Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáj a szex fórum

Fáj a szex (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2008. ápr. 13. 17:19

Sziasztok!

Miért van az, hogy iszonyatosan fáj amikor szexelek a párommal? Velem még soha nem volt ilyen mindig is élveztem, imádtam a szexet. Igazsg szerint nekem kicsi hüvelyem van, és neki bizony igen termetes szerszáma.... Még nem találkoztam ilyen mérettel baromira vastag. Behatolásnál mindig iszonyúan fáj (eskü olyan állapot mikor elvesztettema szüzességem) késöbb csak kicsit. Nedves is vagyok kellően mégis fáj!! LÉTEZIK H TÚL NAGY egy puncihoz egy szerszám??? DE AKKOR MIT TEGYEK??? ki fog tágulni hogy úgy élvezhessem mint régen a kisebb méretekkel? SOS!!!!

2008. ápr. 2. 16:49

Ha jól érzed magad a pároddal, akkor nem fájhat.

Lehet esetleg nőgyógyászati probléma.

2008. márc. 30. 19:54
Hmmm, épp ettől tartottam, egyedi mindenkinél, mert így a legnehezebb rájönni. Igyekszünk figyelni mindenre, mielőbb rájöhessünk a megoldásra. Köszönöm Cszsuka válaszát, mert egy egyedi eset is sokat segíthet, már többeket is kérdeztünk. Köszi a hozzászólásokat, sziasztok.
41. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 39. - Dannnika)
2008. márc. 29. 17:10
Bocs, de volt már olyan exem, aki... Mindegy, érzékenyen reagálok erre a témára. Remélem sikerül megoldanotok.
40. Cszsuka (válaszként erre: 39. - Dannnika)
2008. márc. 29. 09:08

Szia!

Én, amikor ezzel a problémával előhozakodtam a nőgyógyásznál, annakidején elég szemérmesen, olyan csúnyán elbánt velem, hogy megszégyenülve mentem haza, de a problémámra nem kaptam megoldást.

Később én jöttem rá, hogy mivel nagyobb az egyik petefészkem és hátrahajló méhem van, bizony okozhat fájdalmat a szex, ezért sok esetben még annál is hosszabb előjáték kell....sajnos. Szerencsére ilyen szempontból nagyon normális férjem van.

Szerintem, ha nem minden alkalommal fáj, kezdjétek el figyelni a körülményeket, a menses időpontját, s biztosan rá fogtok jönni, hogy mi okozza. Sajnos, ez nagyon egyéni dolog, mindenkinek magától kell rájönnie a helyes megoldásra (amennyiben nem betegségről van szó).

Az idegi stressz is nagymértékben befolyásolja az ilyesmit. Lehet, hogy a párod túl izgulós, vagy stresszelős fajta. Ilyenkor nem is az előjáték, hanem az azt megelőző körülmények is számítanak...

2008. márc. 29. 04:37
és akármilyen meglepő továbbá, engem nem hoz lázba, ha fáj neki.... sőt..... de mindegy, azért Cszsuka válaszát köszönöm, bár tényleg nem az előjátékkal van gond, azt sohase sietjük el. A méh helyzetének pedig még utánanézek, köszönöm. Kaccc válaszát meg nem tudom elfogadni, se felfogni.
2008. márc. 29. 04:26
Ez meglepett..... Egyáltalán nem vagyok durva, és az előjátékkal sincs gond, órás nagyságrendű. Mellesleg én se élvezem így, szóval nem értem, miért ez a válasz.... én segítséget kértem, nem pedig leoltást.... különben minek írtam volna ide???
37. Cszsuka (válaszként erre: 35. - Dannnika)
2008. márc. 27. 20:14

Igen, lehet jobb, saját tapasztalatból mondom, hogy hosszabb előjáték kell. Nem elég, hogy én is "benne vagyok", a nők egy részének hosszabb idő kell, mire "ki tudja magát kapcsolni".

Én megfigyeltem, hogy nekem akkor fáj, amikor az ovulációs időszakom van. Akkor is fájhat, ha a méh helyzete nem normális: pl hátrahajlik.

Az esetek többségében, ha nem a "méret" miatt fáj, akkor kevés volt az elején az ellazulás.

36. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 35. - Dannnika)
2008. márc. 27. 19:51
Arra nem gondoltál még, hogy óvatosabban csináld, hogy ne fájjon neki? Talán ha nem vágod be koppanásig, lehet hogy nem fájna neki. Sose értettem a pasikat, hogy hogy tudják úgy élvezni a szexet, hogy a csajnak közben fáj...
2008. márc. 25. 22:24
sziasztok! én csak azért írok, mert a páromnak sokszor fáj a szex... nemrég "törtük be" egymást, de a mélyebb lökéseknél igencsak fáj neki, pedig nem vagyok egy "óriás"....és másnap, vagy utána szokott fájni neki még.... esetleg ha egy lány/nő tudna itt tanácsot adni.... ő szerinte elérem a méhét, s látom is rajta, ahogy összerezzen, mikor... szóval valami tanács? lehet-e ez jobb "magától"?
34. LoLiNa
2008. márc. 13. 06:27
esetleg eléri a méhszájat?
33. ec63a7fc29 (válaszként erre: 31. - Jana20)
2007. jún. 29. 19:21
Persze, menj el dokihoz, legfeljebb megnyugtat.
32. zolko96 (válaszként erre: 31. - Jana20)
2007. jún. 29. 10:42
Szia,valószínűleg nagyon felfázhattál,menj dokihoz én is ebben a cipőben vagyok most,ilyenkor csak gumióvszerrel lehet szexelni mert a párod is elkapja a bacikat,nekem sumetrolint írtak fel+gyógynövényes folyadékot.
31. jana20
2007. jún. 27. 00:25

sziasztok!

Megtudnátok nekem mondani h "normális" dolog e h közösülés után felfázás érzetem van,szóval gyakori vizelési inger és fáj, olykor még véres is...!Muszáj ezzel orvoshoz fordulni???

30. Leonka (válaszként erre: 26. - BoraBora)
2007. jún. 20. 13:35
A fájdalom pedig azért lehet mert ritkán vagytok együtt és nehezebben tágul ki mintha pl. naponta lennétek együtt. Ezt azért tudom biztosan mert én is voltam már így.
29. Leonka (válaszként erre: 26. - BoraBora)
2007. jún. 20. 13:30

Szia BoraBora!

A tablettának vannak ilyen mellékhatásai de nem mindegyik fajtának.Nekem is volt sokáig ilyen problémám hosszú ideig és már a nőgyógyásztól kértem tanácsot aki azt javasolta,hogy váltsak pirulát mert ezeknek igenis van ilyen mellékhatásuk sajnos.

28. janita
2007. jún. 17. 16:06
Az első mindenkinek fáj egy kicsit.
2007. máj. 7. 06:52
És mi van ha az első egy kicsit fájt??? ez nem természetes???
2007. ápr. 25. 18:37

Én nem tudom!!

Akkor lehet ,hogy a tebletta miatt van??

Ez azota van amiota szedi ezt az átkozott tabletát!

Mert amig nem szedte nem volt semmi baj!!

Szoval ez az én véleményem..

2007. ápr. 25. 14:12
Nem szabad,hogy fájjon.Na fáj,ott valami baj lehet.
24. BoraBora (válaszként erre: 23. - Zolko96)
2007. ápr. 25. 13:37

De tudod it nem értek??

Azt ,hogy soha nem volt ilyen gond!!Talán egyszer tavaly nyáron!Nagyon ritkán!Szoval nem tudom!

23. zolko96 (válaszként erre: 21. - BoraBora)
2007. ápr. 25. 13:17
Szia ez a havi 1 alkalom nagyon kevés a ti korotokban akkor mi lesz később?A fogitabl.helyett van más megoldás is a védekezésre.Nem azért nem kívánja mert fáj neki ,és elég neki az a havi 1 alkalom.Valami oka van hogy fáj küld el nőgyógyászatra.
22. 9778ca1817 (válaszként erre: 21. - BoraBora)
2007. ápr. 25. 13:08
beszélgessetek egymással erről, de tabuk nélkül, őszintén
2007. ápr. 25. 12:59

Sziasztok!!

Segitsetek,adjatok tanácsot nekem!

Már több ,mint 1 éve vagyunk együtt a barátnömmel

és minden jo!Kivéve a szex!Kb 1 honapban csak egysszer van !Kábé ez megy már 4 -5 honapja!

Ellégé elfoglalt sokat tanul meg minden!És szegénykém ténleg fáradt,ilyen este 7 óra körül majdnem el alszik!Látszik rajta nagyon!Ráadásul szedi a fogamzásgátlo tabletát is!

Viszont ha valami szünet van vagy ilyesmi akkor teljessen más!Ténleg sokat kell tanulnia!Nekem azt mondta,hogy kivánja de annyira nem ,mint régebben ,mert réggebben nem volt suli meg melo!!

Na szoval ténleg látom rajta a fáradság vonásait+mindnen!Ráadásul fály is neki,ezt meg nem tudom!

Pedig minden más jo!Nincs veszekedés!Sok-sok közös program!Együtt vacsik meg sok romantikus helyzet és este!Szoval valakinek van valami hozzászolássa vagy hasonlo helyzete??

20. sizsu (válaszként erre: 19. - 9a2354601b)
2007. ápr. 25. 09:05

Hát ezt mondta. :( Lehet, hogy csak az egyszerűségemet látva fogalmazta meg nekem érthető, emberi szavakkal. :))) Adott antibiotikumot+Mesulidot a fájdalomra, kiírt 10nap szexmentességet, és helyre is jöttem.

Nem vagy semmi. Hét év latinnyelvtanulás után is pillogok...

19. 9a2354601b (válaszként erre: 14. - Sizsu)
2007. ápr. 21. 23:18
Tuba uterina isolált inflammatio nem fordul elő. Vagy az orvos mondott hülyeséget, vagy te emlékszel rosszul. Azonban a ligamentum sacrouterina gyulladása okozhat éles fájdalmat a portio mozgatásakor.
18. 9a2354601b (válaszként erre: 15. - Reni79)
2007. ápr. 21. 23:15
Biztosan hallottál már arról, hogy a portio területén nincsenek fájdalomérző receptorok...
17. 9a2354601b (válaszként erre: 16. - Druida)
2007. ápr. 21. 23:14

Ennyi marhaságot még nem láttam egyszerre összehordani! Te igazi tehetség vagy a konfabulálásban! Bevetted a líthiumodat mostanában?

:-DD

16. druida
2007. ápr. 21. 15:48

Az aktus során elég sok belső ivarszervi jelenségre szokott fény derülni a nőknél.

A lányok mai érési rendszere meglehetősen eltér a néhány évtizeddel ezelőttitől, a még régebbitől pedig nagyon nagyon eltér. A test belsejében zajló szervi érési folyamatok sok esetben erősen elmaradnak mind a test külső részén láthatóktól, mind pedig a lelkiektől. Az általános genetikai jellemzők 60%-a megváltozott 1960 óta. Az ok: mesterséges anyagok példátlan mértékű bevitele az emberi testbe. Sajnos a felvetett problémára megoldást nem tud sem a nőorvos adni, semm ás szakorvos. Egyszerűen nem tudnak elég időt rászánni. Legfeljebb egy olyan valaki tud segíteni aki ért az emberi biológiai folyamatokhoz, pontosan tudja ellenőrizni és figyelemmel kísérni az adott ember testében zajló folyamatokat (nem kell vele aktusra lépnie hozzá! - erre vigyázz, más módszerek vannak rá, legfeljebb a kezét vagy a fejét kell megérintenie), járatos a homeopátiában, a fitoterápiában (rengeteg szer van ezekben a rendszerekben amelyek jól hatnak a te esetedben),

alaposan ismeri a lelki folyamatokat és be is tudja őket azonosítani (ez a megfelelő tágulás eléréséhez elengedhetetlen - megtanítja neked, hogy miként tudod elérni de csak elméletben, mert a gyakorlatot majd az arra alkalmas emberrel kipróbálod). A genetikai ismeretek is a követelmények közé tartoznak. És midezt egy embernek szükséges tudnia.

A 20 centi az nem egy különlegesség, de azért próbáld ki egy kisebb mérettel. Biztosan akad egy a kezed ügyében.

Néhány fájdalmas alkalom a tapasztalatok szerint már elég ahhoz, hogy ha nem sikerül megoldást találni a jeleségre, akkor az aktív korban végig fájni fog az érintkezés. A változó kor hoz általában változást ebben a kérdésben. (A szülésre viszont nincs hatással, az nem fáj jobban mint más esetében - az is éppen elég.)

15. reni79
2007. ápr. 21. 12:44
Nekem is szokott fájni.De nekem azért mert méhszájsebem van.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook