Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook, segítene valaki? fórum

Facebook, segítene valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2012. febr. 25. 17:47

Sziasztok!


Ha valaki tud segítsen légyszi! Áttértem erre az idővonalas oldalra, de nem tetszik, hogy tudnék visszalépni a régi facebook oldalra, vagy már nem lehet? Valamint hol tudom a nevem megváltoztatni, már mindenütt kerestem de nem találom?! Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!

40. vvik88
2012. jan. 19. 20:14

Mesesajt! Nem, ha titkosítva vagy, csak az ismerőseid láthatnak, és a klubok meg közösségek tagjai, amihez csatlakozol, nem.



Nekem is lenne egy problémám. A családomban 2 személynek is a napokban ideiglenesen blokkolták az adatlapját,csak úgy, hirtelen egyik napról a másikra. Telefonszámot kér, hogy sms-ben elküldje a kódot,amivel állítólag be lehet lépni. Az sms viszont nem érkezik meg. Több, mint 24 órája próbálkoztam először az sms-kéréssel, azóta semmi. Légyszi segítsen valaki, elég fontos lenne..

2011. szept. 19. 07:41
Sziasztok. Az érdekelne, hogy ha mindenem titkosítva van(csak ismik láthatnak mindent),és like-olok egy oldalt(pl.kiskutya) akkor az összes ember aki lke-olta a kiskutyát látja ugyanúgy mindenem, mint az ismerősök(fal, képek, stb)? Köszi
2011. aug. 8. 17:31
Sziasztok,segítenétek?Tegnap óta teljesen ki van nagyítva az oldalam,hogy lehet alapba visszaállítani???
2011. aug. 3. 20:51

Helló. olyankor mi van, ha csak ismerőseim láthatják a falamat. . . de mi van azookkal, akik ismerősnek jelölnek? ök már látják vajon, vagy csak akkor, ha visszaigazolok nekik?

csak egy példa. . . ismerek vkit, de csak a nevét képét látom. . . bejelölöm, nem igazol vissza egy hétig, ennek ellenére abban az egy hétben már látom az üzifalát. . .

2011. máj. 26. 10:51
bár gondolom, ismerősöm beállításától is függ
2011. máj. 26. 10:44

van egy x ismerősöm, akinek írtam a képe alá. hogy lehet beállítani, hogy neki az y nevű ismerőse ezt ne lássa(akit én nem ismerek)illetve ismerem, de letagadom :)))

Mert látok olyat, hogy írok másnak a képe alá, ír alá más is(akit én nem ismerek) és nem is látom mit írt, csak a választ, amit írt rá ismerősöm...remélem érthető :)

2011. máj. 26. 10:41
Hahó, van itt valaki ?
2011. ápr. 8. 13:31

Senki nem jár erre??

:-(((

2011. ápr. 8. 08:54

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni...

Készítettem a saját profilomon belül egy másik oldalt a facebook-on arról,amivel foglalkozom.Szeretném ajánlani az ismerőseimnek,kijelöltem őket,de lefagyott az az ablak,ahol ez a művelet végezhető.Azt mutatja,hogy "kijelölve 0 " és akiket kijelöltem homályosabban láthatók.Ettől kezdve sehova tovább ebben az ablakban...

Nincs váletlenül valami ötletetek,hogyan tudnék ebből kimászni,hogy valóban ajánlhassam az oldalamat?


előre is köszönöm szépen!

31. Breki lány (válaszként erre: 30. - Tmerci0601)
2011. márc. 29. 16:54

Szia!


Nem lehet sajnos megcsinálni,hogy rejtve legyél fent. Megnéztem,de csak úgy lehet,hogy vagy mindenki lát téged, vagy te nem látsz senkit. :(

2011. márc. 28. 11:02
Helló én azt szeretném kérdezni,h fellehet e úgy lépni facbookchatre h én lássam ki van fent de engem ne lássanak h fent vagyok vagyis én rejtve legyek?? azt h kell ha lehet meg ha valaki tudja lécci segítsen köszönöm!!!!!!!!!!!
29. Breki lány (válaszként erre: 27. - Lenke 108)
2011. márc. 13. 13:12

Szia Lenke!


Milyen böngészőt használsz? Hátha tudok segíteni.

28. Breki lány (válaszként erre: 26. - 7230827147)
2011. márc. 13. 13:06

Szia Elvira!


Elvileg a profilom --> adatvédelmi beállítások --> állapotod,képeid, bejegyzéseid. Ha itt átállítod,h csak ismerősök, vagy ismerősök ism. stb,akkor elvileg meg kell jelennie mások adatlapján. Így csináltad eddig is? :)

2011. márc. 6. 14:29

Segítséget szeretnék kérni, Facebook ügyben.

Egy oldalon a "Tetszik" gombra kattintottam véletlenül, és a Facebookos képemet amit ott beadott meggondolatlanul jobb-klikk és blokkoltam.

A Facebookos oldalamról is eltünt a kép, nem enged újat feltölteni, és még az ismerőseim képei sem látszódnak. Sajnos nem találtam lehetőséget, amivel visszaállíthatnám a képeket.Köszi.

2011. febr. 23. 00:33

Én is kérnék most egy kis segítséget!:)

Valamit angyon elállítottam, és az ismerőseim nem látják az üzenőfalra feltöltött képeim. Hogyan tudnám visszaállítani? A képek láthatóságánál hiába beállítom, hogy az ismerőseim lássák, valamiért nem akar összejönni...

2011. febr. 16. 16:03
okés köszönöm!
24. Jasmine24 (válaszként erre: 21. - Évike212)
2011. febr. 16. 16:02
Illetve bocs lehet! Lennt jobb also saroban ahol megtudod nezni a fennlevo emberek listajat kinyitod es lesz egy olyan opcio felul hogy lehetosegek. Ott kivalasztod a kijelentkezes-t es ez azt jelenti hogy a chat-en nem fognak latni.
23. Jasmine24 (válaszként erre: 21. - Évike212)
2011. febr. 16. 16:00
Olyan nincsen!
22. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Egyszerű)
2011. febr. 16. 15:33
Ha eltuntetted, akkor most kellene lennie egy visszavonas opcionak. ha arra rakattintasz, akkor ujra kellene katnod a bejegyzest. En kiprobaltam es mukodik!
2011. febr. 16. 15:25
nem tudná valaki megmondani,hogy hogy lehet rejtve fellépni,hogy senki ne lássa hogy fent vagyok a facebook chaten???
20. csipogó (válaszként erre: 19. - Breki lány)
2011. jan. 26. 23:19

Sajna így sem megy,csak a nevét írhatnád be a billentyűzet segítségével,de az úgy nem jelenik meg az ő adatlapján.És hát ez lenne a lényeg. Mellesleg az ő albumában van a kép,így nem tudok mit kezdeni vele.

De azért köszönöm a segítséget.

19. Breki lány (válaszként erre: 18. - Csipogó)
2011. jan. 26. 15:19
Hát úgy lehetséges,hogy fordítva írod a nevét (keresztnév elől,vezetéknév hátul illetve fordítva) De akkor azt hiszem ő azt nem fogja látni. De ha a te képeid között van a kép, akkor töröld ki a megjelölést és jelöld be újra.
18. csipogó (válaszként erre: 17. - Breki lány)
2011. jan. 25. 23:04
Köszönöm szépen! Sajna azóta is be van jelölve,így nem sikerülhet,pedig úgy emlékszem láttam már ilyet,hogy egy kép alatt többször szerepelt az illető neve,de akkor ezek szerint nem lehetséges. :((
17. Breki lány (válaszként erre: 16. - Csipogó)
2011. jan. 25. 18:10
Menj arra a képre, amin be szeretnéd jelölni az illetőt. A kép alatt ott lesz,h fénykép megjelölése. Ott tudod bejelölni. De ha egyszer már be van jelölve, akkor nem tudod megint bejelölni. Ha viszont be volt jelölve,de ki lett törölve, akkor sikerülni fog még egyszer.
2011. jan. 25. 09:17

Facebook- SEGÍTSETEK! Egy régi fényképen szeretném bejelölni újra egy kedves ismerősömet az ő albumában. A képen már egyszer be lett jelölve.

Tudom,hogy lehet,mert láttam már ilyet.

Most újra aktuális lenne,hogy megjelenjen a kép az ő adatlapján!

2011. jan. 13. 21:37
Ha XY adatlapjára rá lépsz, akkor elvileg ott meg kell jelennie,hogy mit írt.
2011. jan. 13. 20:17
szterm az értesítéseknél meg kellene lennie h ki mit írt, akkor is ha törölted, az értesítés meg ott van ahol az előbb már leírtam :)
2011. jan. 13. 20:14
Szerintem csak a saját bejegyzésedet törölheted..
12. Egyszerű (válaszként erre: 6. - Milande)
2011. jan. 13. 19:55
De nem XY-t tiltottam le hanem csak a Mijár a fejedben? hozzászolást és ezt akarom visszahozni hogy lássam ujra amit ir
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook