Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8443. Andi.Bobi (válaszként erre: 8442. - Andi.Bobi)
ma 11:54
Még jó hogy van felső nagy ablak is:) ebben a melegben jól néznénk ki bezárkózva..
8442. Andi.Bobi (válaszként erre: 8440. - Veronka30)
ma 11:52

De jó első fogacska:)

Hogy telik az idő,fél éves már.

Nikolasz már nagy fiú,25.hónapos. Már sok mindent tud mondani. Van mikor angyal van mikor olyan balhékat csinál..

Mit talált ki most?!

Felmászik az ablakba. Oda tesz egy kis autót,valamit és a radiátoron felhúzza magát. Aztán mondja az embereknek pá pá. Tegnap mikor megláttam úgy megijedtem. Vennünk kell ablakzárat. Már minden széket az ebédlő asztaltól a másik szobába raktunk,nehogy az ablakhoz tolja. Erre most ez.

Amíg nem lesz zár,leragasztottam a kilincset. Meg nincs egyedül sose a kicsi. Jön velem ha a konyhába megyek.

Niko már kb 14-15 kiló. Kb 98 cm. Akkora nadrágot hord:)

8441. Andi.Bobi
ma 11:44

Köszönöm,jobban vagyok. Kicsit fáj még a torkom. Kaptam antibiotikumos szopogató tablettát meg gyulladás csökkentőt.

A lábam is jobb,most valahogy jobban használt a kezelés. Meg most tényleg ahogy tudom pihentetem. Ha sokat kell mennem akkor fáj..

8.2 kiló minusznál tartok.

Kicsit most elcsábultam,ahogy Sopronban voltunk hétfőn. Ettem sütit,pogácsát...Tegnap este meg császár szalonnát kicsit:),abonettel. Na,annyi baj legyen..ilyen is kell néha.

8440. Veronka30 (válaszként erre: 8438. - Andi.Bobi)
ma 07:40

Jobban vagy már??

Klaudiámnak kibújt az első fogacskája. Vasárnap már fél éves lesz! Múlt havi méréskor 7kg volt és 68cm. Kíváncsi leszek hogy most hízott e,sztem inkább csak nyúlt 😉

Ti hogy vagytok??

8439. f.frezia (válaszként erre: 8438. - Andi.Bobi)
ma 05:15

Hogy vagy? Mit mondott a doki?

Lábad hogy van?

Hogy állsz a diétával? :)

8438. Andi.Bobi (válaszként erre: 8437. - Veronka30)
jún. 17. 11:10

Köszi:)

Hogy vagytok,kicsi?

Én beteg vagyok,holnap megyek az orvoshoz. Lázas vagyok,fáj mindenem,piros a torkom és sárga foltok vannak rajta:(

Egyszer már volt ilyen,azt mondta az orvos tüszős mandula gyulladás..

8437. Veronka30 (válaszként erre: 8436. - Andi.Bobi)
jún. 14. 22:15
Szívből gratulálok!!! Nagyon ügyes voltál!!! Ez jutalmat érdemel 😙
8436. Andi.Bobi
jún. 14. 17:39

Sikerült a vizsgám:)

89 pontom lett a 90 ből:)

örülök..

8435. Andi.Bobi (válaszként erre: 8434. - F.frezia)
jún. 12. 06:11
Igen azt. Remélem használni fog:)
8434. f.frezia
jún. 12. 05:09

Sziasztok!

Ronina, gratulálok, nagyon csini vagy!

Andi, jobbulást! A sarkaddal vagy bent? Mit csináltak vele? Most is lökéshullám terápiát?

Én nem találkoztam még hasonmással, de hiszek benne :)

8433. Andi.Bobi (válaszként erre: 8428. - Veronka30)
jún. 11. 22:34
Ti hogy vagytok? Klaudia lassan hat hónapos lesz:)
8432. Andi.Bobi (válaszként erre: 8429. - Andi.Bobi)
jún. 11. 22:30

Sajnos tovább tanulni nem tudok,nem segítenek benne..

Most kórházban vagyok a lábammal. Holnap megyek haza. Aztán beteg állományban leszek.

Rendbe kell jönnöm. Aztán keresik a munkát nekem,meg nekem is keresni kell.

8431. Andi.Bobi (válaszként erre: 8427. - Veronka30)
jún. 11. 22:28
Ahogy jártam a suliba a metrón mindig láttam egy férfit,tisztára úgy nézett ki mint a sorozatban a Szulejmán. Szakáll,kék szemek..
8430. Andi.Bobi (válaszként erre: 8427. - Veronka30)
jún. 11. 22:27

Igen ezt már én is tapasztaltam. Egy ír sörözőben dolgoztam,és kettő vendég mondta nekem emlékszel egy suliba jártunk...Hát én nem abba a suliba jártam. Mondták ugyan úgy nézek ki.

A páromnak is van egy hasonmása,vagyis már csak volt,meghalt szegény. Fiatalabb korukban barátok voltak..

8429. Andi.Bobi (válaszként erre: 8428. - Veronka30)
jún. 11. 22:22

Szia!

Június 1 én volt vége a sulinak. 30. án volt a vizsga. Szerintem jó lett. Csütörtökön kell bemenni. Akkor kapunk róla diplomát itt így hívják.

8428. Veronka30 (válaszként erre: 8425. - Andi.Bobi)
jún. 11. 22:13
Szió! Kicsit lemaradtam,.mizujs vizsgáiddal?
8427. Veronka30
jún. 11. 22:13

Sziasztok! Ti hisztek abban,hogy mindenkinek van minimum 1 hasonmása?

Ma megtaláltam öcsémét,hugom szt is kiköpött ő.

Lehet láttátok h facen egy srác elhagyta az iratait,kiposztolták a jogsiját..nos 95%-ban olyan mint öcsém.

Régebben legjobb baratnőm hasonmását leltem meg..eleve kinézetre,termetre is hasonlított,majd mikor 2,5hétig egymás melletti kórtermekben voltunk s kicsit jobban mrgismertem nagyon sok hasonlóságot találtam a jellemükben,hobbijaikban stb.

Az enyém ugyan ki? 😎

8426. Veronka30 (válaszként erre: 8424. - Ronina4)
jún. 11. 22:07
Minden elismerésem!!! Gratulálok!! Mennyi a cél?
8425. Andi.Bobi (válaszként erre: 8424. - Ronina4)
jún. 11. 20:34
Gratulálok!
8424. Ronina4
jún. 9. 20:52
Gondoltam nem bánjátok ha megmutatom hogy állok a fogyókúrával kb mínusz 15 kilónál tarthatók. Felsőbe l és vagyok már nem xl-xxl . Naciba meg kb xl-xxl sztreccsbe. Már nem 46-48 :D
8423. Ronina4 (válaszként erre: 8414. - F.frezia)
jún. 9. 20:50
Ezzel a keresztszülősèg dologgal nekem nagyon kellemetlen tapasztalatom volt. Ugye az a szokás hogy mindig a legidősebb legyen az első akit felkèrnek aztán a következő jön. Èn be is tartottam a bátyámèkat kèrtem fel. Aztán ők is engem....na de ahogy közeledett a keresztelő...egyszercsak felhívták hogy mivel ritkábban tudok hozzájuk menni inkább a 3 - ik legfiatalabb öcsèmet szeretnèk....a vicc az hogy a keresztelő után 6 èvig Németben laktak kint. Nekem ez borzasztó rosszul esett. Meg is mondtam a többi tesómnak engem senki ne kèrjen fel mert mèg egyszer nem nyelek be egy visszamondást inkább nem akarok keresztszülők lenni így.
8422. Ronina4
jún. 9. 20:44
Halihó mindenkinek :) èpp verdákat nèzzük a lánykámmal gondoltam benèzek hozzátok hogy mi újság van
8421. Plo Koon (válaszként erre: 8420. - F.frezia)
jún. 4. 21:42
Én sem. Szeretem az ilyen témájú filmeket és írásokat, de én hitetlen vagyok minden természetfeletti dologban.
8420. f.frezia (válaszként erre: 8419. - Plo Koon)
jún. 4. 21:33
Még jó, hogy nem hiszek bennük! :)
8419. Plo Koon (válaszként erre: 8418. - F.frezia)
jún. 4. 21:29
Akkor lehet nem sokat tévedtem. :)
8418. f.frezia (válaszként erre: 8415. - Plo Koon)
jún. 4. 21:23
Az egyikből még ki is nézem.. 😶
8417. Ronina4 (válaszként erre: 8372. - F.frezia)
jún. 4. 20:49
Tartalmas :D reggel bevitték csomó cucmókot a boltba aztán a koleginámnak szívessègből full kitakarítottam a fodrászatot meglocsoltam az új füves rèszünket a bolt előtt / ugyanis èletembe előszőr füveztem.....legálisan :D) / aztán kinyitottam felsöpörtem az egèsz boltot kipakoltak amit bevittem varrtam aztán megint takarítottam....naaaa nem unatkoztam :D
8416. Ronina4 (válaszként erre: 8406. - Andi.Bobi)
jún. 4. 20:44
Èn megmondom :D nehezen . Èn is sokszor majdnem a hajam Tèptem
8415. Plo Koon (válaszként erre: 8414. - F.frezia)
jún. 4. 19:39
Lehet, hogy várták. Azóta pedig a vudu babát készítik....
8414. f.frezia (válaszként erre: 8413. - Veronka30)
jún. 4. 02:08

Hát, elég fura.

Igazából bárki lehet keresztszülő.. akit szeretnél. Nekem is rosszul esne, ha visszautasítanák a felkérést.

Az öcséméknek 2 fiuk van. Én vagyok a keresztanya, a keresztapa pedig az anyuka öccse.

Nekem ezzel kapcsolatban 1 feltevésem volt. Illetve 2. Ha lehet 1 pár legyen a keresztszülő és az összes gyerekemnél ugyanaz legyen. Így az öcsém meg a felesége a keresztszülők. A férjemnek van egy nővére és egy huga. Fogalmam sincs, hogy ők várták-e a felkérést..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook