Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook, segítene valaki? fórum

Facebook, segítene valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
131. zilaaa (válaszként erre: 107. - Prunco)
2013. júl. 15. 08:59
Hogy sikerült visszahoznod a helyeket? Nekem csak eltüntetni sikerült :s
2013. júl. 6. 07:16

Sziasztok!


posztoltam ki zenéket meg minden egyebet letöröltem őket ahogy nézem az adatlapom csak pár dolog van ott azokatr meghagytam de ha meg rámegek ugy hogy megtekintés min... akkor még olyan dolgokat látok amiket ha sajátmagamként nézem nemlátok ezeket hogyan lehet törölni az összes dolgot amit megosztottam posztoltam. :)

129. Szuli
2013. júl. 3. 10:29

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni facebook üzleti oldallal kapcsolatban, illetve kérdezni szeretnék!

Van egy wordpress oldalam, abban van egy olyan bővítmény, aminek a segítségével egyből ki tudom postolni a facebookra. Ehhez az alkalmazáshoz kellett persze egy titkos kulcs. Magyarul, hogy tudjuk kommunikálni a wordpress a facebookkal. A gond ott van, hogy csak a személyes oldalamon tudtam megcsinálni ezt az alkalmazás dolgot, mert az üzleti felületen csak hirdetni lehet, alkalmazást csinálni nem! Az adott postot viszont nem a saját magán profilomon akarom megosztani, hanem az üzletin!! Van erre valamilyen lehetőség, valamilyen átírányítás vagy hasonló, hogy a privát oldalamat ne használja a rendeszert viszont az alkamzást használja az üzletin? Nem tudom, érthető vagyok-e? Valahogy meg kéne találnom az üzletin profion keresztül az én alkalmazásomat.

Vagy valamilyen átiránytással? Ha legalább a privát oldalamon megjelenik a post akkor valahogyan automatás megjelenjen az üzletin..


Köszönöm,

2013. jún. 28. 08:31
Lehet, hogy én kattintottam oda, ahová nem kéne...
127. cherry41 (válaszként erre: 126. - Gyöngyi)
2013. jún. 27. 08:57
Nekem mukodik rendesen, úgy ahogy eddig!
2013. jún. 27. 08:55
Napok óta nem a kezdőlap jelenik meg, hanem egy "belepesdoboz" feliratú oldal. Hogy tudom eltűntetni?
2013. jún. 27. 08:49
Sziasztok! Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy azt meg lehet e valahogy oldani a facebookon, hogy az ismeroseim nem lássák, hogy én be vagyok jelentkezve?
124. zsuzsalab (válaszként erre: 96. - Kbb77)
2013. máj. 18. 13:50
Szia, most én is ebben a helyzetben, lassan egy napja. Bár nekem a falamra sem tudnak írni, megosztani sem tudok:( nálad megoldódott a helyzet?
2013. máj. 8. 18:45
No sikerült. Tényleg elég random jellegű a beállítások nagy része. Most például letiltottam egy kéretlen hirdetést (ajánlott oldal) a hírek között és váratlanul felajánlotta a legördülő menü a letiltott dolgok karbantartását. Ez azonban nem jelenik meg ilyen formában a saját letiltott felhasználók és alkalmazások listájában, csak itt! Először a személyek, aztán az alkalmazások stb... Na itt kitöröltem a listából az X-ek segítségével a kívánt játék és az avval játszó ismerőseim nevét és máris újra elkezdett megjelenni amit hiányoltam. Nem semmi. (homlokát törölgeti és fáradtan pislog)
2013. máj. 5. 22:03

Erre én úgy találtam rá, hogy az ismerősök láthatóságát akartam korlátozni olyan személyek előtt, akik ők maguk is lekorlátozták a sajátjukat..


Most ezt a funkciót nem találtam sehol, pedig - eddig ott volt, ahol most ez a funkció.


Most meg az ismerősök láthatóságát nem tudom korlátozni egyes személyek előtt.. Addig lehetett, most nem..


De érdekes, nála le van korlátozva, az újdonsült ismerősömnél..

2013. máj. 5. 22:02
Hát jól eldugták az idővonal szerkesztését, az tény.. Miért nem az idővonal fölött van, miért az ismerősöknél?
2013. máj. 5. 22:00
Pont azért érthetetlen a probléma, mert amiket írtál mindent átnéztem már (beállításokat) és minden ugyanúgy van, mint az eltűnés előtt. De nem adom fel, ahogy elállítódott ugyanúgy véletlenül vissza is jöhet! :)
2013. máj. 5. 21:58
Köszönöm a sok segítséget! Még nem sikerült visszahozni, de próbálom megoldani.
2013. máj. 5. 21:09

Megvan! - hogy hogy kell ezeket beállítani!


Saját profilunkban rámegyünk az ismerős címszóra, a saját ismerőseinkre, majd ott fölötte van, hogy ismerősnek jelölt, mellette az, hogy: ismerősök keresése, és mellette van egy ceruza, a szerkesztés..


A ceruzára kell rákattintani, és felajánl kettő lehetőséget. A felső ebből a szakasz szerkesztés, arra rákatt., és ott van, hogy mi látszódjon az idővonalunkon, és mi nem..

2013. máj. 5. 18:47

Üdv!

Tegnap hajnal óta a facebook-on csak a 4-5 legutóbbi bejegyzést látom a saját idővonalamon. Szintén csak a legutóbbiakat a mások idővonalán. Nem jelenik meg a borítókép metlett a megszokott Most, 2013, 2012, 2011.... választási lehetőség sem, nincs kiírva a falamon az ismerősök születésnapja sem.

A saját tevékenységnaplómban is csak addig tudok visszamenni, mint amennyit az idővonalon látok, ma reggelig.

Nem csináltam semmit, mi történhetett, mit tehetnék?

116. grizus
2013. máj. 5. 03:43
Én nem bírom a facebookot, egyszerűen nem jó.
115. 36a26f5226 (válaszként erre: 114. - 36a26f5226)
2013. máj. 3. 23:28
Ami itt megjelenik kép, jól felnagyítható
2013. máj. 3. 23:27

[link]


szóközöket ki kell szedni

2013. máj. 3. 23:27

Figyi!


Azt írd be a google-be, hogy:


facebook új beállításai, és kidobja a mostani új szabályokat.. azért nem linkelek, mert a google linkek hosszúak..

2013. máj. 3. 23:26

NÉzd meg ugyanott, ahol az adatvédelem van, az alkalmazásaidat..


Én nem játszom, csak próbálom kitalálni a megoldást..

2013. máj. 3. 23:14

Igen, köszi, ez volt az első amit megnéztem. De nem szerepel semelyik listán amit szeretnék újra látni.

Ezért mondom, hogy szerintem nincs megoldás, hibás az egész. :(

De azért hátha van még valami használható ötlet, reménykedem!

2013. máj. 3. 22:48
- és ott törölni, ha valami tiltva van..
109. 36a26f5226 (válaszként erre: 108. - KISÉVI777)
2013. máj. 3. 22:48
Adatvédelem - tiltások - játékfelkérések tiltása, vagy alkalmazásmeghívások tiltása
2013. máj. 3. 14:34
Látom sajnos ti sem tudjátok, hogy mi történhetett és hogyan kell megoldani. Sajnos nagyon szedett-vedett a Facebook, nem ér semmit. Elég egy rossz kattintás és vége az örömödnek, nem lehet visszaállítani a hibás döntés előtti állapotra. Mindez még nem is lenne olyan bosszantó, ha nem akadozna sokszor és legalább megerősítést kérne egy ilyen fontos döntés előtt! Ha ez így megy törlöm is magam és minden ismerősömet erre fogok biztatni...
107. prunco
2013. ápr. 28. 12:32
Sikerült! :)
106. prunco
2013. ápr. 28. 12:19
Sziasztok! Én a "helyek szakaszt elrejtésére" kattintottam rá, és most az teljesen eltűnt. Hiába keresem a saját idővonalamnál (minden más megvan kedvencek, zene, játékok, shazam etc.) csak a helyek szakasz tűnt el teljesen. Segítenétek hogy tudnám visszaállítani? Kb. egy órája ezt keresem de sehol nem találom. A "Továbbiak" fülre kattintva sem jelenik már meg a listán... Köszönöm a segítséget. Üdv.
2013. ápr. 22. 23:27

Egyébként, bármit nem tudsz, írd be a google-ba, hogy facebook beállítások, vagy idővonal beállítások, és az összes beállítást magyar nyelven kidobja, és elolvashatod, tanulmányozhatod..


Egyébként ez a legújabb formátum nekem nem tetszik, az előző idővonal az igen..


De most csak egy oldalas az idővonal, vagyis, bármennyi anyag volt bárkinél, most, mivel egy oszlopos lett, dupla annyit kell lefelé görgetni, mint a két oldalas idővonalnál..


Ez rosszabb, mint az előző..

2013. ápr. 22. 23:26

Jaj, nagyon szívesen!


:))

2013. ápr. 22. 22:20
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!Sikerült!!!:))))
2013. ápr. 22. 14:46

Sziasztok!

Reggel óta ezt írja ki amikor be akarok jelentkezni:


Facebook Will Be Back Soon

Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few minutes. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site.


A párom facebookjába be tudunk lépni csak az enyémbe nem, karbantartás ilyen sokáig tartana?

Valaki találkozott már ilyennel?

Előre is köszönöm :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook