Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezzel érdemes lenne pszichológushoz fordulni? fórum

Ezzel érdemes lenne pszichológushoz fordulni? (tudásbázis kérdés)


16. mikkmókus (válaszként erre: 15. - Bless the child)
2021. júl. 29. 17:07

A kérdező majd eldönteni mit szeretne, és melyik komment ad neki segítséget e témában. De a tiedet, amiket eddig gyártottál, lehúzhatod a klotyón egyelőre...😃

Na hali

15. Bless the child (válaszként erre: 14. - Mikkmókus)
2021. júl. 29. 05:43
A tiéd aztán csak úgy buzog a segítőkészségtől. Miért állítasz valótlant, vezeted félre a kérdezőt?
14. mikkmókus (válaszként erre: 13. - Bless the child)
2021. júl. 28. 23:55
A stílus maga az ember. Köszönjük az értelmes, segítőkész kommentet. Nem neked lett címezve, hanem a kérdezőnek.
13. Bless the child (válaszként erre: 12. - Mikkmókus)
2021. júl. 28. 14:30
Ez pont nem az a betegségcsoport, ahol a pszichiáter telenyom gyógyszerrel, de gondolom te egy new wave doktor vagy, aki már így praktizál
2021. júl. 28. 14:17

Keress más "pótcselekvést", pl. valami sportot, amivel levezeted a feszkót. Mondjuk az sem mindegyik, hogy a falási rohamok során mit eszel?! Kalóriadús, zsíros, cukros ételeket, vagy egészséges nasit.

Pszichiáter csak telenyom gyógyszerrel, az meg semmire nem jó, max leszedál agyilag.

11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 27. 23:16
Ha ezt te így tudod magadról, akkor csak önuralom kérdése. Amire rá lehet szokni arról le is lehet szokni.
10. 92a40235c8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 27. 23:12
Stresszoldás, pl. sport.
9. szaszy88 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 27. 23:09
Szia. Erdekes …. Szerintem minden kepoen erdemes mert es csak egyre durvabb lesz es csak hizni fogsz es barmilyen problema stressz barmi lesz az eletedbe hozzaszoksz h egyel ilyenkor durvan amig majd 250 kilos nem leszel es majd akkor abbol lesz a baj ugyhogy szerintem mindenkepp! De van is ilyen dokumentum film….. en ha ideges stresszes szomoru vagyok en egy falatot nem birok lenyelni.
2021. júl. 27. 16:40

Esetenként nálam is előfordul. Igaz, hogy nem vészes nagyságrendben. Kellő önuralommal képes vagyok csak olyasmit kivenni a hűtőből, ami nem okoz súlyproblémát: uborka, paradicsom, esetleg egy szelet trappista, vagy egy alma, hasonlók...

Egy próbát neked is megér. :))

2021. júl. 27. 15:42
Igen, mindenképpen érdemes lenne pszichológushoz fordulni. Mindemellett én is bátran ajánlom figyelmedbe Lukács Liza teljes munkásságát.
6. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Tumbo2)
2021. júl. 27. 14:37
csak sok pénz.
5. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 27. 14:36
egyikhez sem kell beutaló.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 27. 14:34

Olvasgass bele milyen kapcsolatban van/lehet a stressz az inzulinnal,,és ez a falásrohamokkal.


Ettől függetlenül ahogy Elbb írta:))

2021. júl. 27. 14:31
Nem kell semmilyen beutaló ezekre a szakterületekre. A viselkedési addikciók nagyon jól kezelhetőek pszichoterapiával, ha kell komplex kezelés, pszichiáter bevonásával.
2. elbb
2021. júl. 27. 14:23

Engem a körzeti beutalt anno szakemberhez ugyanezen okok miatt, az meg felírt egy adag Xanaxot. Gondoltam is magamban, remek, ha ezt beszedem, nemcsak nyugodt leszek, de még az sem fog érdekelni hogy kövér vagyok.

Így végül kerestem magánba egy dietetikus-pszichológust. Ajánlom én is ezt a vonalat. Sokan vannak már akik ezzel a területtel foglalkozni, Kohlné Dr Papp Ildikó, Dr Lukács Liza, Roboz Gabriella...hogy csak pár nevet említsek.

2021. júl. 27. 14:15
Stresszhelyzetben falási rohamaim vannak. Olyankor mintha elborulna az agyam és nem tudok tisztán gondolkozni. Ezzel érdemes lenne pszichológushoz fordulni? Vagy a háziorvos csak pszichiáterhez tud beutalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook