? :(

A párom meg kicsit teszetosza, nem szereti a gumit..

Én meg nem akarok foggátlót szedni.

2008. jún. 11. 18:11

Sziasztok!


Sajnos én is hasonló cipőben járok.

Fáj ha együtt vagyok a barátommal. Lehetséges, hogy az idegeskedéstől, mert gumit használunk és ő mindig lankad mielőtt felkerülne. Közben meg az stresszel h nem lyukad-e ki.

Plusz múltkor majdnem ránknyitottak a szülei :(

Talán nem meglepő hogy nem tudom magam elengedni.

Mi sem élünk együtt sajnos, nehéz meghitt körülményeket teremteni. :S

És a vágyaink összahangonlásával is gondok vannak.

Amikor nekem lenne kedvem akkor ő dolgozik, amikor együtt vagyunk akkor meg sosincs kedvem hozzá :((


Lehetetlen egy helyzet. Van valakinek ötlete?

53. Winni85 (válaszként erre: 51. - Almabor)
2008. máj. 27. 14:01

Sztem mégis érdemes lenned elmenni egy 3. dokihoz!

Nekem is voltak, vannak hasonló problémáim, kezeltetni kell, lehet,örökletes hajlam is, sajna.

52. Ekidli (válaszként erre: 51. - Almabor)
2008. máj. 27. 11:08
írok neked privit
2008. máj. 27. 00:12

sziasztok!

Az én problémám is elég lehangoló.:( Egy éve vagyunk együtt a barátommal, de még mindig fáj a közösülés. Mondjuk nem csináljuk túl gyakran, mert nekem fáj. Nemrég voltam nőgyógyásznál, valami fertőzést talált, írt fel gyógyszert is rá, de szerintem nem használt. A cyto eredményemmel semmi gond. Szeretkezés közben, mintha valami hártyába ütközne a párom. (Mitnha nem szakadtam volna át az első alkalomnál) Az egyik doki szerint meg kellene műteni, egy másik szerint viszont a fájdalom el fog múlni, ha sokszor csináljuk. És ez így is van rendjén. De az a gond, hogy komolyan mondom, nagyon nem tudom "rászánni magam". Mert előre tudom, hogy fájni fog, és így nem jutunk egyről a kettőre. Szerencse, hogy a barátom ilyen türelmes. Nagyon szeretem őt. Olvastam már hasonló hozzászólásokat, tulajdonképpen nem tudom, hogy tudnátok e így segíteni, de nincs sok kedvem elmenni egy harmadik orvoshoz is... Egy kicsit BoraBora hozzászólásához tudnám hasonlítani a problémát. "és minden jo! Kivéve a szex! Kb 1 honapban csak egyszer van ! Pedig minden más jó! Nincs veszekedés! Sok-sok közös program! Együtt vacsik meg sok romantikus helyzet és este!"

ui: a lelki baj is ki van zárva, mert a szeretkezésen kívül minden jó, gondolok itt a pettingre, az érintésekre, csókokra, sőt még a szeretkezés is volt már, hogy jó volt, vagyis nem olyan "rossz."

köszönöm előre is

50. Ekidli (válaszként erre: 49. - Vmágika)
2008. máj. 24. 15:23
Köszönöm a gyors választ!A hüvelyi orgazmushoz nem ragaszkodok, csak annyi helyen olvastam róla, hogy az teljesen más érzés,és hogy milyen jó, hogy gondoltuk kipróbáljuk. Tényleg nagyon mélyen van benn a párom, de nekem ez jó érzés szokott lenni... Akkor azt hiszem ezt is elfelejtem, remélem ezek után már minden rendben lesz,csak eléggé megijedtem az "utófájdalmaktól". Mondjuk én még azt is gondoltam hogy nem elég erősek az izmaim és esetleg azért fájhat. Bár ez lehet h nagy hülyeség.:S
49. vmágika (válaszként erre: 48. - Ekidli)
2008. máj. 24. 14:33

Ezeket a györcsös,szorító érzéseket a vérbőség is okozhatja.És ugye ez nálad jóval tovább fennál,mint annál,aki kielégült.

Nem értem,miért ragaszkodsz a hüvelyi orgazmushoz.Neked és a testednek is jobb lenne,ha más módon,de elmennél.A vérbőség problámája egy-kettőre megoldódna "azon a helyen".

Az alhas fájdalmát az is okozhatja,ha túl mélyen van benned a partnered és szinte már fáj.

Ezek persze csak tippek,de ártani nem ártanak.

A folyásodra pedig recept nélkül is hozzájuthatsz készítményekhez a patikában.

48. Ekidli
2008. máj. 24. 14:14
Viszont nekem is lenne egy problémám: szeretkezés után kb.fél órával elkezd fájni az alhasam(ami valószinű azért van,mert bár nagyon be vagyok izgulva nem jutok el az orgazmusig), valamint fáj kívül az egész nemiszervem, mintha sugározna a fájdalom, valamint gyakori vizelési ingerem van,és egy kicsit fáj is a vizelés.Ezek a tünetek másnapra el is múlnak. Pharmatexet használok, aminek a következtében erős folyásom szokott lenni amíg ki nem ürül belőlem, de az utóbbi időben nem fehér, hanem sárga folyásom van. Légyszi segítsetek ha tudtok, nőgyógyászhoz nem akarok még elmenni, hátha nélküli is megoldható.(Már régóta nem vagyok szűz, de mostanában volt először az, hogy majdnem eljutottam a hüvelyi orgazmus határáig.)Köszönöm előre is a válaszokat!
47. Ekidli
2008. máj. 24. 14:09
Sziasztok!Anyecs, nem írtál butaságot, már több nőgyógyász is megcáfolta ezt a feltételezést, hogy a túl nagy pénisz vagy a túl kicsi hüvely számítana.
46. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 44. - Csajszika001)
2008. máj. 6. 18:01

most lehet hogy butaságot mondok, de megkockáztatom:)

szóval a hüvely egy izmos falú szerv, ami bizonyos határokig képes tágulni. anatómialiag úgy van "összerakva" hogy egy bébi is kiférjen rajta.

szóval szerintem ilyen nem nagyon van, hogy túl nagy.. ezt maximum hosszúságát tekintve tudnám elképzelni. úgyhogy én azt javasolnám hogy nézesd meg magad egy nőgyógyásszal és beszéljetek erről.

2008. máj. 6. 17:52
Szerintem hüvelygyulladásod van. Van-e valamilyen tüneted?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook