Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook, segítene valaki? fórum

Facebook, segítene valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. ápr. 21. 22:40

Borítóképen: adatok frissítése, arra kattints rá, görgesd lefelé, és ott lesznek a kedvenceid..


A személyes adatoknál görgesd lefelé folyamatosan, most úgy csinálták meg, hogy egy kattintással végig tudod nézni az egészet... Csak az idővonaladnál tűnt el, hogy kedvencek, viszont az adatok frissítésénél, a névjegyre kattintva, és folyamatosan görgetve lefelé ott van..

2013. ápr. 21. 22:38

A facen az idővonaladon görgesd le ismét a kedvencekig, ahol volt, és ott üresen látod, hogy zene, film, könyvek, stb... - ismét szerkesztés, módosítás, és amit kiír, azt kövesd..


"Válassz, hogy melyik szakasz legyen látható a profilodon, majd fogd meg, és rendezd őket újra.



Add Music You Like



Filmek

Megnézett filmek hozzáadása



Rólunk Hirdetés létrehozása Oldal létrehozása Fejlesztők Álláslehetőség Adatvédelem Sütik Feltételek Súgó


Facebook © 2013 · Magyar


Chat (Kikapcsolva)



Edit Sections

Válassz, hogy melyik szakasz legyen látható a profilodon, majd fogd meg, és rendezd őket újra.

Névjegy


Ismerősök


Fényképek


Zene


Filmek


TV-műsorok


Könyvek


Kedvelt oldalak


Nyitott csoportok


Fitnesz


Jegyzetek


Helyek


Attól, hogy elrejtesz egy szakaszt, az egyedülálló bejegyzések még mindig láthatók lesznek az idővonaladon, a Hírcsatornában és máshol a Facebookon."



és ott vannak kockák, amit ki kell pipálni, hogy mit akarsz újra látni..

2013. ápr. 21. 16:59

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni a facebook-al kapcsolatban.

Van ez az új felület, nézegettem és van olyan a saját adatlapodnál, hogy továbbiak (filmek, zenék, stb.)és ha rámész valamelyikre, akkor fent a jobb sarokban van egy ilyen, hogy szerkesztés.

Én a kedvelt oldalaimat néztem és véletlenül rákattintottam a szakasz elrejtésére, és úgy elrejtette, hogy azóta se találom, nagyon idegesít.

Nem tudja valaki véletlenül, hogy azt hogy lehet visszavarázsolni?

Mert valahol biztos meg van, mert ugyanúgy jelzi, hogy miket kedveltem eddig...csak nem találom.

Fontos lenne!

Előre is köszönöm a segítséget!

2013. márc. 31. 20:31

Tudja valaki, hogy a Társ titulus a családnál hogy állítható be?Csak kíváncsiságból kérdem,hogy lehet az, hogy van akinél a családtagoknál be van állítva a gyrek,és mellette az élettársa, társként.

Én nem találok az enyéim közt ilyet,csak apa, anya,lánya, unokája, nagynéni,stb...

2013. márc. 24. 07:20

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, facebook témával kapcsolatosan:

Hogy tudom beállítani facebookon, hogy azok az emberek akik nem ismerőseim, semmi infót se lássanak rólam? Tehát az adatlapom ne legyen nyilvános? Se profilkép, se semmi.

96. kbb77
2013. márc. 19. 13:50
Sziasztok!Tudna valaki segíteni mit tegyek ,tegnap óta nem tudok belépni Facebook oldalamra a számítógépen keresztül,de viszont a telefonomon igen!Hogy lehet ez,mi lehet a baj?Már új jelszó cserét is próbáltam de nem sikerült!Aki tud segítsen,mondjon ötletet!Valaki beléphetett az oldalamra esetleg,vagy nem tudom,de nagyon bosszant!Köszönöm előre is!
2013. márc. 15. 20:26

Sziasztok!


Láttam már olyan adatlapot, ahol le volt tiltva az üzenet küldés. Tehát ha ismeretlen megnézte, nem lehetett neki üzenetet küldeni!

Ezt hol lehet beállítani? Nagyon megköszönném, ha valaki segítene! :-)

2013. márc. 12. 23:19

Beléptél valami olyan oldalra, amiről sok értesítés ment a világhálón, hogy belépsz, lenyúlják az adataid, és kizárnak a profilodból.


ne küldjél sehová semmilyen igazolvány másolatot, mert hackerek, (nem tudom, hogy kell leírni), hanem hozzál létre egy új e-mail címmel egy új profilt.


Mostanában ilyen hackerek garázdálkodnak a facebookon.


Sajnos a régit már "fújhatod", azt lenyúlták.


Ahol a letiltása van egy-egy profilnak, jobb felül a kis fogaskeréknél, ott menj rá a tiltásra, és van egy olyan, hogy az előző profilom, és menj mindig a tovább-ra... és jelentsd be így. - le fogják tiltani, és te csinálj egy újat.. - majd azon tiltsd le azt az alkalmazást, ahol a személyes adataid vannak, ne lássa rajtad kívül senki!

93. Nika4
2013. márc. 12. 11:31

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van, hogy nemtudok belépni a facebook oldalamra, lassan már egy hónapja. Egyenlőre nem tudom, hogy miért nem? Egyik napról a másikra történt. Már írt a barátom angolul a facebook-nak, de azóta is kapok egy két üzentet az e-mailembre, hogy küldjem el a személyi igazolványom másolatát, azt is megtettük de azóta sem semmi. Próbáltam azzal, hogy megváltoztatnám a jelszavar, de úgy sincs semmi :(

Tudna esetleg valaki segíteni, hogy hol próbálkozzak, vagy mit csináljak? Köszönöm szépen a segítséget előre is!

2013. jan. 26. 15:43

Sziasztok!


A ki nézte meg, kijárt az adatlapomon funkciót hogy lehet megnézni? Hiába kértem, hogy küldjenek értesítést, nem kapok:)

2013. jan. 4. 11:51

Sziasztok!


Szeretnék én is tanácsot kénri. Nekem olyan gondom van, hogy van egy fotós oldalam, ahol szeretném a képen szereplőt megjelölni, de mindig azt az üzenetet kapom, hogy nincs jogosultságom a megjelöléshez.

Tapasztalt már valaki ilyet? Hogyan lehet ezt megoldani?

90. fondyn
2013. jan. 4. 08:13

Sziasztok!


Nekem is problémám lenne a facebookkal...Annyi lenne a dolog,hogy egyetlen csoportban sem tudok megnyilvánulni írásban.Meglévő bejegyzésekhez kommentnél azt írja hogy nem sikerült elküldeni próbáljam később,de a 20. későbbi próbálkozásnál is ez van.Illetve önálló bejegyzést sem tudok írni,mert akkor meg egyszerűen nem történik semmi,csupán "gondolkozik" kicsit a rendszer aztán zéró eredmény...Ez az állapot már 5 napja tart és fontos lenne helyreállítani,de nem tudom mi lehet a gond...:( Írtam volna a facebook közösségi fórumára is,de nem jelenítette meg a kérdésem...Ha esetleg valaki tudna valami megoldást megköszönném!:)

89. gween (válaszként erre: 88. - Gween)
2012. dec. 31. 14:09
hozzáteszem, a jelölt képek jók, szóval nem akarom őket tiltani, csak érthető módon jobban ragaszkodom a másikhoz, ahol szerelmemmel vagyok.
88. gween
2012. dec. 31. 14:06
sziasztok. kb 5 képen meg lettem jelölve(én szabályzom a láthatóságát), de így lecsúszott az adatlapomról az a kép, ahol a párommal vagyok. Hogy tudnám visszatenni, hogy alapállapotban az eredeti, tehát azt a képet lássam és minden ismerős, ahol a párommal vagyok? tettem fel vele új képet és semmi,a jelölt kép maradt "elől". Mindenképp előnyt érez az a kép, ahol névvel jelölve vagyok,sehogy nem tudom a számomra kedvesebb képet visszatenni, csak akkor, ha bejelölöm rajta magunkat? köszi
87. melcsi0821 (válaszként erre: 85. - Katsumi1028)
2012. dec. 1. 21:49
Szia! Személy tíltása! Nem fog róla tudni! De onnantól te sem látsz semmit amit ő kirak ki ír!
2012. dec. 1. 21:03
Üdv! Nem tudok belépni a face-s oldalra, folyamatosan importálási hibát ír ki. Mi lehet a probléma?
2012. nov. 21. 12:28
Be lehet-e álítani facebookon hogy egy adott személy, ne lássa különböző képekhez a hozzászólásom?? HA nem <==(de inkább ez érdekelne jobban) akkor hogy lehet be álítani hogy SEMMIT ne láson ??? KÖSZÖNÖM előre is ^^
84. Hatan
2012. nov. 18. 18:51

Sziasztok!

S.O.S

Üzenetet akartam írni valakinek, és ALT+1 eltüntette az egészet. Hová tűnt? Nem chateltünk, privát szerettem volna írni.

:(

2012. okt. 28. 19:24
sziasztok, ha megosztok vmit egy csoporttal(pl. melótársakkal, hogy pl : mi lesz a holnapi meló? , a csoporton kívülieknek megjelenik a percről-percre falon, hogy én mit írtam ebbe a csoportba? vagy azt írja ki, hogy ez a tartalom nem megjelínthető, vagy abszolút náluk meg sem jelenik ?
82. a5856ce137 (válaszként erre: 81. - Mikipapa1)
2012. okt. 22. 14:42
Mikipapa1 kattints rá a beállításokra ,és ott kiszűrheted hogy csak a profilképed lássák.
2012. okt. 22. 14:35

Sziasztok

Én azt akarom kérdezni hogy a fészen hogy tudom megcsinálni hogy csak én lássam az adatlapomat? senki ne tudja megnézni..

2012. okt. 21. 09:18

Tudna nekem segíteni valaki ?

már 2 napja nem működik a facebook, nem tudok belépni, ezt írja ki:

A fiókod pillanatnyilag nem elérhető az oldal problémája miatt. Reméljük hamarosan megoldódik.

volt valakinek hasonló ?

2012. okt. 15. 22:06
sziasztok,az erdekelne, hogy ha csinalok csoportokat, ugye csak en latom, hogy mi a csoport neve? pl:ha "fontos" a csoport neve,és csak velük osztok meg vmit, akkor ők csak azt látják, hogy szabalyozva van,kivel osztom meg(szóval a beirasnál nem földgömb,meg stb van, hanem talán fogaskerék), az nem látható, h ezzel a "fontos"csoporttal osztottam meg?lényege, h.vkit be akarok tenni egy nem beleillő csoportba, de nem örülnék, ha esetleg ezt látná,hogy hova "dugtam":D rem.érthető:)
78. Ncilány (válaszként erre: 77. - Szoszilvi81)
2012. okt. 11. 06:38
Nekem a regis / belépő oldalt adja be. Bezárom és csak azután tudok belépni. Nem tom mióta van..
2012. okt. 10. 21:38

Nekem abban kérném a segítségeteket, hogy amikor be akarok lépni, először egy hirdetési oldal jön be ott kell kattintani, hogy tovább a facebookra, amikor bejön az oldal akkor szintén egy hirdetés, és csak a következő kattintásra jön be az oldalam.

Egyik napról a másikra történt így. Engem nagyon zavar, hogy csak többszöri kattintás után jutok az oldalamra.

Más is van így? Illetve hogyan tudnám tiltani ezeket a hirdetéseket?

76. Cappyo (válaszként erre: 75. - Nissi)
2012. szept. 29. 19:47
De azokat a képeket sem mutatja.
75. Nissi (válaszként erre: 74. - Cappyo)
2012. szept. 29. 19:14
Azt hiszem ha mások bejelölnek téged azt is beleszámitja.
74. Cappyo
2012. szept. 29. 10:09
Miért van az, hogy saját képeimnél 15 képet ír, de közben csak 7 van fent? A többit nem látom, vagy nincs is? Saját képeimről, adatlapomról van szó.
73. Tempest (válaszként erre: 72. - Gyöngyszemü)
2012. szept. 25. 21:16
Ha valahogy sikrülne rájönnöd h mi a gond, léci oszd meg velem, mert teljesen tanácstalan vagyok, ez így használhatatlan.
72. gyöngyszemü (válaszként erre: 71. - Tempest)
2012. szept. 25. 21:04
Az én hozzászólásaim sem mennek ki akármit csinálok :-(
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook