Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook, segítene valaki? fórum

Facebook, segítene valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
161. Zizz
2014. márc. 27. 13:33
Kérdésem lenne. Számítógépen nem jelenik minden olyan bejegyzés, amit a kedvelt oldalak megosztanak. telefonon például megjelenik, de ott se minden. Miért lehet ez? Lehet hogy túl sok kedvelt oldalam van?
2014. márc. 26. 06:33

Én jó pár napig a saját oldalamra nem tudtam képet bemásolni. Elkezdte feltölteni, hibát jelzett. 2 X eljátszotta velem. Nem foglalkoztam vele.

Hasonló témánál hozzászólásnál megpróbáltam, oda bemásolta..

Valamit karbantartottak? Igaz volt újítás is a szerkezetében.. De erről amikor írtak, próbálkozásaimon túl voltam..

Sikerült most már egyszerre többet is. Sőt videó is sikerült.

Kérdésem : Van korlát milyen hosszú videót tehetünk fel?

2014. márc. 25. 17:10

Nem pörög ez a topik, pedig most lenne kérdésem


Irom is :)

Elfelejtett jelszóra többedszerre sem jött válasz emil, ugynakkor biztos hogy jó volt a jelszó amit nem fogadott el

Mert ugye a Mozillában ott van olvashatóan


Volt sirás rívás, hogy elrontottam a barátosném gépét, pedig nem

2014. jan. 26. 17:30

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Van egy facebook oldalam, ami egy Forma 1-es csapat itthoni képviselete.

Olyan lehetőség után érdeklődök, hogy miképpen lehet megoldani, hogy egyesülhessek a nagy hivatalos oldallal. Velük már felvettem a kapcsolatot ez ügyben.

De érdekelne, hogy technikailag ez mennyire kivitelezhető?

Mit kell ahhoz csinálni, hogy úgymond a saját oldal magyar maradjon, de mégis része a nemzetközi oldalnak?

Egy példa: [link] - [link] ?brand_redir=1 A Nyomorultak itthoni képviselete látható, de ha a második linkre megyünk, látható, hogy a név mellett átlehet lépni a hivatalos oldalra. Átirányítás egész pontosan.

Miképpen lehet ilyet kivitelezni? Sok helyen utána olvastam már, de nem sok infót kaptam róla.

Válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!

Üdv

De érdekelne, hogy technikailag ez mennyire kivitelezhető?

Mit kell ahhoz csinálni, hogy úgymond a saját oldal magyar maradjon, de mégis része a nemzetközi oldalnak?

Önöknél ezt sikerült kivitelezni, még pedig a Nyomorultak facebook oldal esetében. Az eredmény fantasztikus.

Válaszukat és segítségüket előre is köszönöm!

Üdvözlettel,

Ferenczi Sándor

Mercedes Gp Hungary tulajdonosa

157. b57d9432e5 (válaszként erre: 148. - Ncilány)
2014. jan. 26. 14:33
Az t látod a nem ismerős oldalán, ami Őneki be van állitva. Lehet, hogy Ő ugy állitotta be, hogy nyilvánosak az adatai. Az hogy Te ugy állitod be, hogy más ne lássa, az nem jelenti, azt, hogy Te is ugy látod a másik felet.
156. b57d9432e5 (válaszként erre: 154. - Ncilány)
2014. jan. 26. 14:31
A mobilodon a helymeghatározást kapcsold ki és akkor nem irja, ki,hogy hol jársz!
2014. jan. 21. 14:12

Újabb email, amit jobb ha nem nyitunk meg. Feacebookon követni akarnak....

Jó ismerősöm küldött egy emailt. Követni szeretne a facebookon. Tudom van ilyen lehetőség : Követni akarom - e???

Megnyitottam, sajna. :(( Rátelepedett egy hülye reklám, telefonos. Időközönként bedobja : 100.000 dik vagy. XY készülék lehetséges nyertese vagy. Elggé zavaró...

Szerintem a böngészőbe " költözött be ".

Remélem a törlése nélkül eltűnik egy idő után.

Kb azóta csinálja, mióta megnéztem azt a fránya levelet.

Pillanatnyilag másik böngészőt használok.

2013. dec. 18. 10:10

Csak sejtésem van. Mobil is kiírja : Pécs pl. Ha netezel a buszon, ahol épp haladsz azt írja ki. Ezt látja az ismerős a listádon.

Lesz itt aki tájékoztat, pontosan én se tudom.

153. gween
2013. dec. 17. 14:12
mitől függ állapotfrissítésnél,hogy valakinél látszik,hogy pl:Paks közelében posztolt,vagy épp nincs földrajzi hely feltüntetve?
152. Mocori
2013. nov. 27. 10:35

Sziasztok!


Tudna vki segíteni? Létrehoztam egy csoportot, de rejtett csoportra szeretném állítani, hogy senki se lássa, csak a meghívotttak. Hol tudom beállítani? Köszi előre, aki segít!!!

151. ca6273a8a5 (válaszként erre: 149. - Zizisicc)
2013. nov. 11. 15:04

Köszönöm!

Nekem fura, hogy eddig volt ott valaki, jó sokáig, és most nincs:)))) ezért kérdeztem. Köszönöm a segítséget!

150. mesesajt (válaszként erre: 149. - Zizisicc)
2013. nov. 11. 10:53
Akkor sem értem még mindig (lejjeb kérdeztem) nálam miért változott meg az évek óta jól bevált sorrend. Tény, hogy az a 3 ember volt az első helyen, akiknek létrehoztam a Közeli ismerősök mappát is, (nem véletlenül hoztam létre pont nekik, mint írtam, ők nekem a legfontosabbak)de hogy hová tűntek a 9ből is, számomra rejtély.
149. Zizisicc (válaszként erre: 147. - Ca6273a8a5)
2013. nov. 11. 10:32
Az ott lévő fotók véletlenszerűen választódnak ki az ismerőseid közül. Nincs összefüggés a megjelenésük és aközött, hogy ki hányszor nézi meg az oldalad. :o))
2013. nov. 11. 10:28

Nekem úgy tűnik, saját ismerősök ( d ) vannak ott bal oldalt.

Azt hiszem nem látjuk kik nézték az oldalunkat. :(

Csak ismerős láthat, ha az van bejelölve. Jó lenne ha csak az látná a dolgaim... Kerestem már személyeket, és pár dolgot megnézhettem. Nem voltam ismerőse.... az volt bejelölve.

Olyan személyre keresek aki még nem ismerősöm, annak csak a nevét és egy bélyeg képét lássam. Illetve fordítva is.

2013. nov. 11. 09:33

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a saját oldaladon, a 9 kép, ami bal oldalt van, fotókkal, esetleg azok az emberek, akik a leggyakrabban látogatják az oldaladat? Vagy miért pont ők "jelennek" meg az ismerőseim között?

Köszönöm a választ!:)

2013. nov. 7. 16:38
senki?
2013. nov. 6. 11:42
jav:sziasztok
2013. nov. 6. 11:42

Sziaztok. Állítólag semmi jelentősége, de az adatlapomon az ismerősök közt egészen véletlenül a számomra 3 legfontosabb ember volt az első 3 helyen, majdnem a kezdetek óta. Az utolsó 2 évben biztos.

Ma még a látható 9-ben sincsenek bent. :(

Miért változott meg? Tudom, hogy nincs jelentősége állítólag a sorrendnek, de akkor is nekem olyan jó volt naponta őket látni itt is az első helyen.

143. eencsee
2013. okt. 4. 00:50

Sziasztok, egy hete nem tudok belépni a facebook oldalamra folymatosan ezt írja ki: A Facebook hamarosan ismét elérhető lesz

A Facebook karbantartás miatt átmenetileg nem érhető el, de pár percen belül helyreáll. Amíg vársz, tudj meg többet arról, hogy miért látod ezt az üzenetet. Köszönjük a türelmedet, míg fejlesztjük az oldalt.

hibaüzenetet próbáltam már írni nekik, de azt sem mentette el. Ezzel mit lehet kezdeni ?

142. júliusi (válaszként erre: 137. - 36a26f5226)
2013. szept. 20. 15:50

Ez azt jelenti,hogyha ki vagy kapcsolva a cseten(mármint a gépen),a attól még látszódsz ha fent vagy telóról a gépen?

Szóval,ha melóban netezel telóról,azt otthon a főnök látja a gépen:))


ha nem csinálsz semmit,csak olvasgatsz,akkor is:)

Okosítsatok már ki.Légyszi.

141. júliusi (válaszként erre: 138. - E438349773)
2013. szept. 20. 15:47
Én azt se tudom hogy csinálják a szívecskét hsz.-ban,a mondat végén:)....
140. Norcsika 001 (válaszként erre: 107. - Prunco)
2013. szept. 19. 17:13

Szia!

Hogy csináltad?????????????

Nekem a kedvencek tűnt el...........

2013. aug. 26. 14:08
:))
2013. aug. 26. 13:59
hogyan jelenithetek meg kozepso ujj smiley-t egy fb hsz-ban? :D chat-en mukodik a [[midfing]] de a hsz-ban nem!
2013. aug. 22. 16:04

Sajnos hiába kapcsolod ki a chat funkciót, én is tapasztaltam, hogy akkor is látható vagy az androidon, ha a gépen ki van kapcsolva..



Sajnos..

136. Wolfyka
2013. aug. 8. 14:50
Tudna valaki segíteni abban hogy hol tudom beállítani a facebookon hogy más ne tudja megnézni és nyomonkövetni a telefonján hogy én mikor jelentkeztem be az oldalra ?
2013. aug. 6. 17:08
remélem nem az új van nekem....
134. 36a26f5226 (válaszként erre: 133. - Klaudiam)
2013. aug. 6. 02:56

Annyiszor, de annyiszor hívták fel a facebookozók figyelmét arra, hogy ne dőljenek be annak, hogy így fog kinézni az új face profil, mert kőkemény vírus, sajnos a kíváncsiság nagy úr, és sokan bedőlnek neki..


Sehogy!

2013. aug. 6. 00:26
sziasztok tudna segiteni vaklaki hogyan lehet eltüntetni az uj fb profilt ,és arégit vissza állitani nagyon köszi !!
132. vas000
2013. júl. 16. 11:51
sziasztok nekem se megy ijen garfikátlan oldal van mintha simán gépelt oldal lene és nem tudom hogy miért ujtják a facebookot
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook