Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fagylaltgéppel kapcsolatos vélemények? fórum

Fagylaltgéppel kapcsolatos vélemények? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 4. 13:35
hú, gyorsan írtam, remélem kibogozható a lényeg:D
2012. máj. 4. 13:35

Szia!

Nekem van. olyan, aminek a tartályát kell betenni. Szerencsére van fagyasztóládám, és így állandóan bent van!

Ha szeretnék csak előkapok egy adag gyümit a fagyóból, kicsit turmixolom(mikor már engedett picit), ha van akkor friss gyümölcsből készítem,adok hozzá tejet, cukrot esetleg még vmi gyümit vagy ha nem a gyerekek készül, akkor 2-3 cl pálinkát:D

Ezt összekeverem, beleöntöm a fagyigép tartályába, jó fél órát dolgozik a gép- a fagyos gyümölccsel előbb elkészül- aztán átöntöm műanyagba és kész is:)

2012. máj. 4. 13:03
Van már ilyen fórum, keress rá!
2012. máj. 4. 12:55

Sziasztok!

Fagylaltgépet vennék. Kérdésem: kinek melyik vált be? Milyet érdemes venni

Előre is köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 13. 17:25
Melyiket érdemes venni? Aminek nagy az űrtartalma! Melyik megbízható?
2010. jún. 29. 11:09
Van Valakinek olyan fagyigépe,amelyiknek nem kell előre lefagyasztani a tartályát?40ezer körül láttam a neten.
2010. máj. 24. 19:20
Nekem is van,de én már egyáltalán nem használom.Én nem voltam/vagyok vele megelégedve,pedig nagyon sokszor készítek házi fagyit,de nekünk az elkészíthető mennyiség/4 gyerek van/ nagyon kevés volt,így inkább a hagyományos hűtéses-keveréses módszerhez folyamodtam és egyszerre nagyobb mennyiséget készítettem,utána gombócokban fagyasztottam le.Én nem vennék mégegyszer.
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Kiniand)
2010. máj. 24. 19:12

köszi a választ,

én is kaptam egy gépet, ennek a tartályát kell a fagyasztóba tenni, többször csináltam már vele finom túrófagyit gyümölccsel.

(mivel diétázom, és a szénhidrátot kerülöm, így a túrófagyi a megfelelő desszert nekünk:

2 dl tejszínt és 2 dl tejet összeforralok vanília aromával, citromhéjjal,Canderellel, elkeverem a túróval és ez megy a gépbe. A legvégén rakom hozzá a málnát, epret vagy vegyes gyümölcsöt.

Nagyon szeretjük.

2010. máj. 24. 14:08

Szia,

én a múlthéten vettem egy használt gépet. Ennek nem az egész tartályát kell a fagyasztóba tenni, hanem csak egy korong alakú aksit. Tegnap este betettem a fagyasztóba. Ma délelőtt 5 perc alatt összekevertem a lötyit be és már kész is a finom csoki fagyi. Most az aksi bírja még ezért bekevertem gyorsan egy málnás krémet is és most azt kevergeti. Szerintem nagyon jó. A gyerekeimnek is nagyon tetszik, ízlik.

3. jennifer lopez (válaszként erre: 2. - Panka78)
2010. febr. 8. 20:56
Szeretnék venni fagylaltgépet és érdekelne, hogy érdemes-e megvásárolnom.
2010. febr. 8. 17:27
Konkrétabban lehetne?:)
2010. febr. 8. 17:09
Fagylaltgéppel kapcsolatos vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook